zpátky

Fotoreport ze závodu 50 Český ráj

mTour

mBank je hrdým hlavním sponzorem seriálu cyklistických závodů Author Maraton Tour. Vítězem prvního závodu 50 Český ráj se stal Václav Ježek, který tento závod vyhrál už pošesté v řadě. A pro vás máme pár vybraných fotek z této akce, abyste si také užili atmosféru závodu.

I když to z fotek možná není úplně poznat účast byla skutečně úžasná. Celkem si bahnitý terén užilo 1045 závodníků, které neodradilo ani deštivé počasí.

 

Náš CykliStánek na akci 50 Český ráj

 

Počasí v sobotu příliš nepřálo, ale ani to nám náladu nepokazilo

 

Na startu se objevili i ti nejmenší cyklisté

 

Stupně vítězů: na prvním místě Václav Ježek s naším mKolem, na druhém Milan Spěšný a na třetím Jiří Novák. Vítězům gratulujeme!

 

mBank podporuje seriál závodů pro bikery Author Maraton Tour 2013 a v rámci této akce může nový klient získat po založení účtu mKONTO 500 Kč na startovné na těchto závodech nebo 1000 Kč na koupi nového kola značek Author a AGang.

Stávající klienti také nepříjdou zkrátka, v rámci této akce můžete získat 10 % na celý nákup v obchodech Štěrba (vyjma servisu a trenažéru Tacx). A jak získat tuto slevu? V průběhu dubna jsme posílali mail všem našim zákazníkům s informacemi o akci s unikátním kódem, který při koupi kola uvedou buď v e-shopu Štěrba nebo v jejich kamenných pobočkách. 

 

button-microsite

 

 

Těšíme se na další závod Author Šela Maraton který proběhne v Lipníku nad Bečvou už 4. 5. 2013 a vás tam srdečně zveme také. Více informací na stránkách akce Author Maraton Tour

 

Tým mBank

 

Kategorie:

Ze života banky