zpátky

Vítáme nového člena mRady

MirekM

 Rádi bychom Vám představili novou posilu mRady, kterou se stal Miroslav Matýsek. Vítej na palubě!

Mirek působí na mFóru od konce roku 2008 a má na svém kontě téměř patnáct set příspěvků. Proto jsme se ho jako aktivního a kvalitního přispěvatele rozhodli oslovit s nabídkou členství v mRadě. Jsme rádi, že nabídku přijal.

 

Mirek je ženatý a žije ve Zlíně. Profesně se zabývá počítačovými sítěmi, a to po teoretické i praktické stránce.

 

Ve volných chvílích včelaří, houbaří a také rád vyráží do přírody. K jeho dalším koníčkům patří finance. Zejména se zaměřuje na zabezpečení platebních karet, zhodnocování prostředků a experimentování s různými finančními institucemi.

 

Doufáme, že Mirek vnese svými připomínkami do mRady nový pohled na věc a přejeme, ať se mu v mRadě líbí!
 

 

 Tým mBank

 


Co je vlastně mRada?

mRADA je skupina vybraných klientů, kteří se zajímají o fungování a vývoj banky a pomáhají svými připomínkami a názory v rozvoji mBank. Více o mRadě

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (9)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Georg44: Od doby co píšu uvítací blogy novým mRadním já, tak vždy uvádíme jejich jména. Žádná konspirace ani selektivní přístup v tom není.

Zedňo, já jsem to nemyslel zrovna na tebe, tvé jméno znám, dokonce ani na ostatní mRadní. Jen se mi zdálo divné, že před lety tu byla jména mRadních (kromě jedné osobnosti) veřejná, pak najednou byla tajná, a nyní se začínají na stránkách mBank znovu zveřejňovat? Bylo mi divné, že ne všechna.

> A ostatní mRadní se za svoje jména stydí?

Ja uz jsem zde na mForu nekolikrat uvadel, ze moje prezdivka Zedňa vychazi z meho skutecneho prijmeni Zedník,
ale jelikoz jsem zvykly psat bez diakritiky, tak je z toho jen Zedna.

Když se už nestydím za své jméno já, tak ostatní radní by se stydět určitě nemuseli. :-)

Jednou jsem tak stál v řadě v lékárně a v druhé řadě stála mladá maminka s malým velmi živým a neposlušným hošíkem jménem pravděpodobně Matěj, který stále běhal po celé lékárně. Opakovaně na něj volala: "Matýsku pojď sem". Cca po dvacátém zavolání jsem to jíž nevydržel a přišel jsem z mé řady za ní. Nechápavě hleděla, co chci. Povídám ji: "No, volala jste mě a na rozdíl od Vašeho syna vzorně poslouchám". Stále nechápala, tak jsem vytáhl občanku ... Podobných příhod mám několik, vím že jsem prevít, ale v celém Zlíně s tím jménem jsme jen dva - já a syn. :-)

Také tě vítám.
A ostatní mRadní se za svoje jména stydí?

Tak Mirdo vítej v klubu a ať Ti nováčkovské nadšení dlouho vydrží :)

Poslat zprávu

Díky, opraveno.

Obrazek s fotkou Mirka je jako klikaci odkaz ale na zcela jiny clanek a to i v prehledu clanku na blogu: http://www.mbank.cz/blog/

Tož vítaj! :-)