zpátky

Update našich mobilních aplikací

Nový sazebník 

Máme pro vás aktualizace našich aplikací pro Android a iOS. Těšit se můžete například na možnost blokace karet nebo pohodlnější zobrazení zůstatků na účtech.  

 

 
Update pro Android 

Aktualizace se objeví v Google Play v nejbližších hodinách, zatím čeká na schválení ze strany Google. Kromě zmiňované možnosti blokovat karty, která je společná pro oba operační systémy, máme pro vás widget umožňující zobrazit zůstatek na účtu. Vybrat si můžete ze zůstatků na mKONTĚ, eMAXU/Plus nebo mKreditky. Je možné si upravit, jak často chcete aktualizovat zůstatek, jestli chcete dostávat notifikace o změně atd. Lépe než slova to popíšou screenshoty:

 

            

Možnosti zobrazení widgetu se zůstatkem. První varianta ukazuje přesný údaj, druhá procentuální. Kliknutím na obrázek ho zvětšíte.

 

              

Na prvním screenshotu vidíte obrazovku s možností zablokování karty. Druhý screenshot ukazuje možnosti nastavení widgetu se zobrazením zůstatku.

 

UPDATE: Máme potvrzené, že widget funguje bezproblému na většině strojích do verze Android 4.1. Vyšší verze se testují a bude připraven update. Problém také může být pokud máte aplikaci na kartě SD a ne v paměti telefonu. V případě, že se vám widget nezobrazuje v seznamu zkuste restartovat telefon.

 

Pokud ještě aplikaci nemáte, tak si ji můžete stáhnout na na Google Play (dříve Android Market). 
 

 
Update pro iOS

Aplikace pro iOS nabízí kromě už zmiňované blokace karty také zobrazení zůstatku na účtu. Vzhledem k tomu, že tento systém nemá widgety v podobě jako Android, implementovali jsme je alespoň na vstupní obrazovku do aplikace, tedy bez nutnosti přihlášení.  Aplikace bohužel nepřináší podporu pro iPhone 5.

 

            

Možnosti zobrazení widgetu se zůstatkem. První varianta ukazuje přesný údaj, druhá procentuální.

 

Pokud aplikaci ještě nemáte, můžete si ji stáhnout  ve vašem App Store.

 

 

 

Pevně doufáme, že se vám tyto novinky budou líbit. Přejeme příjemné používání.

 

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality