zpátky

mLinka v Praze

mLinka v Praze 

Máme pro vás další příjemnou novinku a to přestěhování mLinky do Prahy. Jak by se vás toto mělo dotknout? Především zlepšením kvality poskytované péče a v dohledné době i provoz 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Callcentrum až doposud sídlilo v polské Lodži. Od přestěhování si slibujeme především zlepšení kvality poskytované péče, navýšení kapacity odbavených hovorů a v blízké době i prodloužení provozu a start aktivních hovorů k podpoře prodeje.

 

Toto vše se neobejde bez velkého množství nových operátorů. Pokud tedy rádi pracujete po telefonu s lidmi v příjemném kolektivu a prostředí moderních kanceláří, tak se mrkněte na popis pozice.

 

Více informací o mLince


Nové call centrum přijelo otevřít vedení polské BRE Bank. Pásku slavnostně přestřihnul předseda představenstva BRE Bank Cezary Stypułkowski společně s generálním ředitelem mBank Romanem Truhlářem.

 

 

 

Stěhování zákaznické linky z Polska do Prahy přišlo mBank zhruba na 4 miliony korun. Vzhledem k technickému zajištění nového sídla mLinky se ale nejedná o nijak vysoké náklady, jak ostatně uvádí i náš manažer péče o zákazníky Sławomir Laskowski: „Systém, který mLinka bude zde v Praze používat, je nejlepší ve srovnání s konkurencí na polském, českém i slovenském trhu. Mohu s klidným srdcem říct, že jsme v této oblasti na špici.“ Banka chce být tímto krokem opět blíž svým zákazníkům a poskytovat co nejlepší servis.

 

Tým mBank

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (4)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Nic takového v tom skutečně není. Žádná averze k mimopražskému zde nevládne, spíše naopak. Většina zaměstnanců z Prahy nepochází a jsou zde lidé nejen z celé ČR ale i okolních zemí. To, co byste ušetřili na nájemném byste investoval do infrastruktury a kapacit, které takto mohou pokrývat jak provoz mLinky tak i centrály (jako třeba IT support)

no, mozna kdyby mBank tu hromadu lidi zamestnala nekde jinde nez v Praze ... tak by mozna mohla usetrit par desitek tisic na platech ... ale chapu, ze pro Prazske vedeni je cokoliv mimo Prazskeho proste a jednoduse "mimo Prazske"

Poslat zprávu

Nevidím v tom rozpor, středně pokročilá angličtina je podmnožina pokročilé úrovně angličtiny. Vzhledem k tomu, že tam není definován stupeň nějakou anglickou zkouškou například FCE, tak spíše záleží na schopnosti se domluvit a rozumět.

Ty požadavky máte poněkud rozporuplné:

- Co od Vás očekáváme?
znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

- Požadované znalosti:
znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Tak chcete angličtinu na pokročilé, nebo středně pokročilé úrovni? :-)