zpátky

Soutěžte s našimi kartami a vyhrajte

Soutěž VISA

Máme pro vás další soutěž, díky které můžete vyhrát zajímavé ceny. Co k tomu musítě udělat? Stačí jen platit kartou od mBank. Detaily v blogu.   


Soutěž pořádá Visa v termínu od 12. listopadu 2012 do 6. ledna 2013 a každý týden je možné vyhrát dva tablety iPad nebo pětkrát denně částku 2013 Kč.

 

 

iPad

Soutěžit můžete s našimi kartami k osobnímu účtu mKONTOspořícímu účtu eMAX a kreditními kartami. Postup je jednoduchý, po zaplacení v obchodě nebo na internetu zaregistrujete svou platbu na stránkách soutěže. Tam zodpovíte soutěžní otázku a už můžete čekat na email o oznámení výhry.

 

Pravidla soutěže
Časté dotazy
Výherci
Kontakt

 

 

tým mBank vám drží palce!

 

ps.: Za platby kartou můžete vyhrát i v naší Kartománii, podívejte se na více informací.

 

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (5)

Vložit komentář

too peedee

To potom sedí , kdo to asi psal ."" Me ale nebylo jasny to datum v te zprave. Aktualni castka je zhruba 15tis, ale ty 4 jsem mel vycerpane (a zauctovane) uz nekdy 6.5., proto je divny, ze mi ta informace prisla az ted. Takze mam na ty vybery vlastne jen try dny :-/ ""

Bohužel to co tady spolu rozebíráme vůbec nesouvisí s myšlenkou původního příspěvku !

mati: Děti do pěti let ale možná zvládají češtinu lépe než vy:-)

Jsem nějak nezaregistroval , že by Master Card vymýšlel podobné sranda akce . Toto mi přijde jako zábavné hry pro děti do pěti let - ty ale nemají možnost mít platební karty - ani od VISI !

Poslat zprávu

Díky za dotaz. Mohou, doplním do blogu.

Takže platby kreditkou soutěžit nemůžou?