zpátky

Kartománie a mKlub

PayWave

Naše 5. narozeniny se blíží, a tak chceme poděkovat vám,  našim věrným zákazníkům za to, že jste s námi. V dnešním blogu bychom rádi představili mKlub a Kartománii, což je jenom malá část příjemných aktivit,  které vás v souvislosti s oslavami čekají.


 

mKlub 2012

Doporučte mBank Vašim přátelům nebo blízkým a další odměna od mKlubu Vás nemine! Vy i každý, koho doporučíte, získáte slevový poukaz na nákup v internetovém obchodě www.Kasa.cz v hodnotě 500 Kč při nákupu od 3 000 Kč.  Těm nejpilnějším poslům dobrých zpráv pak na mKONTO připíšeme 100 000 Kč, 50 000 Kč a 30 000 Kč!

 

 

Kartománie

Používejte po zbytek roku co nejvíce svou kreditní či debetní kartu. Během akce Kartománie můžete každý den dostat peníze za Váš nákup zpět. A navíc hrajete o finálovou prémii ve výši 2 x 50 000 Kč!

 

Jak Kartománie funguje?

Každý den zveřejníme pořadí výherní transakce. Když se trefíte tak máte váš nákup zdarma!  V říjnu vyhrávají po jedné transakci držitelé debetní a po jedné držitelé kreditní karty, a to až do výše 10 000 Kč. V listopadu to jsou dvě transakce a v prosinci dokonce tři. Vždy do maximální výše 10 000 Kč denně.

 

Startujeme už v pondělí 15. 10. a výherní transakce pro tento den je:
Debetní karty: 22 222. transakce 
Kreditní karty: 222. transakce

 

v úterý 16.10 jsou výherní transakce:
Debetní karty: 11 111. transakce 
Kreditní karty: 111. transakce

Informace o výherních transakcích se budou zobrazovat i na titulní stránce našeho webu.   

 

 

Na další novinky týkající se 5. narozenin se můžete brzy těšit

Tým mBank

 

 

 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (6)

Vložit komentář

Nechápu proč mbank omezila výběr z bankomatu na podmíněnou útratu ,jinak 9 korun za výběr zrušte to jinak lidé budou odcházet k FIO apod. naštěstí mbank není jediná banka ,pokud to změníte k lepšímu budu mbank doporučovat pokud ne pouvažuji o odchodu .

Poslat zprávu

Počet přivedených klientů zjistíte podle počtu voucherů, které budeme přibližně v týdenních intervalech posílat (1 voucher = jeden přivedený klient).

na soutěže vám kálí bílej tesák, dejte lepší podmínky na alespoň 1 výběr z bankomatu a pošlu vám opět několik klientů, jinak zmiznu i se svými známými

Nabídněte aspoň jeden výběr z bankomatu zdarma bez podmínek a získáte tisíce klientů, poplatek je totiž velká brzda při výběru banky, když je lepší alternativa.

Poznám v průběhu mKlub 2012 kolik lidí jsem už do mBank přivedl? Příjde mi mail nebo to bude někde vidět na webu? Díky.

fuj to sem se lek toho fousatýho chlapa, ty zadnice byly lepší... :)