zpátky

Přivítání Rosti Kocmana na pozici manažera komunikace

Rostislav Kocman

 Máme tu čest představit vám nového člena našeho týmu. Na pozici manažera interní a externí komunikace k nám nastoupil Rosťa Kocman. Věříme, že tato změna pro vás bude znamenat větší otevřenost banky, ke které se stále snažíme směřovat.

 

Rosťa by se vám rád představil, proto mu předáváme slovo:  

 

Už před mnoha lety jsem zjistil, že mě PR a komunikace baví mnohem víc než práce novináře, kterou jsem kdysi svoji kariéru začínal. Bankovnictví mě nadchlo, přestože (nebo možná proto), že jsem se celý život věnoval technologiím a telekomunikacím. Komunikaci banky jsem si vyzkoušel v Air Bank a teď se těším, že budu moci využít svých zkušeností a znalostí pro naplno pro mBank.

Po práci a o víkendech si rád hraji se svými dětmi (1,5 a 3 roky) a když mi i zbude nějaký čas, pokouším se překonat každý rok nějakou sportovní výzvu. Loni jsem přeplaval Bospor, letos chci ještě zaběhnout půlmaratón a příští rok chci zkusit jednu horskou etapu na Tour de France.

 

Pokud tušíte čím se Rosťa Kocman proslavil na Twitteru, tak pochopíte toto stylové uvítání. Vítej na palubě a doufáme, že se ti bude u nás líbit.

 

 

 

Pokud máte na Rosťu nějaké dotazy, můžete se ptát v komentářích pod článkem. Rád vám odpoví.

Tým mBank

 

 

Kategorie:

Ze života banky