zpátky

Nový výhodnější sazebník poplatků od 1.listopadu

Nový sazebník 

Vážení klienti,

máme pro vás nový sazebník poplatků osobních i firemních financí a oba dva přináší velmi příjemné změny s platností od prvního listopadu 2012. 
Více v blogu.

UPDATE: Sazebník s těmito příjemnými změnami jsme uvedli v platnost už od října.  

 

V době všeobecného zdražování jsme se v mBank rozhodli jít proti proudu a naopak některé položky sazebníku zrušit. Chceme se tak stát ještě výhodnější bankou nejen pro osobní, ale také firemní finance.

 

 

Sazebník poplatků osobních financí

Zásadní změnou v sazebníku osobních financí je zrušení poplatku za SEPA platby a to jak příchozí, tak i odchozí. Největší přínos je to především pro lidi posílající peníze z ČR na Slovensko a naopak, které jsou v mBank nejčastější.
Další příjemnou změnou je snížení poplatku za 2. a každou další platbu v měsíci na spořícím účtu eMax Plus.

Nový sazebník platný od 1. listopadu 2012 (PDF, 271kB)

 


Sazebník poplatků pro podnikatele

Největší změnou je zrušení poplatků za veškeré odchozí platby u podnikatelského účtu mBusiness Konto. Doufáme, že tak pomůžeme drobným podnikatelům a naše konto se tak pro ně stane ještě výhodnějším.

Nový sazebník pro podnikatele platný od 1. listopadu 2012 (PDF, 343kB)

               

          

Doufáme, že jsme vám těmito změnami udělali radost 

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (46)

Vložit komentář

S jednim vyberem zdarma bez podminek souhlasim, to je asi to hlavni, co se za leta podstatne zhorsilo a proc uvazovat o konkurenci, i kdyz tohle na rozdil od treba poplatku za prevod u AirBank chapu, protoze tohle je jeden z mala pomerne vysokych nakladu spojenych primo s transakci. Dalsi duvod proc vyuzivat konkurenci je absence on-line emailovych notifikacich o transakcich. Radoby pokrokova banka a jiz tolik let udrzuje anaochronismus s notifikacema az nasledujici den...
Na druhou stranu nechapu co vsichni maji s tim dobijenim mobilu z bankingu, vzdyt dobijet muzete kartou z bankomatu nebo rovnou on-line. Podle me jsou to pro banku zbytecne naklady spojene s implementaci. Navic pro banku typu mBank, ktera ma jeden centralni system v Polsku, jeste pomerne komplikovane - urcite neexistuje standardizovane rozhrani a pro kazdeho operatora by se to muselo prizpusobovat... i kdyz kdyby to operatory zajimalo, urcite by se s mBank mohli dohodnout na mPlatbe ;-)

Celkem bych uvítal zrušení pravidelného měsíčního poplatku za povolené přečerpání. Alespoň když nečerpám neplatím.

Ještě to chce alespoň jeden výběr měsíčně z dostupného bankomatu bez podmínek zdarma.

Paráda! Ještě by to chtělo zřídit službu dobíjení mobilu přes internetové bankovnictví a nebude to mít chybu! Děkuji

"Banka dále přistoupila k dramatickému snížení poplatku za každou druhou a další odchozí transakci ze spořícího účtu eMAX plus v kalendářním měsíci. Výše poplatku byla ze 150 Kč snížena na 19 Kč"

jj, již dvakrát jsem omylem nalítnul, a to mi tak znechutilo, že na eMaxu mám od té doby nulu. Snad se to MBANCe vyplatilo. Mně je vcelku jedno, kde ty peníze mám, jestli u nich nebo jinde, ale hlídat přiblblej 150 Kč poplatek je fakt ubohý. Pavel

"Banka dále přistoupila k dramatickému snížení poplatku za každou druhou a další odchozí transakci ze spořícího účtu eMAX plus v kalendářním měsíci. Výše poplatku byla ze 150 Kč snížena na 19 Kč"

jj, již dvakrát jsem omylem nalítnul, a to mi tak znechutilo, že na eMaxu mám od té doby nulu. Snad se to MBANCe vyplatilo. Mně je vcelku jedno, kde ty peníze mám, jestli u nich nebo jinde, ale hlídat přiblblej 150 Kč poplatek je fakt ubohý. Pavel

Ještě minimálně 3 výběry z bankomatu zdarma a bude to super.

Já mám odečteny poplatky za odchozí platby na mBusiness Kontu i v říjnu :( Jinak taky nevím proč spousta lidí mluví o odchodu pokud chcou ať jdou jinak o tom raději nemluví.

Nikdo Vám nebrání odejít! Já osobně zůstávám....Většinou platím kartou, takže na požadovaný limit se dostanu. Pořád je pro mně výhodné zaplatit 9 Kč za výběr z bankomatu, než běhat po městě a shánět bankomat, abych měla výběr zdarma. Vybírám hlavně z bankomatu ČS, KB, Volsban....Bohužel plno lidí si to neumí spočítat, vidí jen to slovo zdarma, nechápou, že čas jsou také peníze!

Vše je hezké, ale dokud nebude alespoň jeden výběr měsíčně z bankomatu bez podmínek zdarma, tak je to málo. Myslím, že by to internetová banka, která nemá náklady na provoz poboček finančně unesla.

Taktéž zvažuji přechod ke konkurenci, hlavně kvůli výběru z bankomatu. Bral bych kdyby se ty platby kartou sčítali a po dosažení plateb v součtu cca 10tis byl bonusově jeden výběr který by se nenuloval a mohl bych si ho během následujících 12ti měsíců vybrat. Nebo jeden výběr měsíčně zdarma

Palec nahoru za nový Sazebník!

c

Jeden výběr bez poplatku, abych pravdu napsal, zvažuji přechod k jiné bance

ty výběry z bankomatu jsou ale úhlavní slabina ... původně byly 3 zdarma, na to jste mě nalákali, .. to jste ale záhy zrušili (což jsem bral pak tak nějak jako podvod, podraz) a dosud i přes tyto změny s tím nic neděláte. V současné době zvažuji přechod k Equa Bank ... tam jsou výběry zdarma u všech bankomatů a nikdo mě nenutí utrácet skrze kartu. Snad také po rozjezdu nezruší, na co nalákali klienty.

Nevím, co pořád řešíte. Já jsem měla účet u mBank od samého počátku, ale poté, co zavedli poplatky za výěr z bankomatu, pokud nebudete platit jejich kartou, jsem odešla jinam. Už jsem 2 roky jinde (tedy moje peníze), konto v mBank prázdné, čeká na zlepšení podmínek. To se asi ještě načeká. Ale nechápu, proč tím ostatní jen vyhrožují, ale skutečně neodejdou (viz diskuse tady). Aktuální změny ceníku (hlavně Emax+) mne vůbec nezajímají - jinde mají lepší úrokové sazby i podmínky...

Opět jsem se utvrdil, že jsem před mnoha lety zvolil mBank správně. Banka, kterou mám opravdu rád :-)

Tady jde snad o standard, který příští rok vstupuje v platnost, tak co kdyby tak mBank vyvinula vlastní iniciativu a zrušila poplatky alespoň za první výběr z bankomatu, tak jak to je běžné (nebo alespoň funguje) u konkurence.

Jsem jeden z postizenych, ponevadz jsem blahove nechaval na emax+ penize, ktere jsem pak nenadale potreboval a to vicekrat v mesici.Haha tech 150Kc, kere jsem vysolil jsem neziskal na emax+ ani zdaleka po 2 letech, kdy tam mam penize.Moje chyba, ted si penize nechavam na emaxu a je klid, ty uroky na emax+ jsou mizerne a kontrolovat, zda vydam mesicne na platbach 4000 a zadat a zadat...Souhlasim s jednim bezplatnym vyberem z bankomatu mesicne, aniz bych musel utratit kartou 2000, tohle by helflo.

Nevyhovuje mi váš systém úročení na Emax plus. Rozuměl bych tomu, kdyby v měsíci kdy nejsou výběry nad 4000 nebyly vyšší úroky ale pak to automaticky naběhlo nazpátek. Ale žádat pokaždé znova o to co je u jiných bank samozřejmé (2% na spořícím účtu) ? Kdo tohle vymyslel? Pokud člověk změní banku jednou, tak podruhé to už to opravdu není problém. Pokud se mi stane ještě jednou, že budu muset žádat o vyšší úročení, tak u vás účty zruším.

Vážení, proč si stěžujete, dokud budou zákazníci bank v ČR tak konzervativní jako doposud, budou z nás banky tahat miliardy každý rok jako doposud. Po negativních krocích, které zavedla mbank před zhruba dvěma lety jsem nenaříkal, nepsal, nespílal, porozhlédl se po konkurenčních bankách, vybral jsem účty u mbank, otevřel účty u fio a dosud jsem nelitoval, služby rok od roku jsou kvalitnější, vedení účtů v Kč, v USD i v EUR bezplatné, výběry i vklady na pobočce bez poplatku bez omezení počtu výběrů, rozšiřuje se síť bankomatů, kde jsou výběry bez poplatků tuším 10x do měsíce a tak dále. Neváhejte a jednejte a uvidíte že se situace změní, pomalu ale přeci. Bohužel je neustále masa klientů bank pohodlná a neochotná dát bance svůj názor na jevo změnou banky a čeká vstřícný přístup ke klientovi. Budou čekat dlouhóóóóóó.

bezva, mBank se snaží. ještě by to chtělo alespoň jeden výběr z bankomatu měsíčně zdarma. a nebo sčítat výběry zdarma za placení kartou - to, že se každý měsíc stav vynuluje, je nespravedlivé! po novém roce jdu k fio, jestli se s tímhle nic nestane, fakt škoda:/

Vybírám jednou,max dvakrát měsičně a samo protože platím kartou, to mám zdarma...ale nelíbí se mi, že jsem k mBank přešel za nějakých podmínek a ty se zhoršují (úrok spořícího i výběry), alespoň že převod ze spořícího zlevnil...Přítelkyně má CSOB, hledam nejlepsi variantu pro prechod a sam tam prejdu asi taky...zatim vede EQUA jak sporicim, tak beznym uctem...

Mě se například změny vůbec nedotkly. Uvítala bych alespoň 1 výběr měsíčně z bankomatu zdarma i bez splnění objemu plateb kartou, aspoň pro studenty. Dříve to prý bylo tak, že se dostávaly 3 výběry zdarma automaticky každý měsíc, ale já si založila účet asi čtvrt roku o kamarádce a už to tak nemám.. pokud se toto nezmění, tak kartu přestávám používat a přecházím ke konkurenci (nebudu jmenovat ale má fialovo-růžovo-modré logo). Už jsem si tam založila účet a myslela jsem, že budu mít 2, protože jinak jsem s mBank spokojena, ale s těmito výběry s bankomatu se mi to prostě nevyplatí..

Mikee: možná proto, že jsou lidi, kteří drží na účtě 5 tisíc, vybírají nadesetkrát a stojí banku minimálně 3 stovky měsíčně. Já jsem pro ty devítikoruny/35koruny za výběr, odfiltrují se právě tihle extrémní vybírači (když je to zadara, proč bych nevybral), co stojí banku majlant. Víc vítám zlevnění důležitějších věcí.

Ja to vidim na Equa...stale to neni to, co to bylo na zacatku...sporici ucet s urokem nizsim nez pri zrizeni, vybery zdarma podminene, prace se sporicim uctem (2.odchozi platba) stale placena...
Stale nechapu, proc platit za to, ze sveruji nekomu penize...

Vždyť první tři výběry v měsíci jsou za symbolických 9 Kč. A kdo platí kartou, tak je má dokonce zdarma.

Chtělo by to dát do každého města nějaké bankomaty mBank a v nich výběry ZDARMA nebo za symbolický poplatek cca do 5,- kč! Jinak by to chtělo tak 1-2 výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu ZDARMA!
35,- kč za výběr je opravdu nehorázné :-((

Chtělo by to dát do každého města nějaké bankomaty mBank a v nich výběry ZDARMA nebo za symbolický poplatek cca do 5,- kč! Jinak by to chtělo tak 1-2 výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu ZDARMA!
35,- kč za výběr je opravdu nehorázné :-((

Ano, je pravda že asi značný úbytek klientu nebo spíš klid na prázdných účtech a nabídka konkurence přiměl banku k zamyšleni, pravdou je že mBank byl ze začátku revoluční tím, že člověk nemusel nic řešit (výběry, poplatky) a naopak potěšil svým úrokem a NEpoplatky. Češi jsou známý tím, že nemají rádi změny, ale teď jak koukám tak mBank mají spíše mladí lidi nebo studenti, kteří pružně reaguji a rychle si změnili banku kde jsou lepší podmínky. Přiznám se, že jsem taky uvažoval o změně banky na Air Bank nebo FIO Bank, ale z časového důvodu jsem ještě tak neučinil. Naposledy co mě dostalo je změna hesla na kartě za 29kč :). K týmu mBank bych jen chtěl dodat, že si udělali radost hlavně sobě - tímto tahem zmírní úbytek klientu. K dokonalosti už chybí jen ten výběry a dobíjeni kreditu (KB na to byla super - kredit na počkání)...

co takhle dobíjení kreditu do mobiu přes Mkonto (internetové bankovnictví)

Přidávám se k E3Dovi, že by to chtělo alespoň jeden výběr z bankomatů zdarma. Jinak za zrušení poplatku plateb SEPA palec nahoru.

Díky, že se staráte. Ale tahle změna je trochu negativní, co ušetřím na SEPA, vrátím v poplatku za výběr z bankomatu. Nakonec tedy budu platit víc než předtím. A to mě nutí k úvaze, zda nepřejít jinam.

Je to dobré, ale postupně jsem částečně přešel ke konkurenci. která má služby přehlednější.

Uvítal bych zejména:
1. Zpřehlednění sazebníku poplatků (jsou banky, které ho mají i na 1 listu A4) - aby tak mohlo být - mohl by být rozdělen podle typu služeb - např. 1 ceník pro mKonto
2. Alespoň 1 výběr v měsíci zdarma

bohužel pozdě - přešel jsem k fio právě kvuli poplatkům které jste zavedli a teď je rušíte. Úbytek klientů byl asi značný. Navíc ve FIO lze na pobočkách peníze vybírat i vkládat.

Chtělo by to přidat aspoň jeden výběr z bankomatu zdarma. Fio je v tomto ohledu lepší. Jinak spokojenst.

Tak ono je v definici SEPA, že tyto platby musí být za cenu místní platby. A vzhledem k tomu, že příští rok tento standard povinně vstupuje v platnost, tak mBank musí zrušit tyto poplatky. Takže je namístě spíš poděkovat evropské integraci, než mBank. To jen pro pořádek. ;-)

Ano přesně tak ještě to chce zadarmo alespoň jeden výběr bez podmínek útraty nebo podobně a bylo by to super právě proto zvažuji ,že přejdu k FIO bance u Mbank jsem již několik let a právě díky poplatkům zvažuji změnu.

Můj komentář je hlavně k zrušenému poplatku za SEPA platby! Emax + je pro zasmání, ale mám tam 100 k vždy po ruce :-)

panebože, on ten emax+ opravdu někdo používá??????

Jednoznačně pochvala!!! Po opravdu dlouhé době něco co zaslouží pozitivní reakci.

Super, banka umí potěšit v každé době. Hlavně poplatek za převod v emaxu plus:)

Paráda )))

Jednoznačně palec nahoru za snížení nejfatálnějšího poplatku v historii mBank 150,- Kč za 2. a další výběr ze spořáku eMax plus.

Mám radost :) :) :)

Tak ještě to chce alespoň jeden výběr měsíčně z dostupného bankomatu bez podmínek zdarma.