zpátky

Festivaly s mBank

Festivaly s mBank

Na léto jsme připravili speciální akci. Zavolám ti... Dáš mi číslo? Aneb na hudebních festivalech rozdáme na čtvrt milionu kondomů.


Návštěvníci hudebních festivalů se mohou těšit na neobvyklý dárek. Na českých i slovenských festivalech budeme rozdávat kondomy. Speciální edici pánských ochran jsme si nechali vyrobit u společnosti Primeros.

A na kterých festivalech se k tomuto neobvyklému suvenýru dostanete? To a mnoho dalšího se dozvíte na stránkách akce.

Celé léto budou probíhat soutěže o volné lístky na jednotlivé festivaly, stačí jen sledovat naše sociální sítě.

Přejeme vám příjemné léto plné zábavy!


Vaše mBank

 

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (12)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Produktové oddělení se stará o produkty banky, marketing se stará o její propagaci. Myslím, že zrovna u této kampaně se to docela daří :)

...myslím, že banka by se měla více než o přenos pohlavních nemocí a neplánovaným početím na festivalech starat o to, zda má dostatečně atraktivní produkty pro své stálé klienty. Převádím nemalou částku z bídně úročeného e-max konta ke konkurenci.
A propos Když už teda kondomy,nemohli jste se domluvit aspoň s Durexem? Low cost nemusí nutně znamenat laciný.

Poslat zprávu

Dobrý den,
díky za váš zájem. U soutěže o lístky na Hip Hop Kemp rozhoduje pouze čas dokončení internetové žádosti o mKonto.

Dobry den, chtel bych se zeptat na tu soutez s hip hop kempem . prvnich 15 lidi kteri ziska listek se jedno o ty kdo si o jako prvni zaregistruji a vyplni zadost on line ? nebo se pocita prvnich 15 lidi kteri se dostavi na pobocku a tam ucet si dokonci . dekuji.

Poslat zprávu

mires: Díky za zpětnou vazbu, co přesně vám na tom přijde šíleného? K létu patří hudební festivaly na kterých se lidé potkávají a ať už se nám to líbí nebo ne, tak spolu mohou i něco mít.V takovém případě jsou naše kondomy velmi praktické a mohou zabránit jak neplánovanému rodičovství tak šíření různých chorob.

Nic proti tomu, že se mBank snaží vymezit vůči tradičním bankám, ale spojovat bankovní produkty s kondomy zn. Primeros mně přijde daleko šílenější nápad než jakýkoliv absurdní bankovní poplatek. Inspirace přišla z Polska nebo od volebního týmu ČSSD, který tuto pouťovou atrakci již jednou aplikoval?

Poslat zprávu

Alex.333: Z původních "rušiců slibů" ve vedení už nikdo není.

Jak by řekl můj kamarád, kondomy by si mělo rozdat nynější vedení mBank, aby se takoví lidé už nerozmnožovali a nepřibývali tak "rušiči" mSlibů.

Jde taky o to, v jakých velikostech jste ty kondomy objednali, aby byly obdarovaným k použití.
Průměr totiž nemusí vyhovovat každému, bude nějaký výběr?

Cože to ta mOdelka dělá jinak? Chtělo by to ještě nějakou "videoinstruktáž" ...

Poslat zprávu

MaT díky za pozitivní hodnocení akce. A co se týče vašich připomínek, tak poplatky za odchozí transakce už jsou dávno zrušeny, lepší úroky na spořících účtech jsou v plánu a naše kreditka má ve srovnání s trhem výhodné jiné podmínky, takže o vracení procent neuvažujeme - přeci jenom není mBank nezisková organizace :) Dejte nám šanci a uvidíte, že nebudete zklamán.

No, to sedí... Od té doby, co s námi mBank takříkajíc vyj..... zavedením poplatků za odchozí transakce v případě, že jich je víc než 10, už ji nějak neberu vážně. Úrok na eMaxu je na houby, na eMax plus to není o moc lepší. Debetní karta už nemá tři výběry měsíčně z libovolného bankomatu zdarma. Kreditka nevrací žádná procenta, jak dnes začíná být běžné i u nás (třeba v USA už dávno). Fakt přemýšlím, jestli bych všechny služby u mBank neměl raději zrušit, když už od nich prakticky nic nevyužívám...

Ale abych se vrátil k vlastní akci. Vtipná akce. Možná to bude pro některé lidi mít i nějaký užitek. K většímu využívání Vašich služeb mě to ale nějak nemotivuje...