zpátky

Chat s odborníkem 4: Stavební spoření

 

Po kratší přestávce je tu další pokračování chatu s Patrikem Nacherem. Tentokrát na téma Stavební spoření. Ptát se můžete na našich sociálních sítích a mFÓRU v pondělí 14. května od 16:00 do 17:00.

 

Stavební spoření představovalo velmi populární formu spoření, především díky štědrému státnímu příspěvku. Vláda se snaží tento příspěvek značně omezit. Vyplatí se stále stavební spoření? Pro koho je výhodné? Jak stavební spoření zrušit?  Na tyto a další otázky vám odpoví Patrik Nacher ze serveru Bankovnipoplatky.com, který se o stavební spoření dlouhodobě zajímá.

 

Dotazy můžete pokládat na  našich profilech Facebook, Google Plus a také mFÓRU.Otázky nám můžete na sociálních sítích zanechat i před začátkem chatu. Patrik se pokusí odpovědět na všechny. Pokud náhodou chat nestihnete, přepis otázek a odpovědí naleznete tradičně druhý den na našem blogu.

 

 Záznam dřívějších chatů:

 

Těšíme  na vaše dotazy.

 

Tým mBank

 


 

 

Patrik Nacher

Absolvent vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer (2006). V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS a pak Unie svobody. V tomto období se také podílel na volebních kampaních do PS, Senátu a do krajských zastupitelstev. Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše. V letech 2004 až 2006 pak mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla. Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím a provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se zabývá bankovními poplatky – bankovnipoplatky.com. Patrik Nacher je ženatý.

Kategorie:

Ze života banky