zpátky

Aplikace pro Android je tu, spolu s ní i update pro iOS!

Nový sazebník 

Dlouho očekáváná aplikace internetového bankovnictví pro operační systém Android je tady. Ještě teplá a připravená pro vás na Google Play!
Potěšíme i uživatele iOS, pro které jsme aktualizovali stávající aplikace mBank CZ.
Obě novinky přinášejí plně funkční převody na libovolný účet v rámci ČR.

 

Aplikace pro Android 

S aplikací pro Android máte svoji mBank stále s sebou. Můžete plnohodnotně obsluhovat svoje účty, odesílat platby, kontrolovat historii transakcí, mít přehled o svých kartách a mnohem více. Kromě běžných služeb, na které jste zvyklí z internetového bankovnictví, máte navíc v aplikaci po ruce další důležité funkce jako je blokování přístupových kanálů, kontaktní údaje, mapu obchodní sítě.

Aplikace funguje na všech zařízeních s operačním systémem Android od verze 1.6. Aplikaci není nutné nijak dodatečně aktivovat, stačí se přihlásit pomocí vašeho klientského identifikačního čísla a hesla stejného jako máte v internetovém bankovnictví.

Aplikace je zadarmo, stejně jako její používání. Služby, které prostřednictvím této aplikace vykonáte, jsou zpoplatněné stejně jako v klasickém internetovém bankovnictví.

Stahovat můžete na Google Play (dříve Android Market). 
 

 
Update pro iOS

Aplikace pro iOS je s námi už 5 měsíců a jsme rádi, že se vám líbí. Současný update přináší jednu hlavní novinku a tou je možnost vykonávat aktivní operace. Přeloženo do lidského jazyka můžete odesílat platby na libovolné účty v rámci ČR. Odkudkoliv, kde se právě nacházíte.

Pokud už máte aplikaci staženou, objeví se vám update ve vašem App Store.

 

 
Internetové bankovnictví

Pro bezpečné používání obou aplikací byla přidána i novinka do internetového bankovnictví, kde si můžete nastavit limity pro platby.

 A kde nastavení limitů naleznete? V menu zvolíte Nastavení a zde najdete položku Vzhled / Limity pro mobilní aplikace. Nejlépe napoví přiložený screenshot.

 

 
Denní limity si můžete libovolně měnit. V pravém sloupci pak vidíte zbývající počet transakcí pro daný den.

 

Pevně doufáme, že se vám tyto novinky budou líbit. Přejeme příjemné používání.

 

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality