zpátky

Chat s odborníkem 3: Spotřebitelské úvěry

 

Pokračování pravidelného chatu s Patrikem Nacherem je tu! Tentokrát na téma Spotřebitelské úvěry. Ptát se můžete na našich sociálních sítích a mFÓRU v pondělí 5. března od 16:00 do 17:00.

Spotřebitelské úvěry jsou v dnešní době velmi populární. Představují nejjednodušší formu půjčky k získání peněz na okamžitou spotřebu. To je právě také jejich kámen úrazu. Lidé si je často berou na věci, které nepotřebují, nebo si nemohou dovolit a padají do dluhových pastí.

Patrik Nacher ze serveru Bankovnipoplatky.com se o spotřebitelské úvěry dlouhodobě zajímá, a rád vám poradí jak se vyvarovat rizikům s nimi spojenými a jistě mnohem více.

Na vaše dotazy se budeme těšit na profilech Facebook, Google Plus a také mFÓRU.

Pokud náhodou chat nestihnete, přepis otázek a odpovědí naleznete tradičně druhý den na našem blogu.

 

Tým mBank

 


 

 

Patrik Nacher

Absolvent vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer (2006). V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS a pak Unie svobody. V tomto období se také podílel na volebních kampaních do PS, Senátu a do krajských zastupitelstev. Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše. V letech 2004 až 2006 pak mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla. Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím a provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se zabývá bankovními poplatky – bankovnipoplatky.com. Patrik Nacher je ženatý.

Kategorie:

Ze života banky