zpátky

Den bez bankovních poplatků

Den bez bankovních poplatků

 

Pojďte s námi oslavit Den bez bankovních poplatků a společně udělat velký poprask!

Dne 29. února 2012 zveme všechny odpůrce bankovních poplatků i fanoušky mBank na Náměstí Republiky v Praze. Co vás tam čeká?


29. února od 15:30 h uvidíte na Náměstí Republiky velký červený připínaček – náš meeting point. Zde budeme mít malý stánek s hosteskami, moderátorem a spoustou balonků nafouknutých heliem. Každý příchozí dostane krásný balónek a k němu ještě krásnější červený napínáček. Aby vám v tomto nepříznivém únorovém počasí nebyla zima, máme pro vás připravený horký čaj.

 

Přesně v 16:00 h začne moderátor odpočítávat a na jeho pokyn všichni společně své krásné balónky propíchneme připínačkem. To bude pořádná pecka!!!

 

Přijďte všichni. Čím více nás bude, tím větší poprask uděláme. Každý účastník dostane na památku termohrnek mBank.

 

Na našem facebookovém profilu jsme vytvořili event, kde se zájemci o poprask mohou hlásit.

 

Těšíme se na vás! 29. února do toho společně práskneme!

 

Tým mBank

 

 


Den bez bankovních poplatků vyhlásil server Bankovnipoplatky.com. Slaví se od roku 2008 vždy posledni unorový den. A proč? Je to poslední den nejkratšího měsíce v roce a zároveň symbol toho, že bankovní poplatky také krátí peníze klientů bank.

 

Komentáře (8)

Vložit komentář

Upřímně řečeno brněnské Náměstí Republiky není právě nejlepší adresa (omluva všem ctihodným, kteří zde bydlí), ale uvidíme, jak se invence mBank v tomto směru vyvine :-)

Ale konec konců to není špatný nápad - domluvit se a uspořádat decentralizované setkání na všech Náměstích republiky v ČR :-)

OK, bylo to jen klasické rýpnutí za osvědčené téma :-)

Poslat zprávu

Máte pravdu, že v blogu to uvedeno nebylo. Byť trochu s křížkem po funuse, ale přeci jen doplněno. Pořádání akce jen v Praze souvisí s tím, že zde bude mít největší efekt v porovnání s vynaloženými prostředky. Nejsme klasická banka, která by si mohla dovolit pořádat podobou akci v každém krajském městě.

Pragocentrismus... jako obvykle. Vlastně se ani neobtěžují informovat, že je to v Praze. Zkrátka jen Náměstí Republiky. Všichni ostatní, např. v krajských městech, si trhněte libovolnou nohou... :-(

Jo já do toho prásknu a vy mi pak zase zpoplatníte jedenáctý odchozí převod. Tůůůtle nůůdle.

buď rád, že nějakej hned zítra zase nezavedou....

A že byste aspoň v daný den neúčovali žádné poplatky, co?