zpátky

Chat s odborníkem 2: Bankovní poplatky v ČR a zahraničí

 

Blíží se další pokračování pravidelného chatu s Patrikem Nacherem. Tentokrát na téma Bankovní poplatky v ČR a zahraničí. Diskutovat můžete na našich sociálních sítích a mFÓRU v pondělí 6. února od 16:00 do 17:00.


Patrik Nacher se na toto téma specializuje, proto se můžete těšit na opravdu relevantní odpovědi. Mimo jiné založil a vede server bankovnipoplatky.com, který vyhlašuje populární soutěž o nejabsurdnější bankovní poplatek.

 

V minulém díle seriálu bylo otázek tak akorát, aby bylo možné stíhat na ně odpovídat. Proto jsme se rozhodli zachovat množství kanálů, na kterých bude Patrik odpovídat. Jen připomínáme, že ptát se můžete na mFÓRU, Google Plus a Facebooku.

 Březnový díl bude věnovaný všemu co souvisí se spotřebitelskými úvěry. 

Pokud náhodou chat nestihnete, přepis otázek a odpovědí naleznete druhý den na našem blogu.

 

Spolu s Patrikem se těšíme na vaše dotazy. 

 

 

Tým mBank

 


 

 

Patrik Nacher

Absolvent vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer (2006). V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS a pak Unie svobody. V tomto období se také podílel na volebních kampaních do PS, Senátu a do krajských zastupitelstev. Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše. V letech 2004 až 2006 pak mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla. Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím a provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se zabývá bankovními poplatky – bankovnipoplatky.com. Patrik Nacher je ženatý.

Kategorie:

Ze života banky