zpátky

Aplikace internetového bankovnictví pro iPhone a iPad

 
mBank pro iPhone a iPad

mBank svým klientům opět ulehčila přístup k jejich penězům. Ode dneška si mohou klienti mBank, kteří vlastní iPhone či iPad, stáhnout speciálně vyvinutou aplikaci, díky které budou mít rychlý a jednoduchý přístup ke svým účtům. Tato aplikace je pro klienty mBank zdarma ke stažení v App Store.

 

 

Uvedení aplikace pro iPhone a iPad je dalším krokem na cestě ke zjednodušování přístupu klientů do banky. mBank je moderní a technologicky vyspělá banka, a proto i nadále pokračuje ve vývoji mobilního bankovnictví. V následujících měsících se zaměříme i na uživatele ostatních operačních systémů jako je například Android.

 

mBank před měsícem spustila první verzi svého bankovnictví pro chytré telefony IB Light dostupnou pro všechny telefony s přístupem na internet a internetovým prohlížečem. 
Nově vyvinuté aplikace jsou uživatelsky příjemné, rychlé a úsporné na přenášená data. Klienti mBank tak mají kdykoliv k dispozici informace o produktech, pohodlně si mohou zkontrolovat zůstatky na účtech, prohlížet historii, převádět prostředky předdefinovaným příjemcům nebo splácet kreditní karty.

 

App Store