zpátky

Všechny odchozí platby z osobního účtu mKONTO zdarma!

 
Odchozí platby z osobního účtu zdarma

S platností od 15. 11. 2011 nabídne mBank všechny odchozí platby z osobního účtu mKONTO na účet v jiné bance v ČR zdarma.

Veškerý platební styk v rámci České republiky tak bude pro klienty banky zcela zdarma.

Věříme, že vám tato změna udělá radost a i nadále budete mBank doporučovat svým známým a přátelům.


Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (27)

Vložit komentář

mBank jsem doporučoval svým známým a přátelům a po zpoplatnění a zpodmínkování jsem se cítil tak trapně, že název této banky před nikým nahlas nevyslovuji

Tak vidíte, a já už mám zatím účet zadarmo u PS a účet u ZUNO. Stojí mi za to se stěhovat zpátky?

10 výběrů měsíčně mi relativně stačilo a neměl jsem s tím až takový problém, ale nemožnost 1 výběru z bankomatu bez podmínek zdarma mi vadilo natolik, že jsem u FIO, kde si na pobočce vyberu bez problémů nad 1000,-Kč zdarma, když je třeba a mám možnost vkladů. U FIO mi, ale bohužel chybí karta. Co třeba mbanko udělat, alespoň jeden výběr měsíčně nad 1000,-Kč zdarma a bez podmínek?

gg

Hm, vsem znamym a pratelum jsem jiz doporucil jinou banku a sam jiz hlavni ucet a i sporici ucet mam v jine bance, protoze tohle mbank pred casem zrusila. Co mi Mbanko a produktovi manazeri nabidnete, abych se vratil? Akceptuji nabidky od 10tis CZK nahoru :)

Dřív to tak bylo, pak se to někomu v mBank moc nelíbilo a teď zase návrta ke starému... Je to jako na houpačce...

Rád bych se mýlil, ale myslím si, že po tomto nečekaně "vstřícném" kroku, nás v blízké době čeká buď zvýšení některého ze stávajících poplatků nebo zavedení poplatku zcela nového ...

Příliš málo, příliš pozdě.

Gratuluji a děkuji. @zbijeczka: Osobně bych řekl, že mají banky u operátorů nějaký paušál, který platí bez ohledu na faktický počet odeslaných SMS. Ale kdo ví?

No to je dost, konečně. Určitě jedno velké bezvýznamné plus :-)))

Střední cesta (zvýšení počtu) by moc nepomohlo, protože nejde jen o poplatky, ale i o složitost sazebníu. Tímto se sazebník zjednodušši a bude se to blížit k tomu našemu starému mkontu, na které kdysi neměla žádná banka v ČR a byla to revoluce. Dnes to bohužel už tak neni, k vuli podmínkam v sazebniku, ale toto je fakt dobrý počin.

K haléřovým poplatkům pro ČNB je potřeba ještě přičíst poplatky za SMS placené mobilním operátorům.

Vzhledem k haléřovým položkám (viz mFórum) účtovaným ČNB za převody v ČR asi mBank ví co dělá, navíc k více převodům musí mít klient v mBance po nějakou dobu peníze, což asi pro banku není také k zahození, pokud to nebude nějaký blázen, co bude převádět 1000 Kč po koruně. :)

Jediné co mě napadá, proč žádná kvóta stanovena nebyla je fakt, že by to na první pohled znamenalo jisté omezení v PR s ohledem na Fio a Zuno, nic jiného v tom pravděpodobně nehledejme....

Taky chválím, ale nerozumím. Nutnost povolit pouze 10 výběru zdarma odůvodňovali tím, že to lidé zneuživají a provádějí stovky převodů měsíčně a banka má náklady. To jsem celkem pochopil, protože může být pár jedinců, kteří to používali na různé obchody se stovkami plateb. Nechápal jsem jen takový pád na pouze 10 převodů. Proč, ale zase vše zdarma, stačilo zvýšit ten nesmyslně malý limit z 10 převodů třeba na 50 převodů a k tomu povolit jako bonus už třeba né 3 výběry z bankomatu, ale alespoň 1, nebo 2! Prostě najít nějakou střední cestu, ktrá by byla výhodná pro klienta i banku. Těm, kteří zatěžovali banku stovkami převoů (i když moc nevěřím, že takoví vůbec byli) by to moc nepomohlo. Naopak běžnému uživateli by to stačilo a výběr zdarma by uvítal víc než posílat bezplatně stovky převodů. Ten 1 výběr zdarma by využil téměř každý. Jinak samozřejmě je to výborné, že se zjednoduší cenník.

Ještě dodávám: bylo by dobré tuto informaci promítnout napříč stránkami mBank, kde se v tuto chvíli vyskytuje již neaktuální omezení na 10 bezplatných převodů.

Nikdy jsem za převod z mBanky nezaplatil a spíše mi to principiálně vadilo než že by mě to omezovalo, ale je vidět, že konkurence opravdu zafungovala. Samozřejmě toto vítám, ale naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem od "udivu", že nerozumím tomu, proč banka netrvala na nějaké kvótě v řádu desítek převodů, který by fakticky běžného uživatele neomezovala, ale zabránila by různým živlům bance škodit.....

Zpoplatnění 11. a každé další platby byl pro mě jeden ze tří důvodů odchodu od mBank. Kvituji uznání banky, že udělala chybu nicméně k přechodu od Fia zpět nemám důvod.

Jistě pro nás pěkný dáreček. Ale není to zbytečně od zdi ke zdi? Pokud jste dříve tvrdili, že někteří klienti toho zneužívali (stovky převodů) a banku to moc stálo (proto omezení 10), nechápu z hlediska banky to úplné uvolnění. Dal se zvolit kompromis v tehdejší diskusi často navrhovaný - 20 až 40 převodů za měsíc. Ale pokud mBank ví co dělá, jen dobře.

Taky ty pochybuju, že budou pro každého. Leda tak možná ve spolupráci s Euronetem.

Ještě změnit podmíněné první 3 výběry kartou měsíčně zdarma na nepodmíněné 3 výběry zdarma a již to bude zase ta banka, do které jsem vstoupil před 3 lety (emax+ nepoužívám).

Výborné, skvělá zpráva pro všechny (nejen) věrné klienty

Hergot, to je dobře, herr Gott. Aspoň z ceníku zmizí jedna složitá položka, kvůli které byla spousta dohadů a banka si dost pošramotila pověst. Jsem rád, že 3Kč jsem nikdy nezaplatil a zjevně už ani nezaplatím.

Tak u nás v nebi jste nám udělali radost, máte naše požehnání, jste frajeři!

Jak tomu přesně rozumět? Ruší se tím poplatky od 11. transakce měsíčně?

Ale ? Že by rostoucí konkurence Fio, Zuno a Air Bank začala dělat zázraky ??? No jako věrný klient, který má každý měsíc o několik málo více než deset odchozích plateb z mKonta, každopádně děkuji, skvělá zpráva ;-))

+1

No výborně, díky :-)