zpátky

mBank představuje internetové bankovnictví pro chytré telefony

Mobilní internetové bankovnictví mBank

mBank spustila první verzi svého bankovnictví pro chytré telefony IB Light. Služba IB Light je optimalizovaná verze internetového bankovnictví zdarma dostupná pro uživatele smartphonů. Je funkční ve všech telefonech s přístupem na internet a internetovým prohlížečem. Klienti mBank tak mají informace o svých účtech, kreditních kartách či spotřebitelských a hypotečních úvěrech kdykoliv k dispozici ve svém mobilním telefonu. 


Díky IB Light máte ve svém mobilu kdykoliv k dispozici informace o svých produktech, pohodlně, bezpečně a rychle si můžete kdykoliv zkontrolovat zůstatky na svých účtech, prohlížet historii, převádět peníze na předdefinované příjemce, kde nemáte nastaveno potvrzení převodu pomocí SMS, nebo splácet své kreditní karty.


V první fázi jsme chtěli zpřístupnit mobilní internetové bankovnictví všem majitelům chytrých telefonů. Dalším krokem pak budou mobilní bankovní aplikace pro jednotlivé operační systémy. V současné době probíhá finální testování aplikací pro iPhone a iPad a v následujících měsících uvedeme také aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android. 

V poslední fázi nakonec bude rozšířena IB Light i o aktivní operace.


Podívejte se na více informací o Light verzi internetového bankovnictví.

 

Tým mBank

Komentáře (7)

Vložit komentář

Nevíte kdy už bude konečně verze pro Andorid? Trvá to už nějak moc dlouho...

aplikace ktera je ke stazeni na android marketu neni v cestine, ale pouze v polstine, a navic neni pro vsechny android telefony.

Hlavně mi to přijde na iP4 daleko přehlednější a pěkně rozdělené. Při platbě není problém zapnout full verzi.
Uvidíme, co budou umět aplikace ;-)

Řekl bych že je to zlepšení pro mobilní zařízení s menším rozlišením - rozhodně to vítám.

Full bankovnictví funguje v každém mobilu, kde se dá rozchodit opera mini. Takže toto je asi k ničemu.

Moment, to nejak nechapu. Ze svych "chytrych telefonu" (HTC Hero, HTC Desire, Samsung Galaxy S2) v poslednich letech pouzivam standardni internetove bankovnictvi MBank, vsechny bankovni operace mi tam bez problemu funguji. Znamena to, ze ted mi fungovat prestanou a budu mit jenom nejakou "Light verzi"?!?!

No sláva, konečně jste alespoň dorovnali krok s novou ZUNO bankou v mobilním bankovnictví. Jen tak dál!!! Třeba v úrokových sazbách...