zpátky

Časopis Global Finance: mBank je nejlepší internetovou bankou v České republice, na Slovensku a v Polsku

Global Finance 2011 Vážení klienti,
chtěli bychom se s vámi podělit o úspěch, kterého dosáhla mBank v soutěži prestižního odborného časopisu Global Finance.Časopis Global Finance ocenil v soutěži World´s Best Internet Bank 2011 mBank jako nejlepší internetovou banku v České republice.

Stejné ocenění získala mBank i v minulém ročníku soutěže a letos tak obhájila svou pozici lídra na trhu internetového bankovnictví.

V letošním ročníku soutěže uspěla vedle české mBank také slovenská a polská mBank, které vyhrály titul Nejlepší internetová banka ve svých zemích.

Odborná porota soutěže, složená z celosvětově uznávaných odborníků z oblasti retailového i korporátního bankovnictví, posuzovala banky na základě kritérií jako jsou například strategie akvizice a obsluhy on-line zákazníků, úspěch v získávání internetových klientů, procentuální zastoupení on-line zákazníků na celkovém klientském portfoliu, šíři nabídky produktů dostupných skrze internet, ale také design a především funkčnost webových stránek.

Věříme, že máte z našeho úspěchu radost :-)

Tým mBank

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (8)

Vložit komentář

máme radost

tak už mi to funguje i na blogu - takže gratuluji také !

Také se připojuji ke gratulacím a doufám že vám to nestoupne moc do hlavy ;)

Gratulace!!!

Poslat zprávu

@ bourač - Grafikovi jsem psal na fóru. Zkoušel jsem to na třech prohlížečích a normálně to funguje. Ale to jsme trochu offtopic od tématu článku. :-)

Poslat zprávu

Dobre rano, pokud se nepletu, "omilame" nejen nizkonakladovy koncept, ale i tema internetoveho bankovnictvi. V posledni dobe napr. generalni reditel mBank rozebiral v rozhovoru pro Denik nejen nasi nizkonakladovou politiku, ale i koncept internetoveho bankovnictvi.

především funkčnost webových stránek - pravda, pravda občas by chtělo uklidit! Zdravím Grafika!

jé, a já myslel, že nejste internetová, ale nízkonákladová banka, alespoň to tady už 3 roky omíláte a teď tohle, no to je rána pro imidž, to se bude muset nějak rozkomunikovat,ne....