zpátky

Připravované novinky

door Po nedělní odstávce, která proběhne 24. července, vás po přihlášení do internetového bankovnictví čeká jedna z novinek.
Jedná se o vítězný návrh, který vzešel ze soutěže o nejlepší vzhled internetového bankovnictví pořádané koncem loňského roku. Ke dvěma stávajícím designům (klasik a červenobílý) tak přibude i tento vítězný návrh. Zde si můžete prohlédnout demo.

Dále dojde v rámci release a s tím související odstávkou k implementaci nových funkcionalit potřebných pro zavádění dalších produktů a služeb, mezi které patří například chystané zahraniční platby prostřednictvím systému SWIFT. O připravovaných novinkách vás samozřejmě budeme s předstihem na našem webu informovat.

Věříme, že vás chystané rozšíření portfolia služeb potěší.

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (12)

Vložit komentář

Bohuzel musim souhlasit pokud je toto vitezny navrh jaka katastrofa nas ceka priste je to plytvaní casem a penezi zadarmo to jiste nebylo.Obvzlaste v dnesni době toto nepovazuji za prinos.Spis bych uvital moznost si ukladat hotovost do banky ale ne pres jinou banku je to drahe na tech par klaves co tam namacka.Platit vydriduchy za vlozeni penez mne opravdu prestava bavit.Toto je poklesek pomerne solidni banky ktera tolik nekrade jako ostatni.

Nový vzhled iB je podle mě tragický, nechápu, jak něco takového mohlo zvítězit. Ale chápu, že někomu se to třeba líbit může.

ještě že ten vzhled není povinný :-) jinak by to pro mě byl jasný popud ke změně banky...

test

Abych to upřesnil..".na spadnutí" znamená asi za 8 - 12 let.
Souhlasím s názorem že řešíte takové hovadiny jako vzhled IB - mimochodem ten nový to je otřesný paskvil, místo toho aby jste zavedli něco opravdu užitečného.

Poslat zprávu

@ snep - cituji z textu blogu: Ke dvěma stávajícím designům (klasik a červenobílý) tak přibude i tento vítězný návrh.
@ pobo1980 - zprávy z banky lze samozřejmě vymazat.
@ Lukas1 - v článku se k dané věci vyjádřil zbijeczka - tedy doporučení - zkuste vymazat cache. Nikdo jiný si nestěžoval, že by mu to nefungovalo.
@ all - věřím, že chybějící služby a produkty budou doplněny - např. kontokorent pro fyzické osoby - termín spuštění je na spadnutí - a pak budete spokojenější než dosud.

Opakování otec moudrosti - při současných nejhorších kurzech mezi všemi bankami (navíc asi zůstane i 2% konverzní poplatek kimo eura) nechápu, proč se tak toužebně očekávají zahraniční platby. Tak jako u karet, pro zahraniční převody bude třeba používat jiné banky. Anebo z loajality podporovat zisky mB.

Ja tam zadnou zmenu nevidim..

A když už se patláte se vzhledy, kdy zde na blogu konečně přestane místo tlačítka odhlásit objevovat tlačítko ZPĚT????
Dělá to od samého začátku co jste zavedli nutnost přihlásit se a už přímo pod článkem, který tuto skutečnost oznamuje jsem popsal situaci kdy se to chybně zobrazuje a stále nic .....

O vzhledech už jsem se vyjádřil dávno....
Co takhle nejdřív dotáhnout služby, které jsou pro banky běžné a které si zákazníci žádají (některé prý máte již několik let hotové jen je spustit, ale není vhodná chvíle - třeba na fondy) a pak teprve si hrát s blbostma jako je vzhled IB.

No, vypadá to hrozně a jestli to nahoře jsou přijaté zprávy, tak je to hrozný dvakrát. Vy se nenaučíte ty zprávy trochu skrýt jako jiný banky. To fakt bude povinný? Jsem zvědav, jestli budu mít platby ze Slovenska zdarma, abych mohl zrušit EUR Fio konto...

Nový vzhled je otřesný! Jde jen o změnu barev, nic jiného...a díky tomu je třeba plánovaný výpadek, už mě to tu přestává bavit. Doufám, že bude možné ponechat si ty stávající. Snad chystané změny ve funkcích budou povzbudivější.