zpátky

Výsledky soutěže s Visou

Logo Visa Soutěž s Visou již skončila a my pro vás máme informace o tom, jak byli naši klienti v této soutěži úspěšní.
Klienti mBank tvořili celkem 11 % všech soutěžících a zaregistrovali dokonce 14 % všech soutěžních transakcí. V porovnání s počtem klientů ostatních bank jsou to opravdu velmi překvapivé výsledky. Myslím si, že i toto je důkaz, že naši klienti jsou velmi aktivní, kartou platí často a rádi se zapojují do podobných soutěží.

A jak jsme byli úspěšní v počtu získaných výher?
Bohužel nikdo z našich klientů nezískal jednu ze 3 hlavních výher. Ale v denní soutěži si naši klienti odnesli celkem 42 kávovarů NESCAFE ®Dolce Gusto® Piccolo a po České spořitelně je to druhý nejvyšší počet výherců denních cen.

Všem našim výhercům touto cestou gratulujeme.

A pokud by někoho zajímala správná odpověď na soutěžní otázku o hlavní ceny, tak tady je. Do zmíněného kurfu se vejde přesně 3 686 platebních karet.

Na další podobné soutěže se můžete těšit i v budoucnosti. Další kolo Kartománie začne již velmi brzy.

 

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mBank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (8)

Vložit komentář

Já jsem mBank nepodezříval, že by do pravidel mluvila... Jen jsem poznamenal, že ta pravidla jsou pro mBanku jako ušitá, protože vyřadit zahraniční použítí karet, to je rajská hudba na uši a propagaci m-karet. Tedy pouze v této soutěži, jinak banka svojí "zahraniční politikou" musí na ušlých zahraničních platbách prodělávat, ač to nikdo nevyhodnocuje (s čímž souvisí m-přátelský akt od VISA - nevím o jiné zdejší VISA kartě mezi běžnými bankami, jež by měla 2% konverzní poplatek mimo eura a k tomu navíc nejhorší kurzy). Vím, že se tím vracím ke svému folklórnímu tématu, mimo tuto soutěž.

Poslat zprávu

to udiv: Já bych k tomu jen dodal, že mBank se vůbec nepodílela na přípravě této soutěže. Toto je soutěž společnosti VISA, jenom klienti mBank se jí mohou zúčastnit, protože mBank vydává karty VISA. Tedy opravdu to nebyla soutěž připravená pro mBank.

Tak to se Honzovi V i Vám omlouván. Neznaje pravidla jsem se unáhlil, ale nenapadlo mne, že soutěží-li se s kartami, nejsou zahrnuty všechny (i zahraniční) platby. Pak to ale byla pro mBank dobře vymyšlená soutěž...

Váš příspěvek opravdu se soutěži nikterak nesouvisel, vzhledem k tomu, že se vztahovala výhradně na tuzemské platby :).

K 2: Skutečně se domníváte, že moje poznámka nesouvisí se soutěží v používání karet? Chtěl jsem poznamenat, že při jiné kurzovní politice mBank by mohl být výsledek výrazně lepší. Takto se zahraniční část v používání přenechává jiným bankám.

no vidíte Honzo jak jsou karty mBank úspěšné - tak proč měnit design?

Poslat zprávu

Prosím o dodržování pravidla, že příspěvky budou k tématu. Na jiná témata si můžete založit nové vlákno na fóru. Opravdu nevidím vůbec žádnou souvislost se soutěží společnosti VISA. Díky.
Honza

Pěkné, ale: Citace z článku z Měšce: "Na letní dovolenou s vámi cestuje i vaše platební karta. Češi se na ní v cizině spoléhají stále víc. Podle bankovních statistik jsme v zahraničí kartami provedli transakce ve výši 35,2 mld. Kč. Oproti roku 2009 toto číslo představuje 14% nárůst". Pokud platí dřívější informace, zahraniční platby m-kartami představují pro banku zanedbatelné minimum. Proč asi, m-páni? (m-dámy?).