zpátky

Vyberte si nový design debetních a kreditních karet mBank

Platební karta mBank chystá nový design pro své debetní a kreditní karty a vy máte možnost svými hlasy rozhodnout, jaké karty si přejete mít ve svých peněženkách.
Hlasování bude probíhat od úterý 14. června do pondělí 20. června dopoledne. Na výběr máte ze tří odlišných návrhů, které si můžete detailně prohlédnout na našem webu. V jednoduché anketě si pak každý zvolí ten návrh, který ho nejvíce zaujal. 

Hlasování jsme udělali co možná nejjednodušší a hlavně transparentní. Na našem webu tak každý okamžitě uvidí, jak hlasování probíhá a může zde sledovat, jak si ve volbě vede jeho favorit.  

Veřejné hlasování bude ukončeno v pondělí 20. června dopoledne a kartu s vítězným designem si budete moci vložit do svých peněženek pravděpodobně začátkem roku 2012.

 

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mBank.eu

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (23)

Vložit komentář

Každý vzor měl něco do sebe, každému sedí něco jiného, co si budeme nalhávat, každopádně jak už tady zaznělo, proč by si nešlo při pořizování karet vybrat právě ten svůj design. Neříkejte mi, že by to bylo o tolik nákladnější nakoupit více motivů, cena bude v takovém množství zanedbatelná, nebo snad ne? Navíc rozdíl mezi výherním motivem a posledním je pouhých cca 13% z celkového množství hlasujících, což je sakra málo na to aby to bylo jednoznačné, akorát to ukazuje rozmanitost všech klientů. Pochybuji, že je líbivost stejná u lidí ve věku 50 let a 18 let..
Prosím tedy marketing mBank, aby zvážil své kroky a ukázal tak větší kreativitu v tomto směru, když už s tím někdo přišel.

Karel

Osobně bych ponechal karty s designem vodní říše. Delfín je opravdu povedený a ta zlatá rybka na černé kreditce je vyloženě luxusní kus - mnohem hezčí než černá na zlaté.

Zlatá rybka a delfín jsou nejhezčí karty, které jsem kdy měla. Často slýchám u kasy-jé, ta je hezká. Nebo - aha, mBank. Moc se přimlouvám i pro zachování současného designu karet, ty strakaté hrůzy se jen zařadí do davu ostatních karet.

Cerna varoanta (cislo 3) je strasne podobna stavajici mKreditce, budou se plest!!

Ta černá nevypada špatně, když vyhraje tento návrh tak bude bezplatna výměna karet, nebo jen za úplatu. Zajimal by mě smysl akce pro stávající klienty s kartou delfína. Díky za odpověď

Když jsem ty návrhy viděl, tak to byl trochu šok... Rybka v mazutu je nejhezčí karta, co jsem kdy viděl (škoda, že mi jí nedali a kvůli limitu musím mít tu zlatou s rybkou šedivkou...), tak proč rybku měnit????
Ty červené karty se mi vůbec nelíbí. Na první pohled mě zaujali černé, ale když se na to dívám déle, je to o ničem. Vždyť je to jen ten mazut po zlaté rybce a místo ní nějaký klikyhák... Nakonec se mi tak z těch návrhů nejlépe líbí ta bílá abstraktní karta (zato ta zlatá je hnus...) Na první pohled se mi nelíbila, ale nyní mi přijde celkem zajímavá. Proto jsem dal hlas stylu č. 1 a doufám, že by pak z něj vybrali tu bílou...

Pokud už se musí měnit vzhled tak bych se přimlouval, aby tam nějak zůstal aspoň nějak delfín a rybka. Jinak si totiž mBank ničí zavedenou "značku" Delfín, rybka, to už je dnes pojem... Jak bychom pak jinak kartám říkali? Karta k mKontu? (Pokud to tedy už nezůstane u lidí zažité a za 10 let si už nikdo nevzpomene, proč se té kartě říká delfín =D )

To je v mBank nereálné.

Já bych tedy dal více typů vzhledu a ať si při objednávání každý odklikne, který chce nosit v peněžence. To by zase nemusel být takový problém, ne?

Osobně si cením toho, že mBank udělala další ,,referendum" o zajímavé věci, byť ještě nedávno jsem četl někde na fóru prohlášení o tom, že změna designu karet se absolutně nechystá. Zaujal mě nápis MasterCard.

Souhlas. Nemenit. Posledni varianta je nejmensi zlo, ale mit dve/tri cerne karty...? Prvni dve varianty jsou opravdove zlo.

Viz předchozí příspěvky: všechny návrhy jsou horší než současný design.

Taky bych přidal čtvrtou možnost: Ponechat stávající.
Měňte radši to, co nefunguje.

Takže jestli chcete dát na výběr, , tak mi umožněte rozšířit si sbírku tuleňů o toho na kartě. Ale jinak vás prosím: nechte mořská zvířátka, jsou nádherná.

Jedině delfín, tuleň a zlatá rybka! Jiné návrhy se jim ani vzdáleně neblíží.

Hlavně na "rybu v mazutu" mi už spousta lidí řeklo, že to je nádherná karta - a nedivím se, ona je.

A proc nejde hlasovat pro jednotlive obrazky? Mne prijdou celkem sympaticke ty prvni dva hrave motivy u varianty 1 - ale ten treti je pekna --- editováno vulgarita ---. A podle toho, jak to tu chodi, tak kdyz budu hlasovat pro jednicku a treba by vyhrala, tak stejne nakonec to dobre zavrhnete a naopak zavedete to mizerne... Tudiz nic, mohla by to byt hezka, vesela a stylova skrabka na celni sklo. Ale nehlasuju.
;-)

Další vyhazování peněz. Co je špatného na "delfínovi"?

Platební kartu si člověk pořizuje kvůli podmínkám používání, a ne kvůli tomu, co je na ní namalované. A co se mě týče, karty mBank jsou pro mě nepoužitelné.

Delfín je asi nejhezčí. Ale jestli změnu, tak ta červená je nejpřijatelnější...

Příšerný omalovánky vhodné možná tak pro malé děti. S tímto bych se styděl někde platit.
Graficky je to humus. Zlatej delfín!

Co treba dat do ankety moznost 4: nelibi se mi ani jedna???

Souhlas> Ty "emka" na cerne verzi to je teda hnus

To jak bude karta vypadat je mě srdečně jedno, ale jestli bude taky třeba podporovat bezkontaktní platby to by mě zajímalo víc......

To me na te cerne (a konec koncu i na tech ostatnich) nejvic nesedi ten bily outline kolem loga mbank. Jinak cerveny canc mel mit stejny tvar jako modry

nejlepší by byla ta černá, kdyby to nějakej píp nezkazil tím červeným cancem, o kterym vám namluvil, že to je M. Doufám, že to půjde odlepit....