zpátky

mBank získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

Logo Zlatá koruna Včera proběhlo slavnostní vyhlášení Zlaté koruny 2011. Jak jsme Vás již dříve informovali, v hlasování podnikatelů vyhrálo mBUSINESS KONTO, v hlasování veřejnosti na druhém místě skončilo mKONTO.K těmto úspěchům jsme včera přidali další, když v hlasování finanční akademie uspělo internetové bankovnictví a opět mBUSINESS KONTO. Internetové bankovnictví obsadilo v kategorii Elektronické bankovnictví 3. místo a v kategorii Podnikatelské účty obsadilo mKONTO BUSINESS také třetí místo.

Děkujeme všem, kteří nás svými hlasy podpořili.

Vaše mBank

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (2)

Vložit komentář

Co zlepsit? bohate by stacilo kdyby jim system fungoval a reklamace vyrizovali v rozumen terminu ne po 1,5 roce!
Navic ted nefunguje ani mlinka z to2 z mobilu.
Kazdy mesic mi chodi sms o tom, ze jsem jeste nesplatil splatku kreditkni karty, pritom je splacena skoro mesic, predtim nefungovali sms o tom ze platba neprosla z duvodu nedostatecnych prostredku na ucte.
A jeste mi ted nauctovali neopravnene poplatky za 11. a 12. platby do jine banky.
Psoledni dobou toho vazne moc nefunguje.

IB je fakt dobrý, nastavování karetních limitů supr. Jen neusnost na vavřínech, zlepšit kurzy a tím uvolnit nevýhodné použití karet v zahraničí a zároveň zvýšit Váš příjem od karetních společností (o možnostech zatraktivnit užití kreditek pomlčím, klient použije jiné). Prostě pokud možno nezabít mBanku podivnými nápady, ale podnítit klinety k činnostech, jež jsou pro ně výhodné a i vám přinášejí zisk. Jak prosté konstatování, ale asi to nevidím dost komplexně.