zpátky

Drobné změny na webu mBank

html, web Zdravím všechny čtenáře stránek mBank,
V pátek došlo na stránkách mBank k drobným úpravám ve vzhledu i struktuře.

Hlavní změnou je zrušení sekce Průvodce, který byl umístěn v pravém horním rohu. Další, větší, změnou je úprava spodního menu ve footeru, kde došlo k redukci linků a jejich zviditelnění. Navíc nyní naleznete dvě nové sekce. První se nazývá Informace k produktům, kde naleznete větší část položek ze zrušeného Průvodce. Druhá sekce se jmenuje Akce a Soutěže, kde už název jasně říká, o co se bude jednat. Na podstránkách naleznete nyní na levé straně vždy dvě rozdělená menu. První menu obsahuje vždy pouze informace týkající se konkrétního produktu nebo tématu a druhé menu je nazvané Související odkazy a zde naleznete rychlé spojení na další důležité informace.

Doufáme, že tato změna pro vás bude pozitivní a přinese zjednodušení při prohlížení našich stránek.
Celý den jsme dnes ještě upravené stránky kontrolovali a testovali, zda vše funguje tak jak má. Samozřejmě se může stát, že jsme něco přehlédli a proto budeme moc rádi, když nás na případné nedostatky upozorníte, abychom je mohli co nejrychleji opravit.

 

Tým mBank

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (3)

Vložit komentář

mKlub lze považovat za soutěž, ale v jaké disciplíně se soutěží u těch věčných akcí za placení kartou? To není ve skutečnosti žádná soutěž, ale loterie.

Vypadá to dobře, díky.

Možná bych popřemýšlel nad světlejší šedou v hover efektu ve footeru a odběr RSS novinek bych přidal do bloku "Sledujte nás". Jinak to vypadá dobře.