zpátky

Hypotéky mBank nyní za 2,99%

Změna úrokových sazeb mBank od 25.2. 2011 snižuje úročení hypoték. Hypotéku do 50% hodnoty zastavované nemovitosti s variabilní úrokovou sazbou a pojištěním dostanou zájemci o hypotéku již za 2,99%.
Tato sazba je garantovaná pro všechny klienty při řádném splácení úvěru a plnění smluvních podmínek. Navíc klienti ušetří další desítky tisíc korun díky tomu, že hypotéky mBank jsou bez poplatku za poskytnutí úvěru a neúčtují se ani poplatky za vedení hypotečního účtu. Tyto poplatky přitom navyšují reálnou úrokovou sazbu o 0,20 – 0,30 procentního bodu. Zdarma jsou také mimořádné splátky do výše 20 % jistiny ročně.

 

Kategorie:

Aktuality, Produkty

Komentáře (14)

Vložit komentář

Je to všechno velmi pěkné, až do chvíle, kdy těsně před vyřízením HU se dozvíte, že kvůli cca 7m čtverečním Vám poskytnou pouze 60%. Proč máte tak rigidní pravidla? A proč máte jako nadstandard plochu 110m. A vůbec vás nezajíma profil/bonita klienta.
Děkuji

Poslat zprávu

@ Mirek 12 - karta, která se zobrazuje v žádosti o účet je debetní. Spořicí účet lze též založit - momentálně jsou sazby nízko s výjimkou eMAX Plus v případě splnění podmínek - pak jsou tam 2 % Viz: http://www.mbank.cz/osobn...

Chci založit mKOnto,ta karta , která není zaškrtlá, to je debetní, nebo kreditní?Mám si založit i tan spořicí účet? Vyplatí se to?

Poslat zprávu

@ duckworth - ano je možné přejít z mHypotéky na Light. V případě fixních sazeb je nutné počkat na konec období fixu.

Existuje už možnost přechodu z mhypotéky na light? Pokud ano, jaké jsou podmínky? díky

Nevím, jestli si toho někdo v týmu všiml, ale po odhlášení z IB na mne mezi reklamami pořád svítí 3,5 %...

Já bych k tomu poznamenal, že ani ta nejlepší úroková sazba nebude mBank nic platná, když bude odmítat zájemce o půjčku, kteří ji bez problémů získají jinde.

Poslat zprávu

@ gumid - momentálně neuvažujeme o znovuzavedení mBilans a oživení produktu mHypotéka.

A co mBilans? Uvazujete o jeho zavedeni zpet, nebo je to ve vyhledu 3-6 mesicu nepravdepodobne?

Poslat zprávu

@ alesek - s ohledem na to, že je platný ode dneška, byl uveřejněn dnes ráno.

@ jamaisvu - pakliže máte na mysli výpočet úroků po mimořádné splátce do 20 % jistiny, tyto se následně po vykonání mimořádné splátky počítají ze snížené jistiny.

Tak jsem hodil na nový výtvor oko, snížení je u variabilní sazby 0-50% -0,51 bodu, 51-60% -0,28 bodu, 61-70% -0,38 bodu, 71-80% -0,57 bodu

Dobrý den,
chci se zeptat, zda při mimořádné splátce do výše 20 % jistiny ročně se úroky počítají ze snížené částky jistiny. Předem děkuji za odpověď.

Vážený týme, čtěte prosím po sobě, co píšete: "...POŘÍDÍTE DOSTANOU..." (dostaná je příslovce?) ;)

A co takhle zveřejnit celý úrokový lístek?