zpátky

Povolené přečerpání k mBUSINESS KONTU nyní již pro všechny

Povolené přečerpání Přečerpání na podnikatelském účtu mBUSINESS KONTO nyní již pro všechny!
Na základě zpětné vazby od vybrané testovací skupiny klientů, která měla možnost využívat Povolené přečerpání na mBUSINESS KONTU, se mBank rozhodla přistoupit ke zjednodušení procesu a podmínek pro jeho získání.

Celý proces je velmi jednoduchý a postačí k tomu pouze jedna návštěva obchodního místa. V internetovém bankovnictví zájemce vyplní žádost o přečerpání na účtu a zároveň obdrží informaci o maximální možné výši limitu přečerpání. S potřebnými doklady poté navštíví finanční centrum nebo mKiosek, kde se okamžitě dozví, zda jeho žádost byla schválena.

U produktu jsme upravili také výši poplatků a výsledkem je, že povolené přečerpání od mBank patří k nejvýhodnějším podnikatelským kontokorentním úvěrům na českém trhu. 

Marek Sabaka

Marek Sabaka / mBank
product specialist
marek.sabaka -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (9)

Vložit komentář

Je velmi nespravedlivé,že obyčejní smrtelníci nemohou mít kontokorent. Podnikatelé jsou asi vyjímky?

Bohužel jse mi nelíbí,že kontokorent mouhou využít jen podnikatelé. Je to opravdu nespravedlivé.

sorry za offtopic, tady ten blog nějak blbě zalamuje příspěvky - klidně to rozpůlí slovo kdekoliv ho napadne :-(

No chtěl jsem napsat, že mi něco podobného chybí u mKonta. Pak jsem si ale přečet poplatky a už mi kontokorent nechybí. Děkuji za léčebnou proceduru.

pane Sabaka vy jste dobrej politik... nicméně tyto podmínky už jsou stravitelné

1% za sjednání, 13% p.a, a 0,15% měsíčně při nečerpání, takhle z woleje na první pohled to vypadá dobře.

Já to říkám hlavně proto, že původní ceny byly mimo realitu a jde krásně, kam až to padlo. Pilot asi "nastavil zrcadlo" , tak došlo k přehodnocení. Původní podmínky (6% ročně za rezervaci zdrojů ve dnech méně než polovičního čerpání, 500Kč ročně v dalších letech, za poskytnutí 2,5% z rámce) fakticky říkaly, kašli na kontokorent, až bude potřeba, vyber si z kreditky.

Bojlere, obávám se, že potenciální uživatele nebude zajímat, o kolik procent se snížily poplatky, ale budou chtít vědět, co za tu službu zaplatí.
Nevím, kontokorent nepoužívám, tak nemám představu, jak jsou na tom jinde.
Ale věčná a všudypřítomná SLEVA ve všech obchodech (jenom jsem zvědav, kdy se to objeví i na takových těch domech s neónovými srdíčky) mě asi usvědčuje z omylu...

Poplatky šly dolů rapidně - o 60% nižší cena za poskytnutí, o 70% nižší cena při nečerpání a o 80% nižší cena v dalších letech.

A kdy že bude povolené přečerpání pro nepodnikatelské účty nás obyčejných smrtelníků?