zpátky

Nová tisková mluvčí mBank ČR

Ivana Buriánková Novou tiskovou mluvčí mBank ČR se stala 1.12. 2010 Ivana Buriánková.




Na této pozici bude zodpovědná za komunikaci s médii v České republice.
Ivana přichází do mBank z agentury Publicis Prague, kde působila na pozici PR Manager. Předtím pracovala v HSBC Bank a GE Money Multiservis.
Ivana vystudovala bankovnictví a finance, hovoří anglicky a italsky a mezi její záliby patří především sport, cestování a kočky.

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (17)

Vložit komentář

Poslat zprávu

@ Jaroslav K 14 - s ohledem na to, že je možné si zřídit službu SMS Push, neplánujeme zavést podobnou službu, kterou popisujete.
@ Elis 16 - mohu to tlumočit kolegům. Ale pokud vím, tak změna se v tomto bodě neplánuje.

Minuly brezen jsme byli lyzovat v Rakousku na zpatecni ceste jsme si sli tankovat protoze benzin byl podstatne levnejsi nez u nas a vyuzili jsme kartu Mbank a po vyuctovani doma jsme teda hledeli benzin nas vysel draz nez u nas.Jak je mozne ze na kartu vsude mozne se bere stred kurzu a tady se plati nehorazne palky v tom pripade je nevyhodne mit tuto kartu.Kazdy jede do Rakouska lyzovat a vsechno berou na karty svych bank protoze maji vyhodnejsi kurzy:)Diky za info neco by se s tim melo udelat

Dávám hlas, ale nelíbí se mi také, jako mnohým jiným, poplatky za výběr z bankomatů

Rád bych dostával informační SMS o zůstatku. Jsou ale placené na rozdíl od emailů. Vodafon nabízí takzvaný SMS email, který by se pro toto ideálně hodil. Nechal jsem si posílat emaily na tento mobilní, abych nemusel zapínat počítač a měl to vždy po ruce, bohužel má ale malou kapacitu (jako SMS) a tak mi chodily převážně jen kopce pomlček! Více se nevešlo! Žádal bych proto, aby byla zavedena kategorie SMS na email (obsah co posíláte SMSkou posílat rovněž na email). Pak bych si to mohl nastavit na mobil a byl bych naprosto spokojen. Děkuji a těším se, že mi někdo odpoví. Podle mého selského rozumu to jde, jen chtít.

@ mRadeczek: Ještě jsi zapomněl, že ke komunikaci patří zdůvodňování zavádění poplatků tím, že klienti zneužili službu (hodně vybírají, mají hodně příkazů atd.) a vše nepříjemné je zasloužený kolektivní trest.

Hm zbytečná obyčtuctovka. Prý banka bez poplatků, to už dávno není viďte "Ježíšci" z mBank. Tak co pak nám zpoplatníte v roce 2011???! :-))).

Poslat zprávu

@ Intruder - ano, i tak se to dá říci. Někdy to bylo složitější, než byl původní plán. Proto zde na blogu či fóru nezazní konkrétní ani přibližné termíny.

Tome,
chtěl jsi říct:
Spíš s jejich plněním, ne?

Poslat zprávu

@ VS, Petr, VarelK - pracujeme na tom, aby zahraniční platby byly zařazeny do naší produktové nabídky. Vzhledem ke komplexnosti a složitosti v této oblasti jde záležitost dlouhodobějšího charakteru, takže v tuto chvíli nemám k dispozici přesný termín. S ohledem na zkušenosti se slibováním termínů si však nedovolím uvést ani přibližný.

Dobrý den

S těmi platbami ze zahraničí něco už opravdu udělejte! Je to v zájmu nás všech!

Jako kočka vypadáš dobře, ale zajímájí mě poplatky za platbu do zahraničí.
Díky.

Velice rád bych od Vás dostal trochu jasnější informaci, kdy mBank konečně bude schopen přijímat platby ze zahraničí, když si jako refwrenci mBank uvádí členství v nadnárodní bankovní skupině, kde všichni členové tyto platby umožňují. To mBank nikdo v této skupině nemůže pomoci? To si stále musím držet účet v jiné bance jen proto, abych tyto převody mohl udělat?

Pánové diskutující, asi nelze očekávat, že mBank změní svůj přístup a své tiskové mluvčí přiřadí účast v diskusích na mFóru a mBlogu jako prioritní aktivity. Jedině, že by si to paní Ivana osvojila samostatně... necháme se překvapit :) Přeji jí hodně úspěchů i štěstí.

Jo, komunikace je fakt jednoduchá. Jak směrem k mediím, tak k zákazníkům.Většinou se stejně nic neřekne. Když to srovnám s ING, kdy mi při snížení úroků poslali vysvětlující a skoro omluvný e-mail. U mBank se člověk z e-mailů nedozví nic (vyjma zbytečných soutěží a podobných ...). Přitom slušný e-mail prakticky nic nestojí, dělá to dobrý dojem a v dlouhodobém hledisku to zvyšuje úspěch firmy.

No nic. Já to teď mBank vrátim ve Zlatém Měšci. To bude pětek ;)

Sport - dobrá záliba,alespoň se člověk zbav stresu
Cestování - Neznám člověka s "lepší" prací, co by neměl rád cestování
Kočky - Ty mám taky rád, každé pondělí s nudlema :D

To teda....... :-) A PR komunikace je tu celkem jednoduchá, někdy je to spíše takový diskurz.... Složení vět je rovněž snadné. Povětšinou začínají slovy "Plánovaná odstávka", "Kartománie", "Dočasná nedostupnost některých funkcí", "Na této službě se pracuje" a jednou za rok "Narozky",takže pohoda.... :-D :-D

vítejte, tady bývá veselo :)