zpátky

Nový mKiosek v Galerii Harfa

Poznámka Jak již mnozí víte z masivní reklamní kampaně, dne 11.11. v 11 hodin a 11 minut (a 11 sekund) byla s velkou slávou, za účasti investora, přestavitelů městské části a dalších hostů, přestřižena páska a otevřena veřejnosti Galerie Harfa vedle pražské O2 Arény. Ani mBank si otevření tohoto netradičně řešeného obchodního centra nenechala ujít.
Chopili jsme se příležitosti zaplnit jedno z posledních volných míst, a tak jsme otevřeli náš nový mKiosek. Byl prvním, který jsme otevřeli současně s otevřením obchodního centra, tedy i pro nás vlastně premiéra.

mKiosek Harfa

Celá příprava mKiosku, od podepsání smlouvy s Galerií Harfa, smluv s telekomunikačními operátory, zajištění stěhování a přípravy kiosku na spuštění, zajištění bankéřů, probíhala v řádu hodin. Termín otevření, jak zmínil Leoš Mareš při tiskové konferenci před samotným přestřižením pásky, nebylo možné posunout třeba na 13.11.

O víkendu se v místě dnešního kiosku teprve dokončovala podlaha, v úterý byl kiosek postaven a ve středu večer, po podepsání nezbytných smluv, připojen k internetu a k elektrické síti. Ve čtvrtek 11.11., několik minut po otevření, jsme již přivítali prvního klienta a otevřeli první účet.

Těšíme se na vás  v 1. patře  Galerie Harfa (tj. v úrovni vchodu z ulice Českomoravské), na terase nad hlavním vchodem od stanice metra (Českomoravská) od pondělí do neděle 9:00 - 21:00.

Za oddělení Operations

Aleš Gill Aleš Gill / mBank
IT specialist
ales.gill -zavináč- cz.mbank.eu