zpátky

Nový mKiosek v Galerii Harfa

Poznámka Jak již mnozí víte z masivní reklamní kampaně, dne 11.11. v 11 hodin a 11 minut (a 11 sekund) byla s velkou slávou, za účasti investora, přestavitelů městské části a dalších hostů, přestřižena páska a otevřena veřejnosti Galerie Harfa vedle pražské O2 Arény. Ani mBank si otevření tohoto netradičně řešeného obchodního centra nenechala ujít.
Chopili jsme se příležitosti zaplnit jedno z posledních volných míst, a tak jsme otevřeli náš nový mKiosek. Byl prvním, který jsme otevřeli současně s otevřením obchodního centra, tedy i pro nás vlastně premiéra.

mKiosek Harfa

Celá příprava mKiosku, od podepsání smlouvy s Galerií Harfa, smluv s telekomunikačními operátory, zajištění stěhování a přípravy kiosku na spuštění, zajištění bankéřů, probíhala v řádu hodin. Termín otevření, jak zmínil Leoš Mareš při tiskové konferenci před samotným přestřižením pásky, nebylo možné posunout třeba na 13.11.

O víkendu se v místě dnešního kiosku teprve dokončovala podlaha, v úterý byl kiosek postaven a ve středu večer, po podepsání nezbytných smluv, připojen k internetu a k elektrické síti. Ve čtvrtek 11.11., několik minut po otevření, jsme již přivítali prvního klienta a otevřeli první účet.

Těšíme se na vás  v 1. patře  Galerie Harfa (tj. v úrovni vchodu z ulice Českomoravské), na terase nad hlavním vchodem od stanice metra (Českomoravská) od pondělí do neděle 9:00 - 21:00.

Za oddělení Operations

Aleš Gill Aleš Gill / mBank
IT specialist
ales.gill -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (9)

Vložit komentář

Kdybyste radsi dali jeden jediny kiosek na Vysocinu....na nove otevreny City Park Jihlava (coz by bylo nejlepsi umisteni) jste se vy****i.

A co v kiosku? Peníze tam nevložím, nevyberu, problém nevyřeším (pošlou mě k telefonu, to jsem zažil na pobočce plné personálu, takže by mě šokovalo, kdyby to zvládli na kiosku). Snad ulovit někoho, kdo ještě neví, že tato banka nedodržuje sliby a je zadarmo, ale jen když a), b), c) ...

Mám problém s ukládáním peněz na účet. Ne všechny přijmy jdou rovnou posílat na účet.

A můžu vědět k čemu? Mně opravdu stačila na to, abych tam jednou donesl občanku a podepsal smlouvu. Dokonce ani kvůli založení dalšího účtu jsem tam nemusel.
A druhá věc: Když už, tak tedy v různých místech republiky, a ne Prahy.

Tady u nás v dosahu třeba žádná není a docela dost by se hodila. (Most, KV) (NE, Ústí nepřipadá v úvahu!)

Není už těch poboček nějak moc, když je průměrný klient mBank potřebuje maximálně jednou (soudě podle mojí rodiny)?

díky za ten dodatek Aleši, takhle bych to už našel i já (venkovan) :)

s mBank to jde z kopce když nejlepší ajťák musí stavět kiosky :-)

Základní nedostatek - nenapsal jste, kde se to nachází. Samozřejmě to vyplyne po přečtení prvního odstavce, ale proč mám takto důležitou informaci luštit? To má být první informace, kterou sdělíte! Galerie Harfa není tak známá ;)