zpátky

Povolené přečerpání k mBUSINESS KONTU

Povolené přečerpání mBank od dnešního dne rozšiřuje svoji produktovou nabídku v oblasti firemních produktů a přináší možnost povoleného přečerpání na mBUSINESS KONTU.
Povolené přečerpání bude poskytováno v částkách od 10 000 Kč do 120 000 Kč na dobu 12 měsíců s možností automatického obnovení na další období v případě splnění podmínek.

Sazba bude ve výši 13 % p.a.

Jak o něj zažádat?

Jednoduše vyplníte online žádost v Internetovém bankovnictví a následně obdržíte email s informací o dalším postupu, kterým bude návštěva zvoleného obchodního místa a seznam potřebných dokumentů.
Všechny další informace o podmínkách, potřebných dokumentech a dalších detailech se dozvíte přímo zde.

V první fázi bude produkt zpřístupněn pro vybranou skupinu klientů, následně bude uvolněn pro všechny naše zákazníky splňující podmínky.

Marek Sabaka

Marek Sabaka / mBank
product specialist
marek.sabaka -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (17)

Vložit komentář

A zakony ne znacie...

Je to asi ciezko pohopit ze niekdo w CR jenom podnika 8 hodin a pak jede dom mimo CR

Mam tady uvery na vozidla a kontokorent v Raiffaisen Bank na SIDLO FIRMY

Tak bude to taki ciezko pro Vas pohopit ze od 1 ledna 2011 budu miec ucet v BANCE a nie poboce banki ...

Ale co to je pro vas 12 000 000 kc z mojego obratu jaki mam u Vas ?

asi 0

Sorry ale w Polsku Mbank je inny v CR je to BURDEL

A to darek pro vase skviele pravnik pro kterych cizinec ma byc v CR minimum 3 miesice .... Podnikatel cestuje mimo CR ale asi ne pro mBank...

Ne stoi to za to i tak Vy mate pravdu

Pobyt na území ČR upravuje Zákon č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR, v platném znění (dále jen "cizinecký zákon").

Občané EU, Islandu, Norska, Lichtenštejnska a Švýcarska mohou na základě cestovního dokladu nebo průkazu totožnosti přechodně pobývat na území ČR bez jakéhokoli povolení.

Jediná povinnost vyplývající z cizineckého zákona pro občany EU, Islandu, Norska, Lichtenštejnska a Švýcarska je ohlašovací povinnost v případě, že doba jejich předpokládaného pobytu v ČR je delší než 3 měsíce. Za této situace jsou povinni ve lhůtě do 3 měsíců ode dne vstupu na území ČR ohlásit svoji přítomnost příslušnému inspektorátu cizinecké policie dle místa pobytu v ČR.

Tato povinnost se nevztahuje na následující kategorie cizinců: děti mladší 15-ti let; cizinci, za které splnil tuto povinnost ubytovatel (činní tak např. hotel), členové personálu zastupitelského úřadu cizího státu nebo mezinárodní vládní organizace akreditované v ČR, jejich rodinní příslušníci registrovaní Ministerstvem zahraničních věcí nebo cizinci, kterému zajišťuje ubytování Ministerstvo vnitra.

Pokud hodlají občané výše uvedených států pobývat na území ČR po dobu delší než 3 měsíce, jsou oprávněni požádat o vydání potvrzení o přechodném pobytu. Náležitosti žádosti upravuje cizinecký zákon.

Občané výše uvedených států jsou oprávněni požádat o vydání povolení k trvalému pobytu. Náležitosti žádosti upravuje cizinecký zákon.

Ale je to jenom u Vas
Pro inne banki je dulezite kde je SIDLO FIRMY ne misto kde bydlim
Na IC a DIC mam SIDLO FIRMY w CR
Tak proc mam u Vas kreditku ? To je taki uver

Poslat zprávu

Je potřeba rozlišit běžný účet a úvěrový produkt, jakým je povolené přečerpání. Pro úvěrové produkty obecně platí mnohem přísnější podmínky pro poskytnutí. Banka tím snižuje potenciální ztráty spojené s úvěrovými podvody.

Tak do K podnikani na uzemi CR neni to nutne (obcan EU)...
Pro cizinecka police, FU, urady, CS, Ge Money Bank, RF a dalsi neni to nutne...

Pro otevreni uctu u mbank.cz NE

Podmínkou pro otevření účtu je dosažení 18 let a vlastnictví dokladu o podnikatelském oprávnění obsahujícího IČ. V případě cizinců je nutné předložit PASS.


Pro uver u mbank.cz ANO....


Tak proc mam u vas ucet ? Je to asi chyba

Nikdo - police, urady - nevyda pro podnikatela s EU trvaly nebo prechodny pobytu - NENI TO NUTNE

V CR mam sidlo firmy (ZL) - bydlim mimo CR a nebudu to menic jenom pro Vas

Poslat zprávu

@ JK - Zákon samozřejmě známe. Občan EU nemusí žádat v členském státě o trvalý/přechodný pobyt. Podmínkou mBank pro poskytnutí úvěru je předložení trvalého nebo přechodného pobytu na území ČR. Mj. je také požadováno přidělené české rodné číslo.

Proč bych měl předložit povolení k trvalému nebo přechodnému pobytu jako obcan EU ?
Mbank.cz neni znam zakon v CR ?

Státní příslušníci členského státu Evropské unie nebo jiného smluvního státu Dohody o Evropském hospodářském prostoru nebo občan Švýcarské konfederace nemusí předkládat při ohlášení živnosti živnostenskému úřadu doklad o povolení k pobytu na území České republiky podle § 5 odst. 5 živnostenského zákona.
http://portal.gov.cz/wps/...

přijde mi to normální, nejsou jen chytří vzdělaní a slušní lidé...
- dneska může na internet kdejakej trouba :)

Hele, Bourači, přijde ti normální, že ten člověk považuje větu "že kvalita a užitečnost nově zaváděných produktů má sestupnou tendenci (exponenciálně)" za řiťolezectví? :))
Asi budeš muset přestat používat cizí slova, aby tomu tady lidi rozumněli :)

Bourači, jestli zde někdo potvrdil ubohost, tak jsi to Ty. Ono ne všichni mají bankomat v místě a tudíš se nejedná jen o částku 9,-Kč. Ale pro Tebe je podstatné co udělá radost Tobě, tak to jsi na tom opravdu špatně.

Když mám možnost mít služby zadarmo, nebudu za ně platit - to je věc, kterou mě mBank naučila. Kdybych se tímhle pravidlem neřídil, mohlo by se stát, že si budu říkat "ještě pořád je to dobré" (jako ta žába v hrnci s vařící vodou), a najednou budu platit měsíčně třeba sto korun jako ve spořitelně.

jj, a dělá mi dobře když na to ubožáci reagujou :)
ubožák - klient který nemá jednou měsíčně 9Kč aby si z jakéhokoliv bankomatu mohl vybrat soc. dávky

Bourači, Ty jsi opravdu řiťolezec první třídy!

coby víceletý klient, využívající služby mBank (mj. i mBussines konto) konstatuji, že kvalita a užitečnost nově zaváděných produktů má sestupnou tendenci (exponenciálně)

To se těžko ujme s takovými poplatky. Když si sjednám 10.000 Kč, tak hned je poplatek 250 Kč. Pak když ho nevyužiju tak každý měsíc 50 Kč. Potom výroční poplatek za obnovení 500 Kč. Takže v součtu zaplatit 1100 Kč a to si ani vlastně nic nepůjčím. Mě přijde lepší těch 10.000 Kč mít rezervu vlastní.

Takže prodleva pouze 5 měsíců :))

co se o tom psalo "při spuštění" 1.6.2010:
Kontokorent pro mBUSINESS KONTO
Navazujeme na aktuální výsledky Ceny podnikatelů soutěže Zlatá Koruna 2010, kde mBUSINESS KONTO získalo Zlatou medaili, a přinášíme očekávaný nástroj, který ještě dodá tomuto produktu a jeho majitelům na užitku. V průběhu července získá mBUSINESS KONTO další funkcionalitu: podnikatelský kontokorent. mBUSINESS KONTO je nepostradatelným nástrojem pro podnikatele a touto funkcionalitou ještě přidáme na jeho přidané hodnotě pro podnikatele.

Můžete se těšit na hlavní výhody Kontokorentu pro mBUSINESS KONTO
Tradiční 0 Kč měsíční poplatek za vedení
Nízká úroková sazba
Jednoduché podmínky pro získání kontokorentu
Limity až do 120 000 Kč

Pro koho je?
Povolené přečerpání – kontokorent na mBUSINESS KONTO je produkt určený pro stávající klienty (OSVČ), kteří mají otevřený firemní účet mBUSINESS KONTO po dobu minimálně 6ti měsíců a vykazují jeho aktivní využívání (obrat na účtech). Poskytuje podnikatelům možnost posílit finanční likviditu v případě nutnosti i běžné operativy jejich podnikání

Lepší než úrok 13% p.a z čerpané částky je faktických 8,5% p.a. z úvěrového rámce a to v případě, kdy klient nepoužije celý rok ani korunu. Je fakt, že druhý rok si zaplatí za tenhle špás jen 6% p.a. + 500,- Kč