zpátky

Odstávka systémů mBank

Vážení klienti,

Poznámka Chceme vás upozornit, že dne 3.10.2010 mezi 02:00 - 03:00 04:30 (noc ze soboty na neděli) dojde k odstávce systémů mBank.
Děkujeme za pochopení a za způsobené komplikace se omlouváme.
Nedostupné budou:

  •    Internetové bankovnictví
  •    mLinka (bude dostupná pouze v informačním módu)
  •    SMS
  •    Systém žádostí o produkty
  •    Transakce platebními kartami
 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (14)

Vložit komentář

sice pozde, ale prece...nepochopim , proc se dela upgrade systemu ze soboty na nedeli v noci, kdy lidi vyrazi za zabavou...a proste se mi stalo, ze jsem nemela uz ani korunu a nefungoval vyber z bankomatu...no nic, asi budu muset casteji sledovat, co moje banka na mne zase chysta

Dobrý den, je možné že systém ještě nefunguje a nemohu se přihlásit? Hlásí mi to "Automatické ukončení spojení, přihlaště se znovu".

A taky by se hodil generátor výpisu. Teď jsem tisknul výpis z 6ti účtu a je to otrava. Prostě si nastavím parametry ke každému účtu a na konci budu mít nachystány výpisy podle parametrů, jen je vytisknu.

Taky by jste mohlit upravit export výpisů. Za řádkem Exportovat historii transakcí zrušit současné nesmysly a nahradit ho textem "Exportovat výpisy do:" a tlačítkami: "PDF" "CSV" "ARBO" a "HTML"

are you adding international (SEPA) transactions? :)))))

Tomáši vypadá to lépe ale je to nepřesné, já i další klienti máme ověřeno, že některé nízké transakce kartou jdou i bez autorizace! Tudíž lepší bylo to původní: nepůjdou autorizace karetních transakcí!

Ja asi vim. Trojuhenicek, ktery nahradil ctyri ctverecky, asi neni dost sexy a tak ho nahradi vzdy mlade kolecko :o)

Důvod? :)

Poslat zprávu

@ Keddie - upraveno. Díky za upozornění - takto to vypadá lépe.

A zase jsou transakce mimo body, ktere jsou nedostupne. Proc tam neni proste jako dalsi bod "autorizace transakcí u platebních karet"?

Doufám že opraví díru v inkasu. Už je načase.

Mě by se líbilo zpoplatnění vedení účtu... abych měl konečně vůli ten prázdný účet opravdu zrušit ;)

pokus o zprovoznění poplatků za 11 a další převod? no to zas bude nadávek na mFórum. Nebo že by druhé kolo Kartománie? :)

Tak copak nám zase přestane fungovat???