zpátky

Změny v internetovém bankovnictví - 2. část nové funkce

Vážení klienti,

door V předešlém článku jsme informovali o nových vzhledech Internetového bankovnictví. Dnes následuje souhrn dalších změn a funkcí, které nás čekají již tuto neděli 5.9.

Jednodušší nastavení limitů na platebních kartách

Při nastavování limitů na kartách bylo potřeba nastavit si každý limit jednotlivě a každou operaci potvrdit SMS heslem. Od nynějška bude možné nastavit si všechny limity hromadně v rámci třech kroků.

zmenalimitu1


Limity na počet transakcí

Přibývá možnost nastavit si limity na počet transakcí pro jednotlivé druhy plateb kartou, mezi něž patří Platba kartou u obchodníka (POS) a také specifické podskupiny - telefonické anebo mailové objednávky - MO/TO platby a také Platby na Internetu. Nastavit limit je možné jednotlivě pro Výběry hotovosti v bankomatech a Výběry na pobočkách (Cash advance).

zmenalimitu2


Potvrzení o zřízení inkasa / SIPO

Nově už nebude potřeba volat na mLinku a objednávat si potvrzení za poplatek, možnost uložení a vytištění bude implementována přímo v Detailech inkasa (Platí i pro platby SIPO). Potvrzení si vytisknete v pohodlí vašeho domova anebo jej můžete poslat jako přílohu v e-mailu inkasujícímu podniku.

inkaso


Nová tlačítka pro žádosti o bankovní produkty

Pro zjednodušení zadávání žádostí přibudou tlačítka na hlavní obrazovce Internetového bankovnictví v dolní části.

novatlacitka
Dále si můžete všimnout odstranění možnosti "Potvrdit později" při potvrzování plateb mTRANSFER, při zřizování nového inkasa zmizí možnost "bez limitu / automatický limit" a dojde k opravě importu plateb pro mBUSINESS účty (ABO soubory .kpc).

Víkendové transakce

Po kliknutí na Zůstatek (viz. obrázek níže) se zobrazí historie transakcí za předchozích čtrnáct dní, nově včetně transakcí až do nejbližšího pracovního dne. Doposud nebyly v přehledu uvedeny transakce zaúčtované s budoucím datem, což mohlo u některých typů transakcí (zejména platby debetními kartami během víkendu anebo platby SIPO) vyvolávat zdánlivý nesoulad mezi transakcemi a disponibilním zůstatkem.
Zde bychom také rádi poděkovali našim mRadním za jejich činnost v tomto tématu.

inkaso

Zároveň vás prosíme o zvýšenou pozornost k ochranným prvkům a informacím týkajících se bezpečnosti.

Více o bezpečnosti v Internetovém bankovnictví naleznete na této adrese.

 

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu