zpátky

Odstávka systémů mBank

Vážení klienti,

Poznámka Chceme vás upozornit, že dne 5.9.2010 mezi 01:00 - 09:45 (noc ze soboty na neděli) dojde k odstávce systémů mBank z důvodu zavádění nových funkcí v IB - "release".
Děkujeme za pochopení a za způsobené komplikace se omlouváme.
Nedostupné budou:

  •    Internetové bankovnictví
  •    mLinka
  •    SMS
  •    Systém žádostí o produkty

   
Transakce platebními kartami také nebudou autorizovány a mLinka bude dostupná pouze v informačním módu.

Více o změnách sledujte v těchto článcích na blogu: Změny v internetovém bankovnictví - 1. část nový vzhled a Změny v internetovém bankovnictví - 2. část nové funkce

 

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (11)

Vložit komentář

Máte kontakty na všechny klienty (e-mail, telefon), možná byste mohli uvažovat, že o odstávkách systému budete informovat lépe. Dnes ráno v 9.00 hod. u benziny, potom u bankomatu a pak při cestě domu pro peníze za benzin jsem vás několikrát proklel.
Polepšete se.
J.D.

Dobrý den.
Prosím Vás, v pátek manželka obdržela obálku s hesly a přistupovýmí kódy k m-kontu.
Teď jsme chtěli vše aktivovat, ale anii po x-tém pokusu se nám s dočasnými kódy nepodařilo přihlásit!!
Služba nefunguje nebo kde je problém? Díky. Riemlovi

A proč ten nový vzhled nefuguje ve Firefoxu?

Tak novy release je dobry. Novy vzhled stranek se mi moc libi!

potřebuji aktivovat kartu.....kdy to bude v provozu?

116837... to ale není moc dobré, registrovat se tu pod svým loginem do IB ...

A co tak podívat se na věc trošku pozitivním pohledem :-)) Myslím si, že odstávky probíhají stejně tady jako i v jiných bankách,(v jedné jsem řadu let pracovala) mBank od svého působení vylepšila spoustu věcí, rozšiřuje služby, funguje bezproblémově. Tak proč prostě nepochopit, že některé inovace se nedají dělat za provozu? Víme to dostatečně předem, takže s výpadkem lze počítat. Je škoda být jen kritičtí. A pokud je někdo až tak nespokojený, proč nevyhledá služby konkurence a jen si stěžuje? Nejspíš proto, že lepší podmínky bychom u jiné banky jen těžko hledali :-)) a stěžovat si bude vždy a všude :((

Můžete mě prosím Vás vysvětlit, proč při zavádění "nových" funkcí do IB nebudou autorizovány platby kartou?!? To ten systém nemůžete rozdělit na více částí a více serverů aby Vaši klienti nebyly stále omezováni kdy platit mohou a kdy ne?
Zažil jsem hodně, ale á 2 měsíce měnit IB a odstavovat celou banku mě připadá trochu moc! Díky Vašim stálým odstávkám jsem již pár perných chvilek v zahraničí zažil. Je fakt skvělý když natankujete plnou nádrž uprostřed Norska a potom zjistíte že Vám karta nefunguje:( Naštěstí přátelé mají Komerčku a ta fungovala bez problémů. Jestli todle bude pokračovat i dále tak tady končím. Nemohu si dovolit zůstat bez prostředků a to za jakékoliv situace!!!

Hmm zajimave je, proc není ne-autorizaci karet uvedena jako jeden z vyraznych bodu. Asi aby to vice lidi prehledlo a neprskalo se tolik, ze bude skoro 9 hodin autorizace karet mimo provoz? Ale koukam, ze lidi si uz asi zvykli (a nebo to opravdu prehledli :o).

Z nejdříve uvedených (a tedy asi nejvýznamnějších z pohledu mBank) jsou změny designu internetového bankovnictví. Zejména ta popsaná jako "červené čtverečky byly změněny na černé trojúhelníky" :-(
Např. o poplatcích bude řeč až ex post.

A když se release nepovede, tak bude odstávka delší, jako to bylo minule.