zpátky

Global Finance: mBank je nejlepší na internetu v České republice

Best internet bank Praha - Časopis Global Finance ocenil mBank, jako nejlepší internetovou banku v České republice za rok 2010.
Odborná porota soutěže World's Best Internet Banks 2010 mimo jiné hodnotila i úspěšnost v získávání klientů přes web, růst počtu on-line zákazníků, šířku nabídky produktů, design a funkčnost.

Po úspěchu v soutěži Zlatá koruna je to v tomto roce další významné ocenění pro mBank, která je na trhu necelé tři roky. Služby mBank v současné době využívá více než 330 tisíc klientů, kteří si otevřeli již 657 tisíc bankovních účtů.

Kromě ocenění pro českou mBank, získala BRE Bank v soutěži i další ceny v kategoriích:
- Nejlepší integrovaná stránka ve střední a východní Evropě pro spotřebitele,
- Nejlepší internetová banka pro firmy a instituce v Polsku,
- Nejlepší integrovaná stránka ve střední a východní Evropě pro firmy.


Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (48)

Vložit komentář

Lidičky, právě přecházím do MBANK od banky, která Vám platí. Už však nemluví o tom, že své poplatky zvedá od 1.7. až o 200 procent v některých případech. Takže, když nadáváte, nejdříve si udělejte průzkum trhu a uvidíte, jaký bordel tady vládne a co si banky v ČR dovolí. To fakt MBANK vychází jnejlépe. Howg. APAC3

Pověst mBank je ohrožena nehorázným výmyslem podmiňovat beuzplatbný výběr z bankomatu platbami kartou. Na počátku byl úrok i u mkonta a spořící účet měl nejvyšší úrok ze všech, 4 bezplatné výběry z bankomatu a bezplatné vedení účtu bylo samozřejmě atraktivní. Teď je mkontzo bezúročné, na spoř. účtu úrok skoro neviditelný a bezplatný výběr z bankomatu je podmíněn platbami kartou, což je drzost a navíc pro nízkopříjmové klienty nemožné. Já z 4900 Kč odvedu bezhotov. 3300 Kč a zbytek (nižšíé než nutná platba kartou, abych mohla vybrat bezplatně) potřebuji použít hotově.

zas tak nadšený jako pan Pavel bych nebyl...3 nejdůležitější výhody mBank, kvůli kterým většina klientů opustila svůj ústav, se postupně ruší.
1. žádné poplatky - už neplatí
2. výhodné spořící účty - nyní spíše nevýhodné spořící účty
3. bilanční mechanismus u hypotéky (pokud by byl spojený s nekomplikovaným vyřízením hypotéky, tak vynikající produkt) - zrušen
Vzhledem k faktu, že k mBank odcházeli především lidé s aktivním přístupem ke správě svých financí, domnívám se, že vzhledem k výše uvedeným faktům jich také spousta odejde a nezůstane jen ze setrvačnosti. Jsem zvědavý na další vývoj a jak se zachová management

Dlouho jsem zde nečetl ale co se zde napíše je hnus!!!Hlavně pomlouváním nejlepší banky u nás.Zřejmě lidi zapoměly jak nás ždímaly KB ČSOB Spořka.Stydte se VY kdo jen pomlouváte!!!!MBANK držím palce funguje naprosto DOKONALE

Chapu rozcarovani vsech, jsem taky nastvanej. Sliby chyby, ano, ano. Ale najdete levnejsi banku? Jeste stale se mKonto vyplati (nejlevnejsi) a k tomu ING konto pro vyssi urok. Uvazoval jsem taky o zmene, ale fakt to je zatim stale nejlacinejsi, takze jeste zustavam. Nadavat muzete, ale pak to chce udelat jeste ten druhy krok - odejit nekam, kde to je lepsi.
Ja osobne nepotrebuju kontokorent, mFondy budu resit u ING ;), takze to je spis smula mBanky, ze to nepujde pres ne.

Nechte hlasovat klinty po změně ceníku a uvidíte kam patříte ... Nebojte, ale internetové banky jsou v ČR jen dvě, takže příští rok si pohoršíte jen o jedno místo a budete krásně stříbrní. Což je taky počítá že ............

Oprava u FIO, výběr 6Kč. mKonto je stále dobrý, ale moc omezený co se s nim dá dělat. U mBank stejně ještě zůstanu, doufám že ceník někdy bude rozumnější.

29: Ze stejného důvodu proč např. voláme nejdráž v Evropě...ČR je naprosto specifický a unikátní trh a všechno je zde jinak. V překladu si tady všichni občané (drtivá většina) nechávají "shazovat exkrementy" na hlavu a nijak se nebrání. Instituce tedy nemají jediný důvod nechat si ujít tuto skvělou přiležitost a na ČR si vydělat co nejvíce (i pro své mateřské firmy v okolí, které díky chytřejším zákazníkům ve vlastní zemi toto nemohou).

internetová? :-D Já myslel, že stále neztrácíte lesk nízkonákladové banky. Proto ta mLinka, kde po mailu nevyřídíte prakticky nic a na vše podstatné je potřeba telefon.

Tenhle měsíc jsem původně chtěl převést vše z ČSOB do mBank, jenže ceník se mi nelíbí. Bylo by fajn aby byl za výběr jednotná cena vždy. Jsem zvědav na FIO od září, tam je výběr za 9Kc vždy, coz se mi zdá lepší a vklad je možný zdarma od 1000Kc také. Vklad na účet a kontokorent mi u mBank dost chybí, kontokorent používám skoro pořád.

Škubou nás všichni a uplně za všech stran Evropa, naše slavná vláda, krajské, městské i obecní úřady vždycky si vzpmenu na K.Kryla - "Ve jménu Humanity" ....
Být vděčný té ruce, co zbytky ti hází,
když není co jíst a je vánoční čas,
být němý, jak ryba, jež na stole schází,
když na dlažbě pásy ti rozdrtí vaz
ve jménu Humanity!

Ve stáji v seně ti vykážou byt,
to abys denně se přiblížil Kristu,
a přirazí k ceně i slovíčko "lid",
a přirazí k ceně i sádrovou bystu,
i slova, jež slýcháš, i vzduch, který dýcháš,
tvou radost, i slzy, i hlad.....

Co dodat ???.... Optimismus není na místě...... lépe už bylo......

Zrušte kiosky, kde informátoři nic nevědí a odkazují na jiné zaměstnance mBank (vlastní zkušenost). Takto získané finanční zdroje vynesou víc než zavedení poplatků. Kdo jde k Vám, chce internetové bankovnictví a informace hledá na internetu. V tom je Vaše síla.

nejenom, že je mBank úplně nejlepší na internetu, neplatí své závazky přiznané pravomocným rozhodnutím soudu, ale má v nabídce už několik měsíců sazebník na neexistující produkt - mFONDY. Je to zábavné brouzdání na těch vašich úplně nejlepších stránkách. Probuďte svého ajťáka ze zimního spánku, blíží se nám pomalu podzim.
http://www.mbank.cz/pruvo...

Včera na ČT1 ve zprávách,že na mbank je uvalena EXEKUCE!!!! bacha na svvý prachy ať je dostanete zpět!!!!

NEJLEPŠÍ BANKA .... hmmmm :
12.8.2010 Na internetovou mBank byla nařízena exekuce kvůli nezaplacenému dluhu ve výši 2000 korun. Banka, respektive její vlastník, polská BRE Bank, tak nesmí nakládat se svým majetkem kromě běžné obchodní a provozní činnosti, informoval server Aktuálně.cz. Exekuci nařídil Obvodní soud pro Prahu 2 kvůli sporu ohledně blokování sporných plateb kartou, který banka na jaře prohrála s klientem. Na výzvy soudu tehdy nereagovala a prohrála jen tím, že se nebránila a neposkytla žádné protiargumenty. Soud už na jaře rozhodl, že banka musí klientovi zaplatit soudní náklady ve výši 2000 korun plus úroky. Protože se mBank klientovi neozvala ani poté a peníze mu neposlala, podal návrh na exekuci.
Soud pověřil výkonem exekuce Janu Tvrdkovou, prezidentku Exekutorské komory. „Kvůli pouhým dvěma tisícům zatím rozhodně nebudeme blokovat nemovitosti banky,“ řekla serveru s tím, že zaslala mBank výzvu, aby do 15 dnů zaplatila. Musí zaplatit i náklady exekuce včetně dalších výdajů klienta. http://aktualne.centrum.c...

Nechápu, proč vyšilujete nad novým sazebníkem.Podívejte se na konkurenci a pak něco říkejte, ta vás oškube ještě víc.
Jedině souhlasím: http://aktualne.centrum.c... http://jiricek.blog.com/

Az tam vleti dutohlavci, tak by mohli sebrat to oceneni, co mPodvodnici dostali...

@ Anonym - přál bych Vám aby se Vám podařilo dostat z pracovníků mBank jakoukoli smysluplnou a nezavádějící odpověď. Z vlastní zkušenosti ale vím, že ji dostat nemůžete. Váš dotaz totiž spadá do kategorie "neviditelných". Tyto neviditelné dotazy pracovníci mBank jednoduše nevidí a proto na ně neodpovídají.

Jen tak ze zvědavosti... proč tyhle poplatky zavádí mBank jen v ČR ?

Kdyz se tady nad tim tak zamyslim, tak me napada jen toto. Az mBank zkrachuje, tak manazeri budou vysmati, pac muzou delat novej business - prodavat databaze sprostejch vyrazu pro automatickou cenzuru blogu. Joo a nebo muzou otevrit celorepublikovej servis Fiat. Ti maji urcite prace dost...
Uz se konecne vzpamatujte. K cemu jsou mLide??? Vam se tohle libi nebo jen papouskujete, co vam vedeni nabulikuje? To nemuzete napsat nejakou petici nebo co ja vim co? Je mne tady z toho ke zbliti... Pac opijet nas*any lidi Fiatama a Acerama... Dnes mi prisel PIN na ING konto. Jen skoda, ze chodim do prace a nemel jsem cas to udelat driv... Sbohem.

mbank = PODVODNÍCI!!

snowma... s tebou absolutně nesouhlasím v pár bodech. Nechápu, jak zde můžeš vytahovat bezkonkurenční produkt typu eMax a eMax plus! Je to docela urážka! Nejen pro mě, ale i pro další klienty mbanky, kteří jsou jejími klienty už od prvopočátku! Měl jsem založené mKonto a zároveň eMax mezi prvními zákazníky pod vizí, že je na trhu konečně bezkonkurenční banka pro lidi. A taky že ano až na pár podrazů, které se staly v tomhle roce. eMax snížení úrokové sazby a vytvoření eMax plus, který má oproti konkurenci, taky nízké úročení. K tomu nadiktované podmínky, že eMax plus jen k účtu eMax... Na co lidem budou tři účty, navic s tak nízkým úročením. Lidé samozřejmě, kteří měli spořící prostředky na eMax, tak si rychle založili emax plus, ale co s eMax?? Samozřejmě v jiném segmentu s mbank jsem spokojený až na vyšší spoplatnění výběrů, ale to je zase jiný podraz. S pozdravem Jack.

Před rokem a půl jsem dostávala výpisy během tří dnů, dnes je 11 den v měsíci a nic, jen výpis z karty.

Koukam, ze nez jsem to stacil odeslat tak uz me predbehli :-)

A o tomhle vite? http://aktualne.centrum.c...

Tam je totiz mbanka na predpolsednim miste hned pred Citibank !!!

Presne jak tu bylo psano vyse, tato zprava je jeak cerveny satek pro byka, a chlubit se prouktem ktery uz neplati je drzost nejvyssiho kalibru.

A kde je článek o tom, že v soutěži Vstřícná banka jste skončili předposlední? Ten na blog nedáte. To je škoda, protože ten je na rozdíl od tohoto pravdivý.

"Nejlepší bankou za letošní druhé čtvrtletí se podle odborné poroty projektu OVB Vstřícná banka stala Česká spořitelna. Stříbrnou medaili získala Komerční banka, bronzovou GE Money Bank.
Naopak na opačném konci žebříčku u odborné poroty skončila Citibank, předposlední příčka patří mBank."

(zdroj: http://aktualne.centrum.c...

www.nbank.cz ;-)

Moc doporučuji www.nmbank.cz :-)

důvěryhodnost Mbank je 0

na uvodni strane je datum novinek 1.8.
v novinkach jsou ZASE novejsi zpravy.

Jeste ze tu neni snizeni uroku, nove poplatky atd..

Je opravdu takovy problem s novou zpravou upravit i datum?

Hezky nás dráždíte, hezky...

LIDI NECHODTĚ K MBANK, JSOU TO LHÁŘI A PODVODNÍCI

Buďte trochu soudný a vraťte tu cenu, sakra! Doufám, že příště odporná porota patřičně ohodnotí i vaše umění klienty nasírat a ztrácet!!

Tak se poplácejte po zádech jak jste dobří. Snad vám to bude stačit až se klienti, které jste nalákali kecama o bezplatném bankovnictví přesunou zas jinam. Já osobně se stydím, že jsem několik blízkých přemluvil aby k vám přešli. Oba pitomé hrnky co jsem za "zlanaření" těch chudáků dostal bych nejraději týmu mBank nacpal do míst kam jim slunce nesvítí. Nazdar.

Ještě by měla mBank dostat cenu za fantastické soutěže s nevšední logikou, když už dokáže něco tak originálního vymyslet.

Pomalu ale jistě se služby zhoršují... Nechápu, jak je možné, že banka reaguje na poptávku po službách jejich omezením (zpoplatněním). Mohla mít stále velký příliv zákazníků, ale asi už jich mají dost a budou se jich pomalu zbavovat... Ukazovat, že jste vyhráli nějakou soutěž a ohánět se starými úspěchy Vám bude platné jako mrtvému zimník. A rovnou říkám, zákazník, který odejde se už nikdy nevrátí a získávat nové klienty je mnohem nákladnější než udržet ty stávající. Za sebe říkám, ještě jedno zdražení a mějte se tu v mBance pěkně, ale bez mých peněz.

Chlubíte se nejlepší internetovou bankou a přitom Vaši "odborníci" usoudili, že každému stačí deset odchozích plateb měsíčně. Stačilo by, ale to bych ten internet musel přestat používat...

Re: Jeník

Přijde na to. Pokud člověk a) neutrácí kartou nebo b) nakupuje v internetových obchodech, a tím pádem se nevejde do limitů mBank, nabízejí se aspoň dva levnější běžné účty.

Jak se můžete chlubit cenou za Nej INTERNETOVOU banku, když kvůli kdejaké ptákovině musí člověk volat telefonního operátora? Proč neustále zdůrazňujete, že nejste internetová,ale nízkonákladová banka???????

Koho zajímá takovéhle ocenění, když zavádíte nesmyslné poplatky? Přesně to za co jste byli oceněni jste svým nesmyslným přístupem ztratili :-Q

Je dobré si vždy zasponzorovat nebo vytvořit nějakou soutěž v kategorii ve kterém je někdo vlastně jediný :o))). To ale neznamená, že je nejlepší, nebo že je v tom vůbec dobrý :o((((.. Nabízet NEspořící účty a nenechat ani jeden výběr z bankomatu měsíčně zdarma a maskovat nenažranost či neschopnost je do nebe volající, bezpoplatkové konto už také není - tak čím, že se to vůbec můžou chlubit???. Je také zajímavé, jak jinak se chová slovenská či polská MBank ke klientům a co si dovolí a jak ždímá ta "czechische Mbank schweine bande" a dělá si prdel z "normálních" Čechů. Škoda, že není válečný stav a já ministr války, všichni z MBank by šli ke zdii ...:o).. ..už jen za ty mkecy a msliby..

Inu, tato soutěž asi bude mít určitou setrvačnost. V nedávné době jistě na internetu neměla konkurenci, zároveň ale měla co okatě nabídnout. Dnes je sice jistě mKonto neustále nejlevnějším bežným účtem na trhu, ale je zde již spousta ale! Jen tak mimochedem reklamou protěžované soutěže mne neoslovují a k panU "Vashut...". Pozor aby Vám penízky, které budete mít doma v hojonosti či si je vezmete do zahraničí někdo neukradl. To pak jedním šmahem přijdete o stovky 9ti korunových výběrů z bankomatu. Celkově ale mám z mBank špatný pocit. Již několik měsíců couvá a couvá a né a né nás něčím svěžím oslovit.

Nejlepší internetová banka v ČR. Kolik jich v ČR je? Dvě? mBank a AXA?

Tak tento časopis to určitě hodnotil před změnami které nastali.
Každopádně, tak jako já bylo jistě mnoho z vás naštváno a poohlíželo se po konkurenci. S chladnou hlavou musím říct, že mKonto mě stále vyjde lépe než konkurence. Ať už jsem koukal na banky o kterých nikdo neví, tak na bohaté banky které se vychvalují tím, že platí Vám (každý známe, kecy). Možná má někdo odlišný názor, a to z jednoduchého důvodu, mne se netýká 20 odchozích plateb. 9Kč za bankomat nějak zkousnu (omezím převádění peněz do banky a budu syslit něco doma), 35Kč v zahraničí znamená jen jedno, vzít si s sebou více a nespoléhat se na kartu!
Doufám, že jsem alespoň jednoho naštvaného klienta uklidnil a pomohl mu ujasnit si, že mKonto pro nenáročné ještě pořád nejvýhodnější je.

Me se zase nepozdava to reozdeleni souteze na zapadni a vychodni blok. Nebudu detaily hledat, ale oceneni mi spise podsouva stare zname "mezi slepymi, jednooky kralem"

Souhlasím s Radkem. jen bych dodal, že tento článek bude působit na blokujíci jako červené plánto na byka.Je smutné, že že úspěchy mBanky ať již ve zmińovaném článku nebo ve Zlate koruně ( což je ocenění strategie banky a svým spůsobem i ocenění cesty, kterou mBanka šla ) vedou mBanku opačným směrem. Nejde ani tak o lidi, kteří v příspěvcích vyjadřují svůj názor, u těch víte na čem jste, ale o další deseti tisíce, kteří tyto blogy čtou , analyzuji a bez zmínky reagují. těch by jste se měli bát.

Hmmm, na kterém místě asi budete za rok, až se započítá odliv klientů způsobený zdražením? Chlubit se umístěním získaným na základě parametrů, které už neplatí je dost ubohé.

Gratuluju! Je to důkaz, že vetšina klientů využívá jak téměř bezplatné mKonto tak i bezkonkurenční spořící produkty typu eMax a ještě mnohem lépe úročený eMax plus! Co dodat po Zlaté koruně mBank opět drtí nabídkou svých služeb a nadstardardním klientským přístupem všech svých zaměstnanců konkurenci ostatních bank v ČR. Jen tak dál.