zpátky

Kartománie

3d Soutěž o Fiat 500C a další atraktivní ceny
Plaťte kartou a hrajte o atraktivní ceny! Každá platba může vyhrát!Vážení klienti,

Toyotu AYGO jsme minulý týden předali novému majiteli a už tady pro vás máme novou soutěž o FIAT 500 Cabrio a další hodnotné ceny. Vyhrát jednu z těchto cen je velmi jednoduché. Čím více budete platit vaší platební kartou od mBank, tím větší šanci máte vyhrát.
Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 200 Kč. Je možné platit platební kartou k osobnímu účtu mKONTO, platební kartou ke spořicímu účtu eMAX nebo kartou kreditní. Ze soutěže jsou vyloučeny platby na internetu.

O co hrajeme?

Denní soutěž

31x netbook ACER

Každý týden bude na stránkách mBank vyhlášeno 7 čísel. Každé číslo značí pořadí transakce, která ten daný den vyhraje. Šanci na výhru tedy mají opravdu všechny transakce, stačí jen provést ji v ten správný čas.

Měsíční soutěž

1x Fiat 500 Cabrio Fiat
25x netbook ACER
25x iPod Touch 8G

Kritéria pro zapojení do měsíční soutěže:
Klient provede maximálně 1 výběr z bankomatu platební kartou k mKONTU v daném měsíci. Klient v období soutěže provede min. 5 transakcí u obchodníka v min. výši 200 Kč nebo součet všech plateb u obchodníka bude vyšší než 2 000 Kč.

Je to opravdu jednoduché a spravedlivé. Každá platba má stejnou šanci vyhrát. A vaše šance na výhru můžete ovlivnit pouze vy. Přejeme hodně úspěchů.

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Aktualizace:

Výherní transakce pro denní soutěž:

1.8. – 6 856
2.8. – 13 548
3.8. – 10 000
4.8. – 3 560
5.8. – 15 485
6.8. – 7 856
7.8. – 12 568


A malá nápověda z předchozího měsíce:
Datum       Pořadí      Čas
1.7.2010    5000     11:35:56
2.7.2010    8000     12:52:25
3.7.2010   15000    16:23:46
4.7.2010   10000    17:00:58
5.7.2010   11000    17:38:17

 

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (20)

Vložit komentář

To je vážně pěkné, vymýšlení soutěží to vám opravdu jde, ale aby se začalo konečně pracovat na těch opravdu důležitých věcech, jako zahraniční platby nebo účet ve více měnách, to ne...

Poslat zprávu

to Jozin:
Ještě bych k tomu chtěl dodat, že pokud odpovíte na otázku špatně, tak cena nepropadá, ale šance získat výhru se přesouvá na klienta, který udělal platbu další v pořadí. Tedy žádný podvod to není.
Jinak zatím výherci zodpověděli tyto otázky bez problémů.Tedy není se čeho bát.
Honza

Je ostudou, ze se vydavate za nejlepsi banku, kdyz vite, ze je to LEZ !!! Uz davno patrite mezi nejhorsi banky a nasvedcuje tomu i to, ze kvuli 2000 Kc, ktere jste dluzili klientu , drze rikajic, ze jste nevedeli, jake ma cislo uctu /!!!/ , jste OHROZILI ostatni klienty, kdyz byla na vas vydana EXEKUCE !!!
To jste tak financne zle na tom /berete vsechno na mzdy a odmeny ? /, nebo jste takovi hazarderi, ze takhle ohrozujete ostatni , nebo snad je tam nekdo blby ?!
Prakticky zadne uroky jiz nedavte, navic, nazizite klientum moznost "pujcky" u vas, kde souseda temer zbankrotovala , nemela na splatky a uroky ji tak vysoko a rychle rozstly, ze mohla prijit o byt !!!Musela si pujcit od nas, aby mela od vas jiz klid a zlikvidovala vasi lichvarskou kartu !!!
To v Polsku nebo Nemecku ci Svycarsku si delejte takove LICHVY !!!

Vy nás nechcete učit platit kartou, vy nás nutíte platit kartou viz limit pro bezplatný výběr z bankomatu. Kdo jste??? Úroky jste na emaxu snížili z 3,5% během 3 let na 0.65% . Na emaxu mám přes 600.000 Kč - rád tedy přispěju nějakému trpaslíkovi který neumí počítat na fiatka - já u Vás končím a snad jediné za co Vám mohu poděkovat je to že jste nepřistoupili na cenzuru a v blogu našel jsem zde výhodnější nabídky konkurenčních společností. šukajte nebo ošukajte dalšich blbcow pšoni

Poslat zprávu

Ahoj,
ráda bych vám zde sdělila čísla transakcí denních výher ve dnech od 14. do 21. srpna:
14. srpna; sobota 9 999
15. srpna; neděle 3 333
16. sprna; pondělí 10 543
17. srpna; úterý 12 345
18. srpna; středa 6 666
19. srpna; čtvrtek 14 222
20. srpna; pátek 8 765
21. srpna; sobota 1 357

Proč majitele výherní transakce čeká "ještě" otázka?
Abychom dodrželi zákon. Položená otázka je skutečně jednoduchá, není důvod pro obavy :-). Dosud oslovení výherci odpověděli ihned a bez rozmýšlení. Naším zájmem není někoho oslovit, navnadit a pak jej zklamat.

I já s chutí platím kartou, ale jakožto zaměstnance mBank se mě výhry netýkají...

Pěkný víkend, Pavla.

říkají tomu soutěže, ale je to BLBOST = podvod !!!
Když vás vytáhnou, ještě vám zavolají a položí otázky... Když neodpovíte správně, máte smůlu , cena je pryč !!!
Jde o podvod na klientech mBank !!!

P.čoviny to jo, ale dodržet to co jste slíbili na začátku to ne. Ale úspory už jsou v Axa bank a už mám založený FIO... takže pokračuj Honzíku Valtero v dalších nesmyslech :)))

Poslat zprávu

to MikeRo: Dobry den, tato soutez nas stoji velmi malo, protoze nasi partneri nam poskytli ceny do souteze za velmi vyhodnych podminek. Tedy opravdu to nelze vubec srovnavat s naklady za bezplatne vybery z bankomatu. Ale cilem teto souteze je hlavne naucit lidi platit kartou, k tomu mit sanci vyhrat zajimave ceny a jeste diky tomu ziskat i vybery z bankomatu zdarma, protoze splnite stanovene podminky.
Honza

Poslat zprávu

to Matin: Dobrý den, pokud provedete více než jeden výběr z bankomatu kartou k mKontu, tak se již nemůžete zúčastnit měsíční soutěže. Ale stále můžete soutěžit o denní výhru netbook ACER.

Citace:
Kritéria pro zapojení do měsíční soutěže:
Klient provede maximálně 1 výběr z bankomatu platební kartou k mKONTU v daném měsíci.

To tedy znamena, ze kdyz vyberu 2x jiz se nemohu zucasnit?

citace - Test však prokázal, že nevýhodné jsou pouze kurzy mBank, má zaručeně nejhorší kurzy ze všech bank. Rozdíl mezi nejlepším kurzem jiného vydavatele a platební karty mBank byl 0,66 Kč na 1 euro u karty MasterCard a 0,56 Kč na 1 euro u karty Visa (mBank má pouze karty Visa).

Kdyby to nazvali loterií, vlítne na ně sazka, takhle maj šanci, že to Hušákovi ujde.....

Poslat zprávu

To Milan: Dobrý den, platí informace uvedená na blogu. Omlouvám se za tuto chybu v emailu.
Ale zásadní jsou Pravidla soutěže, která jsou zveřejněna na stránkách soutěže. Ani na blog není možné dát vše, například přesnou specifikaci mechaniky denní i měsíční soutěže a další pravidla se dozvíte pouze tam.

Dostal jsem e-mail, kdfe je uvedeno "Vyhrát může opravdu každá platba" a zde už je ale "Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 200 Kč."
Tak která z těch informací je pravdivá a která ...ehm ... nepravdivá?
Nebo se snad ta pravda musí dávkovat pomalu a postupně? V tom případě bych doporučil ještě tu první informaci obrovským písmem a tu druhou co nejmenším - bude to lépe zapadat do současné image mBank ...

Myslím,že by se měla banka starat o to, aby dodržovala, co slíbila - mám na mysli především portfolio bankovních služeb a nevymýšlela ptákoviny. Tyhle soutěže jsou opravdu o ničem a mBanka by se měla (nejen) nad svým marketingem zhluboka zamyslet.....kdyby za každou 2. transakci nabídla třeba novýho igráčka, tak by se o tom dalo uvažovat,ale za těchto podmínek budu platit kartou stejně jako před touhle inteligentní soutěží....

nevím proč furt mBank soutěží takový křápy? Fiat? Toyota? pak se nedivte že nikdo Delfínama neplatí!
- PŘ by se měl domluvit s nějakým dealerem od BMW! :-)

Omyl, už dneska. "Do konce světa a ještě o den déle."

Začátkem srpna bude stejně konec světa, tak na co soutěž,

ono jde taky o reklamu pro firmy Acer, Fiat, Apple, takze to mBank zas takove penize nestoji

Hm... Na loterie má mBank dost peněz, a na bezplatné výběry z bankomatu a odchozí platby ne?