zpátky

Soutěž s Cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Na začátek léta jsme pro Vás připravili soutěž s Cestovním pojištěním. Tato soutěž je určena všem klientům, kteří si uzavřeli nebo uzavřou cestovní pojištění v období od 1. 4. 2010 do 15. 9. 2010.Více informací o cestovním pojištění zde.

A teď to důležité.  O co se vlastně hraje?
1 000 x chladicí taška – praktický dárek na letní dovolenou
Dárek získá prvních 1 000 klientů, kteří si v období od 2. 7. 2010 do 15. 9. 2010 uzavřou cestovní pojištění ke své platební kartě (debetní nebo kreditní).
1x poukaz na dovolenou v hodnotě 40 000 Kč
Hlavní výhru mohou získat všichni klienti, kteří již cestovní pojištění mají nebo si ho uzavřou nejpozději do 15. 9. 2010 a zašlou nám originální fotku ze své dovolené. Na fotce musí být zobrazena platební karta mBank a autor té nejoriginálnější získá hlavní cenu.
Tak neváhejte a pusťte se do soutěže o malé dárky i hlavní cenu. Čím dříve si pojištění uzavřete, tím větší máte šanci dárek získat.
Více informací o soutěži a podrobná Pravidla celé soutěže najdete zde.

 

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (13)

Vložit komentář

Poslat zprávu

to Šáry:
Dobrý den, v tuto chvíli dochází k hodnocení všech fotografií 8mi člennou porotou složenou ze zástupců mRady a mBank. Porota vybere 10 nejoriginálnějších fotografií, které následně budou umístěny na našem webu a všichni klienti budou moci vybírat tu nejoriginálnější.
Jinak Vaši fotku jsme obdrželi.
Honza

Dobrý den,nevíte, kdy bude vyhodnocena Soutěž s cestovním pojištěním? Poslala jsem fotografii, nepřišel mi žádný potvrzující mail, že fotku obdrželi, že byla přijata do soutěže a dosud neznám výsledky :(

Tašku už mám a dostal jsem jí od úžasné slečny.... asi jsem se do Vás slečno zamiloval :)

Dostal jsem mailem info, že jsem vyhrál...... Supr pocit po hooooodně těžkym dnu v práci. Chledící tažku už asi letos nevyužiju, ale to vem čert. Dík mBanko a salam malejkum

tak jsem si 2.7. uzavrel cestovni pojisteni a jsem zvedavy kdy bude taska:-)

Poslat zprávu

@ 6 a 7. Přímo v textu článku je odkaz: http://www.mbank.cz/osobn... kde jsou veškeré informace k pojištění - tento odkaz je konkrétně o Cestovním pojištění. Nicméně v textu to ještě zvýrazním.

S pozdravem

Tomáš_mBank

Tak jen dodám ke svému předchozímu příspěvku, že jsem konečně narazil na podmínky pojištění a to přímo na HP v té flashové reklamě. Ale při první návštěve tam lítala nabídky hypotéky light. Takže je to takový náhodný marketing, na koho to zrovna vyjde, ten nabídku uvidí. Pěkné :o)

Nikde žádnej odkaz na podmínky pojištění, info jak ho uzavřít. Ani na homepage. A to mi přišel mailem spam s nabídkou a ani tam to nebylo, že prej na webu mBank... velký kulový... to je fakt marketing. No zájem jsem měl, ale víc času tím trávit nehodlám.

Hmmm, vypadá to, že po změnách, které mbank provedla s "nulovými poplatky*", tak teď na další produkty bude muset lákat soutěžemi a dalšími motivačními prvky, stejně jako ostatní banky. Toto mě však o kvalitní službě nepřesvědčí.

3: Jj vím o tom, jen mně zaujaly ty nepříliš vzdálené časy zveřejnění.

2 : Podivejte se na podminky predchozi souteze. do 30.6. mel by kontaktovan vitez. Ten musel dat souhlas se zverejnenim a az nasledne ho mBank mohla zverejnit. Zverejneni s novou soutezi vubec nesouvisi.

Se mi líbí, že dokud nebyla vyhlášena další soutěž, nikde jesem se nedozvěděl o vítězi toyoty =)

řek bych, že toto je první soutěž které se zůčastním, jenom nevím jestli mBance věnuju tak úžasné fotky na které si myslím ...