zpátky

Vyjádření upřímné soustrasti

Vážení Klienti,

Připojujeme se k vyjádření upřímné soustrasti polskému národu a našim polským kolegům v souvislosti s leteckou tragédií vládního speciálu. mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (93)

Vložit komentář

Také se připojuji k vyjádření upřímné soustrasti všem polákům a rodinám pozůstalých.Černobílý web mbank mě však poněkud vystrašil, myslel jsem z počátku, že se jedná o podvodné připojení.Na takovýchto webových stránkách to nepovažuji za vhodné.Šikovný hacker by toho mohl zneužít.

Vjadruji timto velkou uprimnou soustrast. :-(

Jsem s Vámi a plně sdílím tuto smutnou tragédii,není to však jen lítost,ale i beznaděj. Přesto hleďme společně do budoucnosti.

Soucítím taktéž !

Obrovská rána pro celé Polsko, kterou sdílí celý svět a i já se připojuji vyjádřením upřímné soustrasti.

Připojuji se! Je to moc smutná a nešťastná událost. Ještě navíc k tomu, že statečné Polsko bylo, je a snad už tak moc nebude ohroženo svým sousedem.

Každého života, který je ukončen ať už tragicky nebo že to tak musí být, je mi velmi líto. Polský národ mám ráda. Jsem kousek od polských hranic a poláci jsou pro mě jako slováci. Jsou nám velmi podobní a v lecčems s námi drželi a pomohli nám. Je mi to líto a přeji všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Také se připojuji, je mi velmi líto všech lidí, kteří přišli o své blízké :-(. Pocházím ze severu Moravy, z podhůří Jeseníků, takže jsem k nim vždy měla blízko. Držím palce, ať se s tím dokáží vypořádat. A nechť je to poučení pro celý svět, že lhát o historii se nevyplácí a také to, že polský stát i národ je velmi odvážný a vždy byl v čele, když v naší střední Evropě došlo k útisku národů. Měli bychom poznat jejich historii. Potom bychom neříkali, že jsou nacionalisté v tom negativním slova smyslu. Upřímnou soustrast.

Upřímnou soustrast všem pozůstalým a soucit k polskému národu.

Upřímnou soustrast celému polskému národu a všem pozůstalým.

Upřímnou soustrast celému polskému národu a všem pozůstalým.

Také připojuji svou kondolenci polskému národu. Strašná tragédie.

Také připojuji svou kondolenci polskému národu. Strašná tragedie.

Upřímnou soustrast celému polskému národu a všem pozůstalým.

Upřímnou a hlobokou soustrast pozůstalým.

Upřimnou soustrast, Lech Kaczyński byl velice sympatický prezident a bude scházet

Upřímnou soustrast.

Také se připojuji k vyjádření smutku nad tragédií, která postihla polskou vládu a tamní obyvatele.

tywe co s tim mate... kdyz spadne letadlo s 200 lidma tak je to kazdemu --- editováno vulgarita ---... a kdyz spadne letadlo kde bylo na palube par polskejch pohlavaru tak se muze kazdej podelat.... zamyslete se nad sebou lidi.... vzdit to byly lidi jako kazdy jiny... a zemrelo jich par... radeji oplakavejte nasi vladu a nasi ekonomiku... protoze ta je k placi..

I já se připojuji... upřímnou soustrast, je to veliká ztráta :-(

Upřímnou soustrast všem pozůstalým a celému národu.

to Kubas: co je hloupe + co nevim + co je trapne? Dekuji za odpovedi (prepdokladam, ze vite o cem mluvite a budete schopen vecne odpovedet)

Vyjadřuji hlubokou soustrast polskému národu, je to velká ztráta pro celou Evropu... Katyň je opravdu prokletá.

12

11

Upřímnou soustrast polskému lidu,mám v Polsku rodinu a vím jak to těžce nesou.

Je to obrovská tragedie!Upřímnou soustrast všem pozůstalým.

váš komentář
Vyjadruji velikou litost nad umrtim prednich predstavitalu Polska. Leteli uctit pamatku zavrazdenych krajanu a sami zahynuli. O to je to smutnejsi.Cest jejich pamatce!

taktéž bych chtěl vyjádřit velkou lítost nad toudo tragedií :(
neodpustim si poznamku , dnes jsem se logl poprve po dlouhe dobe , a to proč jsou stránky černobílé mi vcelku došlo rychle vzhledem k tomu že polské weby avizovaly tento prostredek uzctění památky , a pane jaromiii... nedelejte taoveto hloupe zavery , kdž o celém problému nemáme dostatek informací je to trapné ...

Úpřimnou soustrast.

pane Jaromile, jste hlupák a hlupákem navždy zůstanete....

hlubokou upřímnou soustrast celému polskému národu....a hlavně pozůstalím....

Osobne jsem zvedavy, zdali se dockame nekdy pravdu od oficialnich mist - pilot letadla se pokousel 3x pristat a napoctvrte havaroval ... jako pilot vim, ze toto neni normalni!

Pokud budete "hodne odvazny" pilot, tak zkusite jednou pristat do mlika. Podruhe to mozna zkusite kdyz budete mit za hlavou zbran a nebo jinou velmi silnou motivaci. Potreti by se kazdy trosku racionalni pilot nechal zastrelit (aby nebyl zodpovedny i za smrt dalsich) ... OK, on to zkusil i pres vyslovny prikaz nepristavat od rizeni provozu (je to jako neuposlechnuti nadrzeneho v armade) znovu ... a potom to zkusil jeste pocvrte. Hmmm. Co na to rici?

Navrh: pujcte si auto, ktere jede nekolik set kilometru v hodine. Rozjedte se treba na 300km/h a potom si nechte zavazat oci a nasledne se pokuste poslepu zajet zaparkovat na pumpu. Poprve se Vam to nepovede a prezijete - odvaha. OK. Podruhe se Vam to nepovede. Hmm. Napada mne slovo vytrvalost. Potreti se Vam to nepovede. Nenapada mne zadne slovo. Na poctvrte se zabijete (a samozrejme i ostatni). Napada mne slovo stesti - zabili jste se az pri ctvrtem pokusu. Napada mne slovo USPECH - splnili jste ... .

Hmm. Nebyli nahodou na palube jenom (krome manzelky prezidenta a letusek) jenom vicemene sami nadrizeni pilotu? Kdysi jsem slysel, ze spatny velitel je lepsi kdyz je mrtvy (nenadela tolik skod) a velititel co neveli je na tom jeste hur. Podarilo se.

Pilot pred timto pilotem odesel z armady, protoze odmitl riskovat i pres natlak ... . Kada zbytecna smrt je hloupa, soucitim s polskym narodem. Nemaji vsak ceho litovat. Vetsina soucasnych armad vcetne te nasi by potrebovala pravidlnou ocistu jako byla tato. Akorat doporucuji to delat doma, at nezatezujeme sousedy. Navrhuji to udelat jednou za dva roky. Nebo snad casteji - co rikate? Ne, casteji ne - letadla jsou draha a ta ekologicka zatez ... casteji by to bylo prilis drahe.

Vy to nazyvate smutek. Mi neni lito ani vrahu ani sebevrahu. Az jednou umre Bin ladin mam kvuli tomu litovat muslimy?

P.S. Kolik let budou tyto stranky tmave? Dekuji za odpoved

skutečnou upřímnou soustrast, a to vše ve stínu "prokleté" Katyně

Vidím, že je zde spousta znalců. A já tomu nerozumím.

Co konkrétně Polsko ztratilo /ptám se na Polsko, ne na rodinu a přátele, co je osobně znali/, a dokonce i my jsme ztratili, co se v jejich (našem) životě změní? Co už nikdy mít nebudeme? Co se mohlo stát a už nestane?

Já vím, je toho spousta... ale mě by stačil jeden jediný příklad. Děkuji.

Je to obrovská tragédie pro našeho severního souseda. A je to tragédie nejen Poláků ale i všech Slovanů - to uvádím jen na vysvětlenou některým níže negativně píšícím ..........proč bychom měli držet také v Česku státní smutek , abychom si uvědomili kdo jsme a odkud pocházíme a s kým jsme nebo nejsme bratři a sestry.Zapomeňme aspoň na chvilku na půtky, politiku, šarvátky a chovejme se jako lidé.... Upřímnou soustrast celému Polsku !

Je veliká ztráta, když skončí život. Ale tohle je obrovská ztráta, která se nikdy nezapomene. Přeji polským sousedům pevné nervy a upřímnou soustrast.

Upřímnou soustrast celému polskému národu:((((((

kondolencje dla wszystkich Polaków...

Připojuji se k vyjádření upřímné soustrasti pollskému národu a všem pozůstalým.

Rovněž využívám této příležitosti k vyslovení upřímné lítosti nad touto polskou národní tragédií.
Snad se jí kalich hořkosti polského národa naplnil po okraj a bude jen lépe!
Jsme s vámi!

Taktéž se připojuji.

Taktéž se připojuji.

I já a moje rodina též,se připojujeme k upřímné soustrasti celému polskému národu.

Připojuji se také k upřímné soustrasti, opravdu je mi to moc líto. Nerozumím, proč má někdo potřebu se tu vyjadřovat tak nenávistně!!!

upřímnou soustrast všem pozůstalým i známým zemřelých.

Jan [26], quest [36], Aleš V... [42]:
Nechápu vaši reakci. Můžete si o tom myslet co chcete, ale hlavně v těchto dnech a na tomto místě by jste si to mohli odpustit a veřejně něco takového nevyjadřovat.

quest [36]:
Tvoje bezcharakterní sprostá nenávist vůči Polsku a polákům je hodně zarážející a odsouzenihodná.

Věřil jsem a chci nadále, i když už s obtížemi, věřit, že tato katastrofa bude znamenat pro Poláky naději, naději na lepší vnitropolitcké a zahraničně politické klima. Oteplení vztahů s Ruskem. Ale iracionální mytologizování a symbolizování současné Katyně a nyní ještě tragikomický pohřeb na Wawelu někoho, jehož přínosy i negativa pro polsku společnost jsou sečteny pouze jedinou zásluhou a sice tou, že zahynul na cestě do hereoizovaného místa, jsou dokladem davové hysterie lidí, kteří nevědomky podlehli mediální smuteční masáži a uměle vyvolanému nesmyslného strachu o stát jako takový. Tak nad tím musím skutečně vyjádřit upřímnou soustrast.

Vyjadřuji hlubokou a upřímnou soustrast všem příbuzným obětí a lidem kterých se dotýká letecké neštěstí na místě pro polský národ tak nešťastném.

Také se připojuji. Je to hrozná tragédie=(

státní smutek v ČR není, jde pouze o den smutku (So, Ne) to je rozdíl

Každý drží smutek, ale nechápu, proč v ČR je státní smutek či mBank jako banka? :-) Copak to byl náš prezident? Oni mají držet oficiální státní smutek, ale proč my musíme taky, jen, že Klaus ho měl za přítele... Samozřejmě, taky mi je to líto, ale oficiální státní smutek je přehnaný. Normální obyčejný člověk to byl, jako každý jiný...

Je to obrovsky tragedie nepochopitelna, z prvnich zprav nebylo mozne to vzit vazne, ze by se neco takoveho mohlo vubec stat

Připojuji se s kondolencí. Je to velká rána pro celé Polsko.


Všem pozůstalým a celému polskému národu vyjadřuji hlubokou soustrast

Upřímnou soustrast všem pozůstalým.

I já se připojuji ke kondolenci polské straně.

Chtěl bych puze podotknou, že by mě zajimalo, zda by vyhlásili státní smutek i Poláci, pokud by se tato tragédie stala na naší straně. Věc další, okupují legálně naše historická území na které, dle středovékých listin nemají právo a další věc, proč používáme dvojjazyčné názvy měst a obcí v pohraničí? Máme úřednický jazyk češtinu a hotovo a takovým zahraničním přeběhlíkům, kteří dvojjazyčné názvy podporují bych vzkázal, běžte zpět.

Upřímnou soustrast. Je to tragická událost pro Polsko i pro celou Evropu.

I já se připojuji... Příšerná tragedie ... :-(

jan [26]: ja zas nechapu, proc mas potrebu se vubec projevovat. Nekdo te nuti neco ctit??? Pokud nemas ani trochu zakladni lidske slusnosti a citu, abys citil litost nad tak obrovskou lidskou tragedii a jsi schopen zaznamenat pouze pokud se stane tragedie tvemu pribuznemu, tak si toho proste nevsimej, nemysli a zij si dale jakoby se nic nestalo. Nemyslim, ze by te nekdo nutil nekam chodit, natoz si neco myslet nebo uctivat. Uvedom si, jaka by asi byla reakce kdyby kdekoli v Evrope "pouze" zemrelo 100 prumernych neznamych lidi pri letecke katasrofe, a veskera symbolika i realny dopad na Polsko zpusobeny tim, jake osobnosti na palube byly (pro tvou informaci nejenom jeden voleny polsky urednik) samozrejme onen sok jeste nasobi. Denne se setkavam s velmi uprimnou a lidskou reakc mnohai lidi a zatim jedinou "politickou histerii", jakou sem zaznamenal byla tvoje anonymni rekace zde.

Dobrý den,
tímto se samozřejmě také připojuji k vyjádření hluboké soustrasti polskému národu v souvislosti s leteckou katastrofou a chtěl bych zdůraznit,že jsem si velmi p.Kaczynského pro jeho postoje vážil.Přeji všem v Polsku,aby jejich život byl již navždy prost dalších takových prokletých "Katyní".

Taky je mi jich lito, ale bohuzel jim nemam jak pomoci... ty šede stranky jsou dobrej napad.. aspon něco.

I já se připojuji k vyjádření soustrasti nad ztrátou Polského národa . Jako leteckému mechanikovi je mi líto každé havárie . Upřímnou soustrast pozůstalým :-(

1940: za jediný měsíc zastřeleno 20 000 vězněných polských důstojníků, 2010: zahynulo téměř 100 nejvyšších polských velitelů a politiků. Proč je to daleké místo Katyň prokleté? Polsko, zůstalo jsi silné tenkrát, buď silné i dnes! Upřímnou soustrast.

Připojuji se též.Vyjadřují tu nejhlubší soustrast.

Je to pro polský národ obrovská tragédie,připojuji upřímnou soustrast a přeji jim,aby se po tom šoku znovu dokázali postavit na nohy.Hodně sil!

nechápu proč by jako čech měl ctít památku nějakého voleného polského úředníka. nebyl to můj příbuzný, přítel, známý. tahle diplomatická hysterie je fakt divná.

Co se tyce Polaku, vsichni mladi a prace schopni jsou mimo Polska, protoze tahle ta "genialni" politicka garnitura svymi kroky, neschopnosti a bujici se korupci jenom k jejimu rozhodnuti prispela, nicmene veskera ucta Vsem, kteri nestastne zahynuli.

Je to obrovská ztráta nejen pro Polsko, ale pro celou Evropu a možná i za hranice Evropy. Polský prezident Kaczyński byl velká osobnosta podle mne to byl člověk na svém místě, o čemž vypovídá i velký smutek nejen polského národa, ale i mnohých dalších. Upřímnou soustrast...

Velká tragédie, upřímnou soustrast!

To co se stalo, je velké neštěstí a stále mnozí z nás tomu ještě nemohou uvěřit. Hlubokou a upřímnou soustrast vyjadřuji všem pozůstalým a celému polskému národu. Je to veliká ztráta nejenom významných osobností, ale především lidských životů, které nelze vrátit zpět. Je mi to moc líto a v hlubokém zármutku uctím památku obětí.

Připojuji se také kondolencí celému Polsku. Je to opravdu obrovská tragedie.

Já se připojuji a vyadřuji soustrast všem lidem na světě, kterým zemřel jejich příbuzný známý kamarád.

Je to obrovská tragedie!Upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Upřímnou soustrast celému polskému národu a všem pozůstalým.

Celému polskému národu vyjadřují upřímnou soustrast.

Upřimnou soutrast všem polákům.

upřímnou soustrast, je to veliké neštěstí.

vyjadruju uprimnou vvsem obetim vsech dopravnich nehod

Poslat zprávu

to kox - Internetové bankovnictví změněno není, jen informační stránky - jak psal P.P. - stránky jsou identické, jen černobílé.

S pozdravem

Tomáš_mBank

[9] též nesouhlasím, že to vypadá jako hack. Stránky jsou identické, pouze černobílé.

Též se připojuji k ohromnému davu...

také se připojuji, je to velká ztráta.

Připojují se taky a vyjadřuji soustrast celému Polskému národu.

kox [9] – nesouhlasím s tebou

Nelibi se mi forma vyjadreni soustrasti ze strany mBank. Stranky vypadali jak nahackovane a bal jsem se prihlasit na ucet. Takoveto zmeny v designu stranek jsou ze strany banky celkem sokujici. Podle mne stacil banner u aktualit dole na strance a ne toto.

Když jsem to slyšel v rádiu, štípal jsem se do tváře, jestli nespím a jen se mi to nezdá...
Je mi to líto.

Taktéž se připojuji.

Upřímnou soustrast pozůstalým obětí a celému polskému národu.

Taktéž se připojuji a souhlasím s níže uvedeným příspěvkem že se jedná o celoevropskou tragédii.

Tato tragedie není tragedií Polska, ale tragediií celé Evropy. Všem pozůstalým a celému polskému národu vyjadřují tu nejhlubší soustrast.

Taktéž se připojuji!!!

Připojuji kondolenci celému polskému národu. Je to veliká stráta elity národa. Jeli uctít památku zavražděných důstojníků a elity polského národa a nechali tam své životy. Je to strašná rána a ztráta pro celé Polsko. Jediné co můžu pro Vás učinit je modlitba. Amen.

Připojuji se též. Je mi poláků hodně líto :-(