zpátky

Otevírací doba na pobočkách ke konci roku

Vážení klienti,

Rádi bychom vás informovali o otevíracích dobách našich obchodních míst ke konci roku.

mKiosky budou fungovat i na Štědrý den, 26.12. a na Silvestra - a to dle rozpisu, který můžete shlédnout v tabulce: Vánoční prodejní doba 2009 – mKiosky

Například v Praze Letňanech bude na Silvestra otevřeno do 17 hodin, 26.12. až do 21 hodin! Chceme, aby byla obchodní místa mBank dostupná alespoň z části i v době svátků, a taky vycházíme z možností nákupních center, kde jsou kiosky umístěné.

24.12. otevřeno na mKioscích v nákupních centrech v Praze – Letňanech a v Hradci Králové, a to od 10 do 14 hodin.

25.12. zavřeno

26.12. otevřeno zhruba na víc než polovině mKiosků v celé ČR, viz příloha

Finanční centra budou během svátků zavřena, v ostatní dny budou fungovat takto:

23.12.2009 – do 18 hod

od 28.12.2009 – 30.12.2009 – do 18 hod

31.12.2009 – do 12 hod

To, že budou více fungovat kiosky je přirozené - jsou v těch nejdostupnějších místech - převážně v nákupních centrech ve městech. Na kioscích lze vyřídit všechny záležitosti jako na FC, pouze s výjimkou hypoték.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (62)

Vložit komentář

...Bod 1 příspěvku 60 beru zpět. Příspěvky se řadí obráceně :-) a není třeba regstrace...

Nechápu, proč neregistrované čtenáře necháte napsat příspěvek, ale do diskuze jej neumístíte a bez upozornění smažete. To není moc etické... Diskuze budí dojem, že lze přispívat okamžitě... ale není tomu tak.

Za druhé, proč po kliknutí na aktualitu na hl. straně "Snížení úrokové sazby z 2,5% na 2,1%" naskočí článek o vánoční otevírací době poboček.

Jestli některá upozornění po čase z databáze mažete, učiňte tak důkladně. Děkuji.
Poradíte někdo kde se dozvím detaily k důvodům pro snížení úrokové sazby u spořících účtů?

Kampak se poděl článek o úrokové sazbě? Proč odkazuje na vánoční otevírací dobu? To je tedy redakční systém...
Takže jak je to s tím snižováním úrokové sazby? :-))))) Kolik to bude příště?

Ať žijí "nevhodné" aktuality, co nesmí viset dlouho...

Kdo chce vydělávat na úrocích ze spořících účtů neví nic o ekonomice. Když ČNB zvedá úrokovou sazbu, úroky na komečních účtech rostou, když sazbu snižuje, tak klesají. Spořící účty jsou od toho, aby prachy byly jakž takž ihned k dispozici a přitom z nich inflace tolik neužírala. Mimochodem kdo z vás kverulantů zná nynější úroveň inflace? Já u MBank zůstávám (jsem klient od 12/07). Asi tak.

To je snad vtip :-)
Na hlavní straně jsem kliknul na odkaz pro podrobnosti a důvody ke sniížení úročení na spořícím účtu z 2,5 na 2,1 procenta a dozvím se tak maximálně otevírací dobu...

Nesundávete zbrkle nevhodné aktuality nebo si v redakčním systému udělejte pořádek, prosím ... vaše klienty to mate!

Každý, kdo říká, že krize už skončila, by se měl zamyslet, protože má evidentně naučenou písničku z masmédií. V čem byl problém, že přišla krize? Víte to? Pokud ne, tak si to zjistěte. A až to budete vědět, zjistěte si, jak se tato krize řešila/í. Přijde vám to jako řešení? A tedy důvod k oslavám, že jsme z krize venku? Tak se ještě zamyslete, co to řešení způsobilo, způsobuje a především způsobí do budoucna. A hlavně (teď si vypůjčím motto různých zvláštních jedinců, kteří postávají u silnic, zastávek MHD apod.) - probuďte se! :-) Informace o krizi z trochu jiného úhlu pohledu - http://www.reflex.cz/Clan...

A k těm úrokům. Kde vám dají větší úrok bez výpovědní lhůty, k tomu kartu zadarmo, vedení zadarmo, 3 výběry z libovolného bankomatu zdarma, ...? Mimochodem, kdy jste naposledy navštívili stránky ČNB, abyste se podívali, proč klesají úroky?

Používejte hlavu i k něčemu jinému než jen stěžování si! Reklamy jsou drahé, ano, ale napsal jste někdo na oficiální místo nějaký dotaz? Nebo tady jen hloupě nadáváte, abyste si ulevili, ale přitom držíte ústa a krok? :-) Dokud se tu budou objevovat jen "štěky" a výhrůžky, že ten a ten doporučuje odejít, myslíte si, že se cokoliv změní? Pište aspoň trochu konstruktivně něco ve smyslu - banka A, nabízí účet B, s úrokem C viz webové stránky D nebo to je nad vaše síly?

Překvapuje mně jak během necelého roku dokázal spadnout úrok z 3,5% na 2.1% a jeste k tomu zmena podmínek při tomto úročení. Chápal jsem kvůli krizi změnu na 2,8% dokonce i další na 2,5%. Ale co opracdu nechápu je další snížení úroku v době kdy jak všichni uvádějí je krize na ústupu, ale hlavně nechápu snížení úroků a současné uvedení (ne levné ) reklamy v televizi. Tak mám takový dojem že Vaše banka upadá na úroveň ba co možná ještě húře pod úroveň vetšiny bank působících na českém trhu. Zřejmě je čas na změnu, neboť momentální úrok se zdá být v porovnání s konkurencí téměř nejnižší. Jsem s Vámi už docela dlouho a tak mně mrzí Vámi zvolená cesta.

Připojuji se k těm, kteří jsou naštvaní nad neuvěřitlnou změnou % úroků mě dojalo sdělení v dnešních HN - od 1. 1. 2010 dokonce 1,30% !!! Takže proti slibovanému pevnému úroku dříve na eMAX 3,50% je to hotový "držkopád" - tak všichni honem pryč !!!

Nevím proč stále snižujete úrokovou sazbu na emax plus začínalo to na 3,5 a ted jen 2,1 % no budu muset jít jinam

potichu a arogantně snížit sazbu se mi také nelíbí - co naplat - své prostředky jakmile se mi otevře ING Konto přesunu tam - doporučuji na tuto aroganci tímto způsobem odpovědět všem ostatním

1. No snížení úroků je samozřejmě nemilá věc, ale s tím nic nenaděláte, maximálně můžete změnit banku a to ještě nikdo neví, jestli i u jiné banky nedojde ke snížení také.
2. Je pravdou, že o snížení úroků jsem se dozvěděl až dnes t.j. 02.01.2010 a dost mě zarazil způsob jakým banka klienty informuje.
3. Zatím jsem s mBANK neměl žádný problém a tudíž nemůžu hodnotit přistup banky k zákazníkům.
4. mBANK využívám jako běžný účet a myslím si, že nikdo lepší podmínky nenabízí. Pokud ano, tak napište kdo !!!
5. Na ukládání dlouhodobých úspor jsou i jiné lepší způsoby.
6. Nezastávám se mBANK, ale neznám výhodnější běžný účet se spořícím účtem.
S pozdravem Laďa

Vážení "kolegové",
rozhodně s vámi souhlasím, že by banka měla lépe informovat klienta o veškerých změnách, které se klientů dotýkají.
Ovšem vůbec nesohlasím s těmi, kteří mBank pouze kritizují. Tato banka je snad jediná v ČR, která si nestrhává při veškerých běžných operacích, vedení účtu a karty ani jednu jedinou Kč. U mBank jsem již necelý rok a zatím mě to nestálo nic. Zajímalo by mě, která banka vám toto nabízí? Pochlubte se, prosím, rád se něco dozvím...
Co se týče spořícího účtu, tak se vůbec nedivím, že banka stáhla úrok o 0,4% na 2,1%, když centrální banka stáhla zákl. úrok. sazbu na 1%. Hlavně spořící účet není ideální produkt na velké zhodnocení vyšších objemů peněz, což někteří z ás jistě vědí a zúročují své peníze daleko lepším způsobem.

Toť vše, přeji pozitivní vstup do roku 2010 a hlavně s úsměvem :-)

Re: Jose
Rád bych okomentoval přihlouplý příspěvek že banka nám sebrala pouze 0.4% a stát nám bere 15% po lehkém spočítání lze zjistit že těch 15% je až z připsaného úroku zatímco banka nám úrok snížila o 16% to je výsledek snížení.

Nejsem nijak spokojen se snižováním úroků, ale (jak je tu už psáno) proberte se vy, co nad tím tady pořád tak hemláte! Jestli se vám vyplatí mít úrok o pár desetinek vyšší, ale zaplatit desítky nebo dokonce stovky korun měsíčně za různé poplatky (účetní položky, KAŽDÝ výběr z bankomatu, všechny převody/trvaláky atd.), napište sem kam jdete, co vám nabízejí atd. (ať se něco dozvíme) a ne "bůůů, zase snížení úroků.. zloději!".

Nikdy nemůže na konkurenčním prostředí nabízet někdo službu, která bude dokonalá pro všechny a to samé platí pro mBank. Takže místo nadávání se zkuste zamyslet, možná přijdete na to, že mBank není banka pro vás, ale to neznamená, že to není banka pro někoho jiného.

Buďte rádi, že minimálně trochu zatřásla s tímhle zatuchlým rybníkem u nás.

A kdo to myslí s financemi vážně, doporučuji přečíst knihu Peníze v rukou státu od amerického ekonoma Murrayho Rothbarda (pouze něco kolem 130 stran malého formátu A5).

no já jsem stále nedostal odpověď na otázku, proč mi bylo strženo 150,-Kč za jedinou odhozí platbu z mMaxu Plus v prosinci ................................ možná až za Uherský rok ................. :-(

btw jeste:o)
Kdyz nekterym klientum tak strasne vadi snizeni sazby na 2,1% z 2,5% (0,4%!!!!), kliknete si u vasich uctu na historii trans. a vite, ze z VASICH zurocenych penez VAS nejlepe a grandiozne ojebava kdo?? (modri uz vedi), NAS MILOVANY STAT, a to rovnou 15% sazbou, takze tech 0,4% mi vzhledem k vice tomtuto prijde opravdu smesne, vest zde tak radikalni diskuze o prevedeni penez jinam:))

1) souhlasim s kritikou nizke urovne podavani info o zmenach na uctech apod u mBank, je to bida, pritom reklamy prifici na email vzdy pekne obalene i s prilohami (obrazky apod chujoviny),ze?

2) nesouhlasim zde s lidmi, kteri kritizuji propad uroku na eMaxu, vy ste snad k_va vsici milionari? Pac min 1mega na ucte se trosicku znatelne projevi na rocnim uroku pri takoveto (smesne) urokove sazbe, ale o sazbu mi (skoro) nejde, dokud VY (mBank) budete nabizet zminene operace s ucty, vedeni karet apod. veci ZDARMA,ma to pro me (a asi i pro vetsinu lidi smysl, s tim sme k Vam take sli), akorat bych OSTATNI klienty prilis moc nedrazdil poklesy a narusty urokove sazby u eMaxu, dal to neni treba asi rozvadet........

3) to je cely a preju Vam vsem i klientum pekneho silvestra a stastny Novy rok

Z 2,5% na 2,1% ? Né,že bych nad touto zprávou zrovna jásal,ale o co vám lidi de???
I po tomto snížení,které se dalo předpokládat pořád zůstávaj ostatní výhody které jinde nemáte(pokud využíváte naplno své internetové bankovnictví),tak je pořád mBanka špička na našem trhu.
A pokud máte jen spořící účet a na něm jen pár tisíc,tak stejně moc snížení nepocítíte,protože je jen o pár korun. A když píšete,že hned převedete finance jinám,tak na tom stejně nezbohatnete!!!!!
Já jsem u mBank od začátku a jsem stále na 99% spokojen a vřele ji doporučuji všem známím.
Přeji krásný den a zbytek vánoc.

mbanka se hodně "počešila" Kradou už stejně jako všechny české banky.....

Vše probíhá podle rčení "Když ptáčka lapají,...". Způsob zveřejnění změny úroků přesně odpovídá způsobům socialistických bank a já myslel, že to už je minulostí!!! Proč máme svěřovat naše peníze mBance? Skutečný úrok po zdanění nedosahuje ani 1,8% a to je bída! Banky vložené peníze dnes zhodnocují 7%, takže si na malý zisk nemohou stěžovat. Po počátečním humbuku před dvěma roky se mBanka zařazuje mezi ostatní banky = už není z čeho vybrat.

stejně to ale neřeší problém se stržením peněz za první platbu

ani problém plateb až druhý den po zadání

mám tušení, že sama mBank by předvolbu 844 nejradši neměla ;)

Dobrý den.

1.- Tak jsem reklamoval stržení 150,-Kč za první fakticky odchozí platbu z geniálního eMaxu plus a dostalo se mi odpovědi, že mám zavolat na linku 844 ......... To si opravdu ještě někdo myslí, že mají lidi pevný linky a nebo z mobilu chtějí provolat dalších 150,-Kč ???
dal jsem mBance ještě šanci a poslal údaje ze kterých by měli poznat, že 150,-Kč strhli neoprávněně a čekám jak to dapadne.

2.-taky jsem si všiml, že mBanka mi při platbě strhne příslušnou částku, ale ta se objeví v plánovaných transakcích na příští den a to i když zadávám platbu v pracovní době, kdy jsou počítače v práci i u ostatních bank.

začínám se poohlížet po jiné alternativě pro moje úspory .................... a moc mě to mrzí :-(

Diskuse k článku se strhla zase v bitvu proč se snižují úroky. Chybí tady odkaz na vyjádření mBank ve fóru, které se nachází tady:
http://www.mbank.cz/forum...

V Polsku je jiná měna, jiná inflace atd. atd., úroky nelze srovnávat. Na Slovensku mají třeba u Plus jenom 1,6%.

Taky jsem jim fandil ale lépe jít do ge mony,nebo do ing banky,tam je2,5%úrok.Navíc tady mají hrozné jednání,s reklamacemi.Ještě jsem se díval na Poláky a psal dotaz do mbank jestli z čechů dělají pitomce když máme nižší úroky neř v PL.Vím to a mám tam i příbuzné.Nedokázali mi rozumně odpovědět.Jenom prý,že jsou to odlišné účty.Co dodat.Ctěl jsem si založit druhý běžný účet a zjistil jsem že vyplňuji omylem spořící,neodeslal jsem potvrzení autorizace ale stálo mě to 100Kč.Ihned jsem telefonoval na infolinku že mi strhli 100Kč a že s tím nesouhlasím ale stejně mě poslali do ...Prý jakmile začnu vyplňovat ,tak už to platí,že to systém vezme.Tak si já vezmu svý prachy a jdu taky..

Petro, zcela záměrně jsem napsal slovo tuším, nebyl jsem si jistý. Takže si prosím příště laskavě nechte řeči o podávání klamavých informací. Jste také maximálně spokojena s platbou 10Kč za každý převod? Mně se v popisu produktu moc líbí, jak je tam mnohokrát zdarma, ale docela zásadní informaci tam člověk nenajde.

Vážený p. Bojlere, podáváte klamavou informaci. 2,5% úroků dává nejen INGbanka, nýbrž také LBBW banka, se kterou jsem maximálně spokojena. Možná že i ostatní banky, zatím o nich nevím

Premku, pokud chces porovnavat uroky napric zemeni, myslim, ze z tebe uz banka nic delat nemusi.

Hlavně že banka má prachy na stupidní reklamy v televizi,apropo kolik % si bere banka když naše peníze půjčuje?

Tak vazeni, ceho je dost, toho je prilis. Blbecky si delejte z nekoho jineho, ne z klientu!!! Mam veskere uspory v CZK u Vas a alespon je to motivace, vybrat chechtaky a jit jinde-uz i Anglicke banky nabizeji lepsi urokove sazby(mam konkretne 2.8% v GBP), kaslat na cele Koruny a hlavne DO PRDELE S MBANK!!!

Užitečná inf. Jináč šťastné a veselé vánoční svátky a Nový rok.

Abych se taky doplnil - i když už to tu říkali za mě jiní. Mně vzhledem k ekonomickým okolnostem "nevadí" (možná to není to úplně správné slovo), že se snížil úrok a souvislosti kolem taky jakž takž chápu. Jde mi o komunikaci s klienty a celkový přístup banky. Prostě jsem si bláhově myslel, že to bude jiné než u ostatních bank. Ale to bych tu opakoval již 100× psané...

Příjemné a klidné svátky, všem.

Vážený Bojlere,
já toto chápu, vím co se děje okolo nás a nemám to pouze z Blesku či podobných. Jen mě vytáčí, když někdo ze sebe dělá něco co není a nebo čím byl dříve a dávno to neplatí. Není toto klamavá reklama? Když o sobě něco tvrdím, jak jsem príma a nejlepší a ono to bylo před rokem? Jinak jestli dostat úrok 2,5 nebo 2,1%, to mě konkrétně opravdu neroztrhne, jen mi vadí ty principy kterými se to děje a postoje banky. Byl jsem klientem mBank dá se říct hned jak se začala propagovat v televizní a rádiové reklamě, jelikož ale nejsem včerejší a přesně toto jsem očekával, ponechal jsem si i starou banku. Nynější stav je takový, že mBanku už skoro rok nepoužívám a vrátil jsem se naplno ke staré bance a mBank budu rušit. Nic víc nic míň.

Milý Ondro,

pokud tě bude někdo zaměstnávat a za tvou práci na trhu utrží třetinovou cenu oproti loňskému jaru, máš dvě možnosti - najít si lepšího kupce na svoji práci a nebo zůstat a s novou situací se smířit. Z aktuálně nabízených produktů má relevantně vyšší úrok tuším jenom ING konto. A i u toho se dá brzo čekat snížení. Cena peněz totiž opravdu znatelně klesla..

peníze přesunu jinam, produkt J@T banky je velmi výhodný, zbytek dám na stavební spoření, to jejiž výhodnější.

Ještě dodatek, který s úročením nesouvisí.
Vy cotady obhajujete mBank, tak by jste se měli poptat lidí kolem sebe, jak rychle jim třeba jejich banka zpřístupní a zaúčtuje příchozí platbu. Vždy jsem si říkal, že mBank v tomto směru bude pokroková, rychlá a spolehlivá, ale nedávno jsem se přesvědčil o opaku. ČSOB, ČS, KB jsou všechny rychlejší o jeden den než mBank, nemluvím o "Rajfce", která je ještě rychlejší-zadám příkaz 23:59 a on je ještě v ten den zaúčtován a odeslán. U mBank zaúčtován a realizován až následující den v 8 ráno. Doopravdy báááječné.
Ještě, že mBank nemá poplatky, tak za to hold musíme čekat nějaká ty omezení, menší úroky atd. :-)
Hezké vánoce všem.

Hmmm celkem nemilá zpráva, ale co jsme čekali. Jak jinak získat spoustu nových klientů než na krásný úrok, který ale není udržitelný soustavně.
Možná bude do budoucna o něco menší úrok, než dříve slibovaný u mBank, ale neměnný ani po zásahu ČNB, jak je to třeba u ING konta, kde nabízejí sice jen 2,5% ale bez omezení jako u mBank. Papa spořící účte u mBank. :-)

Já se směju, opravdu mi přijde komické jak mBanka neustále snižuje úrokovou sazbu na eMaxuPlus a všem to přijde príma a super :-D. Vlákno z letošního léta/podzimu o snižování sazby tuším z 2,8 na 2,5% doporučuji přečíst všem, pobavíte se. A toto div ne vychloubání jak máte mezi svátky ten který den otevřeno do tolika a tolika hodin, to je taky směšné, pro moji druhou banku je toto samozřejmost a nepotřebují se tím chlubit, je to prostě tak. Doufám, že ti nevěřící "Tomášové", kteří tuto banku tolik obhajují se konečně proberou ze sna a zamyslí se nad tím, co psali ve výše zmíněném vlákně :-D. To je jako kdyby jste se radovali z toho, že Vám šéf okrouhá výplatu :-D. Také by jste řekli jů pane šéf to je super, že jste mi snížil výplatu za to jak pro Vás dobře pracuji a nejlepší na tom je, že se teď konečně díky tomu naučím šetřit, prosím tedy co nejdřív další snížení :-D. Je to schválně napsané takto, aby jste konečně otevřeli oči a chytli se za čumák - mBanka a borci co ji obhajují, ostatních jsem se nechtěl dotknout.

Nelze srovnávat úrokové sazby u nás a jinde v okolních, či jiných státech. To je bohužel politika VŠECH našich bank. Tento typ spořícího produktu není vhodný pro ukládání velkých objemů finnančních prostředků, které by měly být trvale k dispozicu bez sankcí.

Na tom, že to bylo vyhlášeno o den dříve ne ČNB neí v ČR nic divného. Nebo si snad myslíte, že to bylo do dne vyhlášení pro ostatní banky tajemstvím?

Hospodaření s finančními prostředky není o jejich uložení u jednoho ústavu a myslet si, že mám vyhráno. Musím z dlouhodobého hlediska trvat na tvrzení, že v součtu kladů a záporů komplexních služeb v BĚŽNÉM bezhotovostním styku je mBank nejlevnější z hlediska poplatků a nejlepší ve zhodnocení uložených OPERATIVNÍCH finančních prostředků na českém bankovním trhu.
Dlouhodobě tyto parametry sleduji a hlavním podkladem pro mne byly tři banky u nás působící a jejihž služeb jsem současně využíval (cca poslední 3 roky).

Re. bojler a Shadow - mechanismus stanovení ceny peněz je mi znám, vím také, že sazba na spořícím účtu je vyhlašovaná a negarantovaná, samotné snížení sazby mě tedy nepřekvapilo. Překvapilo mě, že k němu došlo den předtím, než snížení základní sazby překvapivě ohlásila ČNB. Velmi jsem zklamaný z formy oznámení a chybějící aktuality, toť vše.

Zajímavé je, že poláci mají u mBank u eMAX plus čisté zhodnocení do 49 999 PLN 4,10% a od 50 000 PLN 5,00%. / A slováci maji u mBank mVkald (termíňák s dobou vázanosti 3, 6 a 12 měsíců) - 3 a 6 měsíců 2,5 p.a a 12 měsíců 3 % p.a.

Přidávám se k ostatním: informování o snížení sazeb tak týden předem by byla slušnost. / Asi se do té banky nacpalo už moc zaměstnanců a chtějí mít na své platy, jenže mi lidé ty peníze peníze z účtů i mBank pošleme prostě jinam a z ničeho se pak bance bude špatně půjčovat a tvořit zisk. // LIDI NEBUĎTE PITOMÝ. Peníze jsem už přeposlal z eMax plusu na konto u Fia a odtamtud do Advaznzianbanky na Advanziankonto (také mají vedení, výdej karty a všechny transakce za 0 Euro, mají 4% p.a., jediné omezení je, že vklad tam musí být min. 5000 Euro), která je současně působí v mnoha státech v Evropě (v Lucembursku, UK, Irsku,Německu, Francii, Nizozemí) a založení je po netu (ale pozor: *4,00% p.a. effective interest rate is valid for all deposits on Advanziakonto for new clients opening an account online from 01.12.2009 - 31.12.2009.) // A jsou i jiné banky po Evropě, které nabízejí zajímavý úrok, stačí se porozhlédnout.

Nejenom že u mbank stále nelze posílat peníze do zahraničí, ještě toto snížení úroků. Nejvyšší čas změnit banku.

Tak se nestačím divit. Není vinou mBank, že se snižují úrokové sazby.

Většina přispěvatelů zřejmě neví jakým způsobem dochází ke změnám úrokových sazeb. Jinak by nepsal věci jako se tady objevují. Banka neví, jaké změny a k jakému bato vydá ČNB. Nemůže tedy avizovat dostatečně dopředu změnu úrokových sazeb. Ta bankovní je jen reakcí na změnu centrální banky.
Jinak Vás můžu ubezpečit, že na typu spořících účtů má mBank nejvyšší úrokovou sazbu na českém bankovním trhu a to dlouhodobě. Nesmíte slepě věřit reklamním sloganům jiných bank pro tento typ účtů. Po podrobném prostudování jejich nabídky zhodnocení AŽ O XX,X% zjistíte, že jde jen o reklamní bublinu.
Nejde jen tuto banku chválit, ale nevybrali jste si zrovna cíl hodný kritiky, ale právě to nejlepší co banka poskytuje.

Jak zde někdo označil bojlera za drsného podnikatele ze západu je minimálně směšné. Jen ve zkratce napsal jak to chodí a má pravdu. Mít větší rozhled a nesoudit na první pocit je mnohdy lepší.

Doporučuji přejít k jiné bance a na vlastní kůži se přesvědčit, zač je toho loket opravdu v celém rozsahu služeb a většina se pak ráda do mBank vrátí.

Hezké vánoce

Souhlasím s výše uvedeným rozhořčením jednotlivých klientů mBank nad přístupem banky. Až na jednoho zřejmě spokojeného. Pan bojler je asi drsný podnikatel z divokého západu. Pak mu možná rozumím. MBank zřejmě mění strategii přístupu ke klientům a pan bojler se s tím ztotožňuje. Děkuji, ale za mou důvěru uložení prostředků do mBank, bych takovéto skandální chování mBank k věrným klientům nečekal. Opravdu ŠOK!

Vážení klienti mBank, pokud nezačneme od mBank asi hromadně odcházet, mBank pravděpodobně svůj přístup ke klientům nezmění. Jak smutné …

PS:
Paní Renčínová těším se na Váš komentář k tomuto skandálnímu přístupu mBank ke svým věrným klientům. Předem děkuji!

Jde vidět, že tady má hodně lidí zkuešnostmi z jiných bank. Až na naprosté výjimky nejsou změny v úrokových sazbách avizovány nikde jinde, než v úrokovém lístku. Já bych byl taky rád, kdyby při kliknutí na tu zprávu vyskočil stěk, kde by se krátce (klidně univerzálním textem) vysvětlilo, že spořící účet není nic garantovaného, sazba je vyhlašovaná a podstatou jsou okamžité změny, povětšinou jednou za čas. Spousta lidí netuší nic o ceně peněz a takle tady budou jenom hloupě blábolit..

Milá paní Renčínová, jelikož to není poprvé, kdy jste ze dne na den změnili úrokovou sazbu u eMAX Plus, žádám Vás o vysvětlení za všechny čím dál méně spokojené klienty mBank. Pro upřesnění si Vás dovolím citovat ze dne 21.7.2009 kdy jste zveřejnili na Vašich stránkách: Vážení Klienti, od zítřka, tedy od 22. července 2009, měníme úrokovou sazbu na spořícím účtu eMAX Plus. Nově budou vaše vklady zhodnocovány sazbou 2,5 % p.a. V prosinci 2009 (přesné datum není známo, jelikož tato zpráva z vašeho webu zmizela – někteří Vaší klienti uvádí, že se tato zpráva objevila 14.12.2009) jste zveřejnili: Od 15.12. mBank snižuje úrokovou sazbu na spořícím účtu eMAX Plus z 2,5% na 2,1%. Tímto Vás tedy žádám o vysvětlení Vašeho chování k věrným klientům mBank. Nepřipadá mi totiž slušné, upozornit nás klienty pouze den předem o tak závažné změně jako je změna úrokových sazeb. Je mi líto, ale věřím, že těmito kroky jste se připravili o kus naši důvěry k Vám. Vždy jsem si myslel, že Vaše politika jakosti je nastavena správným směrem, a to hlavně orientaci na zákazníka a kvalitou nabízeného produktu. Dnes již ale vidím, že jste svou politiku buď nevhodně překopali nebo jste už od začátku směřovali tam kam se pomalu ale jistě blížíte.

Dobrý den, jsem šokovaná.. Až teprve dnes (21.12.) jsem nenápadným řádkem v aktualitách zjistila, že jste snížily úrokovou sazbu a to chodím na účet téměř denně. Kliknu pro více informací a místo vysvětlení a rozpis této informace tu je článek o otevírací době mKiosků?! Jsem slepá nebo nevidím??? Kde je těch více informací, kde je ta zpráva rozvedená? Přesně jak píše většina zákazníků výše - doporučila jsem vás nejméně 15 lidem a stále pěju chválu, ale asi budu muset svoje chválení přehodnotit. Ani mi nejde o to snížení (jelikož inflace je nulová, resp.spíš dochází k deflaci,tak se to dalo očekávat), ale jak se někteří viz výše taktéž zmiňují, vadí mi váš způsob informovanosti !!!! Nemůžete rozeslat aspoň maily??? Je to takový problém??? Asi bohužel ano... Jinak krásné Vánoce celému týmu mBank a v novém roce pevné zdraví, pevné nervy, snad stále spokojené a neubývající klienty.

Co zase zmizelo? Dyť je to tam furt. Jaké sliby? Garantuje snad nějaký ústav u spořícího účtu cenu? Ne..

BOJLER: Ano, to je velká pravda - **UŽ** 14.12. bylo avizováno, že od 15.12. dochází ke snížení úroků. A vzápětí z toho zbyl jen nenápadný titulek, vše ostatní zmizelo neznámo kam. Super informace!!! Jinak ale souhlasím - jsme ubožáci! Naletět slibům a chtít "normální" slušné chování dnes může jen ubožák... :(

Proboha co to melete? Jaké zpětné snížení, bylo to avizováno už 14.12. - chtít dneska vážně 3,5% může snad jenom neznalý ubožák..

Hmm, taky jsem u mBank od jejího začátku a moc jsem jí fandil, ale opět se asi potvrzuje staré české přísloví ... když ptáčka lapají .... teď mi mrzí že jsem vás doporučoval všem svým přátelům :-(

taky se mi nelíbí zpětné snižování sazeb, myslím, že by bylo odpovídající aspoň k datu vydání zprávy, bohužel jsem mBank taky doporučoval, ale už ani není proč ...

bohuzel musím souhlasit s mnohými dalšími. i já jsem u vás od počátku a mám u vás nemalé peníze. i já vás doporučil mnoha známým.. mám se začít za toto doporučení stydět??!! opravdu se už chováte jako mnozí ostatní ... víc brát než dávat!! kde jsou ty vaše prvotní sliby?? úrok 3,5 % atd.??? začnu se asi i já poohlížet po jiné bance. opravdu skvělý dárek k vánocům!!!

Se slavnou mbank už dávno nejsem spokojený, opravdu se hooooodně zhoršili už tím výběrem za 35,- či dárkem k vánocům v podobě snížení úrokové sazby na spořícím účtu. Běžte se zahrabat mbank......

Hmm, tak začínám malinko přemýšlet podobně jako Ondřej pár příspěvků pode mnou. Jsem s vámi prakticky od počátku a mám u vás nezanedbatelnou částku (prakticky veškeré svoje úspory). Za tu dobu jsem se vás častokrát u známých zastával a dával nedostatky za vinu "těžkým začátkům" a zvykání si na specifické české prostředí. Jelikož ale vidím, že jste se českému prostředí "přizpůsobili" až moc a hlavně v komunikaci s klienty se stav nezlepšuje, nezbývá mi nic jiného než konstatovat, že mBank už dávno není bankou hodnou chvály a už vůbec ne bankou, kam by měl někdo dávat svoje peníze. Je mi líto, že považujete lidi za hlupáky - nebo se k nim aspoň tak chováte...
:(

18-12-2009 14:40
Od 15.12. mBank snižuje úrokovou sazbu na spořicím účtu eMAX Plus z 2,5% na 2,1%.
Otevírací doba našich obchodních míst ke konci roku. Více ...
WTF ??
Pred par dny jsem si byl v HK vyrizoval kreditku - super pristup vasi zamestnankyne na pobocce - opravdu chvalim, bohuzel mi dobry pocit z mbank nevydrzel dlouho, kdyz dnes zjistuji ... :(

Ta aktualita o snížení sazeb se nějak vytratila, že? Chápu, že před Vánoci nemáte chuť číst nepříjemné komentáře, ale je to dost zbabělý přístup. Mám u Vás všechny úspory, vždy jsem Vám fandil a doporučoval všem známým... Pro úspory teď nicméně využiju služeb konkurence a mrzí mě, že v oblasti komunikace se zákazníkem se začínáte nepříjemně podobat svým konkurentům, vůči nimž se tak snažíte vymezovat, je to škoda.

Tak jestli ma byt snizeni z 2.5 na 2.1 od 15.12, tak proc je u toho datum 18.12?
A v teto aktualizaci nic neni, ta je z 18.12 10:27:00 a datum aktualizace na hlavni strance je 18.12 hodina 14:40.

Jsem divny ja, nebo banka?

Tol je tedy zpráva. Nejvyšší čas poslat peníze někam, kde ty 0,4 % dostanu stejne.

díky za info, snad to někdo využije.
jinak p.Pavlo šťouchám tady do Thomase aby si opravil ten popisek na měsíc starém blogu - Hromadná autorizace - to je tedy blábol, vím že to není Vaše práce, ale blog je od Vás!
Jinde na webu info k této funkci není!
Hezký vánoce!