zpátky

Modernizační odstávka systémů mBank 22.11.2009

Vážení klienti,

Chceme vás upozornit, že ve dnech 21.11. a 22.11. mezi 22:30 - 09:10 (noc ze soboty na neděli) dojde k odstávce systémů mBank z důvodu zavádění nových funkcí v IB - "release".Nedostupné budou:

  • Internetové bankovnictví
  • mLinka
  • SMS
  • Systém žádostí o produkty

Transakce platebními kartami také nebudou autorizovány v čase od 23:00 - 08:00 a mLinka bude dostupná pouze v informačním módu.

Více o připravovaných změnách v tomto článku na blogu.

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (16)

Vložit komentář

Musím si také trochu postěžovat ;-). Neděle 11:33 Albert Hypermarket, fronta za mnou, brblající lidé a já se snažím marně 3x zadávat pin. Naštěstí jsem měl hotovost, stravenky a ochotný zákazník za mnou si ode mne ještě jednu stravenku koupil. Jinak bych tam snad nákup musel nechat. Pokladní mi nic přestřihnout nechtěla. Také bych byl pro, kdyby mBanka v tomto případě odeslala SMS s tím, že plánovaný výpadek se prodlouží např. do 12:00. IT oddělení už přece mohlo v 9:05 tušit, že to do 9:10 nestihnou...

Uff, odstavka na skoro 12 hodin? Tu uz budou fungovat i zahranicni platby, kontokorent a vetsina ostatni veci co ma konkurence? No ja vim, ze ne. Ale tedy tyhle odstavky uz nejsou ani k pousmani, ale k placi. A to jen se clovek muze desit, jake musky ci primo masarky se vyroji :-).

Já jsem bohužel chtěla v tu dobu platit kartou, že je odstávka systému jsem se dozvěděla až po této mé zkušenosti. Kartou jsem zaplatit nemohla, cash jsem neměla. Vedoucí pracovník to kontroloval s autorizační centrálou, a že mi může kartu přestřihnout. Na dotaz, co jsem to autorizačnía centrála a kdo konkrétně toto řekl, mi nebylo odpovězeno. Pak jsem se musela legitimovat, jinak by mi fakt tu kartu přestřihl. Nevím, co to je autorizační centrála. Měl vubec na to pracovník obchodu právo? A kdo vůbec můze rozhodnout o tom, že se mi přestřihne karta, kvuli tomu ze moje banka zrovna je v odstávce? Byl tento postup správný???

Prej do 9:10...dyt to furt nefunguje!!!

Velmi si vážím že se mBank snaží neustále zlepšovat, ale těch odstávek už začíná být poněkud hodně. Ne že by mě to zrovna omezovalo, ale jednou se mi už stalo že jsem v neděli brzo ráno chtěl platit kartou a ono nic. Je to fakt trapný když jdete do krámu s ani kackou v kapse a kartu vam to neutorizuje. Jo je pravda ze vypadky jsou dopredu hlaseny, ale kdo si to v nedeli rano kdyz bezi do prace - ano nekdo dela i v nedeli, uvedomi. U me to bylo jeste ok, nakup jsem holt vratil myslim, ale nedovedu si to predstavit kdyz jel pro benzin. To by bylo neco.

Prosim, o pripadne dalsi odstavce informujte klienty dopredu emailem nebo pomoci sms zpravy.

Vzdyt je to tam napsano : "Transakce platebními kartami také nebudou autorizovány v čase od 23:00 - 08:00"
Kdyz nebudou autorizovany, tak platby neprobehnou.

V plánované odstávce nepůjde platit ani vybírat z karty.Děkuji za odpověď

DIIIKY, DIIIKY, DIIIKY za rocni trvale prikazy. Veril jsem se nakonec dockam a stalo se :) Jeste jednou DIIIKY

Dobrý den
Jestli jsem to zprávně pochopil tak nebude možno používat platební karty?

2 Petr : Ohledne dobijeni kreditu se toho psalo hodne ve foru. Dobijet se da v bankomatech a operatori nemaji moc zajem resit dobijeni. Vodafone jako prvni zavedl moznost placeni kartou pres internet, treba se ostatni pridaji.
Hotovostni operace na pobockach jsou drahe a u mBanky nejspis nikdy nebudou. Mozna nekdy vkladomaty, ale ani ty nebudou na kazdem rohu.
Libor

Zdravím, je škoda, že mBank nenabízí dobíjení kreditu přes IB, že nemají platební terminály, aspoň v těch pobočkách, které jsou, a že nejde vkládat hotovost a vybírat. Tyto tři věci mi vadí. -- Neplánujete něco?? Kdyby jo, tak si myslím, že získáte víc zájemců. Děkuji za odpověď.

Petr

Anton > ono by stačilo lépe číst...

Více o připravovaných změnách v tomto článku na blogu.
http://www.mbank.cz/blog/...

A roční platby stále nejsou a stále nejsou !!!!!

A dozvíme se jaké nové funkčnosti v IB budou??

To je teda docela dlouhá odstávka systému. Nešla by ta modernizace udělat trochu rychleji. Ale i tak je mBank skvělá, zaručeně!!! Vnesla do ČR novou dimenzi bankovnictví!!! GRATULUJU VŠEM KDO STOJÍ ZA PRÁCI V MBANK A DĚKUJU VŠEM.