zpátky

Plánovaná odstávka systémů mBank 11. října

Vážení Klienti,

chtěli bychom vás upozornit, že z důvodu plánovaných úprav vnitřních systémů mBank nebude dostupné v noci 11. října (ze soboty na neděli) od 01:30 do 06:00 Internetové bankovnictví mBank a systém žádostí o produkty mBank. Transakce platebními kartami také nebudou autorizovány. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (6)

Vložit komentář

Připadá mně důležitější(?) jiná věc, nadhozená za časů pana Adama, ale již dále nediskutovaná, ač je to údajně věc polské centrály, ale jistě se s nimi domlouváte. Proč stále zůstávají nejhorší kurzy EURO/Kč mezi všemi našimi bankami pro platby kartami v zahraničí? Zejména, když pan Adam deklaroval, že zahraniční platby tvoří minimum obratu, tím pádem by tol mohlo být jedno, jaký je kurz. Mnozí z nás argumentovali, že malý obrat může být dán právě špatným kurzem, takže se každý zařizujeme jinak, hotovost, další karta... Proč se nezkusí test, třeba lepší kurz na kreditních jkartách, čímž byste podnítili větší užívání? Prioč se mBank vědomě ochuzuje o zisky z používání karet?

Říkal jsem si, že se mě to nemůže dotknout, v noci obvykle spím, ale tentokrát omyl - byl jsem na cestě na veletrh v Německu a moje mRybka za mě při tankování nezaplatila. Docela dlouho jsem netušil proč, až dnes ráno mi to docvaklo. Tak aspoň doufám, že ty úpravy stály za to a služby mBank budou opět o něco lepší, mě v tomto případě naštěstí zachránila karta jiné banky...

A vono ne :)

Odeslání žádosti pro přijímání výpisů z kreditních karet v papírové formě znamená souhlas s odstoupením od jejich přijímání v papírové formě.

Je čtvrt na sedm a system stale nebezi, chjo, to je videt, co polaci "dovedou"...
jen nicit a nedelat

zumbajšpíl: Odeslání žádosti pro přijímání výpisů z kreditních karet v papírové formě znamená souhlas s odstoupením od jejich přijímání v papírové formě. Výpisy Vám budou zasílány na korespondenční adresu zaregistrovanou v mBank.

tak copak se opravi? docela dlouha odstavka