zpátky

mBank znovu boduje ve Zlaté koruně!

Možná jste to už četli v novinách, možná na webových stránkách, nebo Vám to řekl někdo ze známých… Pokud ne, potom je mým potěšením oznámit, že mBank opět zaskórovala v klání bankovních produktů Zlatá koruna. Z Ceny veřejnosti si odnášíme stříbrnou medaili. Ocenění, za které vděčíme Vám, našim klientům, stejně jako všem příznivcům mBank, pro nás znamená strašně moc. Je důkazem, že to, co děláme, má smysl a odezvu, ale taky závazkem do budoucna. Jsme rádi, že mKonto je pořád nejoblíbenějším účtem mezi českými klienty, a tuto metu rozhodně nechceme vyklidit. Ale neomezujeme se jen na ni, to od nás nečekejte. Úspěch totiž sklízí i podnikatelský účet mBusiness Konto – jeho první soutěžní premiéra a hned pátá příčka! 

Jak nás vnímají odborníci – ať už z finanční sféry nebo novináři, to bude jasné 23.června – tehdy budou venku úplně všechny výsledky, na které české banky, a možná i klienti, netrpělivě čekají. Loni jsme si odnesli ze Zlaté koruny čtyři ceny. Udržíme skóre? Tipněte si…

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu
 

Komentáře (14)

Vložit komentář

S neustálými změnami spokojená nejsem, i když jste byli oceněni. Nejdříve si musím založit účet nový, abych neztratila výhodný spořící úrok, takže už tu vedu dva účty a poté mi za bezhotovostní komunikaci 2. platby do jiné banky strhnete 150,-, což je poměrně dost. Kde je pak výhoda spoření? Chápu, pokud bych si platby posílala každý den, ale hned u druhé platby tak vysoký poplatek není v pořádku. Díky za vyjádření názoru.

Za to co mBank provedla s eMaxem si to nezaslouží. Už se jim povedlo mi naúčtovat poplatek 150,-Kč za převod částky 5Kč, protože jsem se zmýlil o den před vypršením měsíce! Účet eMaxPlus (z pohledu klienta je to spíš eMaxMínus), kde člověk musí neustále hlídat datum posledního výběru aniž by ho systém upozornil, je ostuda!

Gratuluju,dalo se to čekat

Tak to gratuluju,hlavně at to tak zůstane :-)

M konto je v pořádku, jen slibujete dlouho účty i pro mladší 18 let, a nic ! U business konta je stále málo služeb-kontokorent a pod !

Gratuluji,myslím že produkty mBanky nemají chybu a konkurenci.Jen tak dál a vydržet.

Ale jo, už to chápu, už vím, proč je v IB GE po přihlášení ta zpráva s prosbou, aby klienti GE hlasovali ve Zlaté koruně pro IB GE.

Internet Banka od GE ? Vždyť mi každou chvíli nefunguje !!!

markot: jsou již někde k nahlédnutí komplet výsledky?

osobne: Vyhrála Internet Banka od GE

Cožé? mKonto až druhé ??? Kdo to vyhrál?
:-) :-) :-)

Také blahopřeji!

Ale mě jakožto Vašeko klienta spíš zajímá, zda nepůjdete s úroky na Q max plus dolů, to je pro mě rozhodující! A zda Bre bank a Commerzbank v Německu se nepropadnou v kursech akcií, což by byl pro mě signál od Vás okamžitě jít pryč. Držte se!

Gratuluju a gratuluju :) Hned jsem na článek narazil v RSS.