zpátky

Den dětí s mBank

Milí klienti!

Už jen tři dny a noci a všechny děti budou slavit svůj velký Den. Ať už máte malé ratolesti, nebo třeba velké sny, které si toužíte splnit, či jste jen zvědaví, přijďte v pondělí 1.6. na kiosky nebo finanční centra mBank. Koneckonců, dítě je schováno snad ve všech z nás…V 17 hodin se připravte na hromadný odlet červených balonků, které odstartují z obchodních míst po celé republice. Každý balonek přitom k nebi ponese přání svého majitele, ať už napsané nebo namalované. Kdo si nejlíp tipne, kolik balonků v určenou dobu odletí, odnese si pro své děti sportovní potřeby nebo hry.

Takže směle do toho, budeme se na Vás těšit!

Den dětí s mBank

A ještě několik novinek - po úspěchu mobilního mKiosku v Chomutově se přesouváme do Děčína (OC Tesco, ul. Ústecká 1905/8, po-ne, 10-19 hodin). Měsíc červen bude ve znamení tzv. releasu: tedy rozsáhlejších změn v Internetovém bankovnictví. Od příštího týdne vás budeme seznamovat s tím, na co se můžete těšit.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (7)

Vložit komentář

Dobíjení MT bych taky uvítal,ale ptal jsem se tady už jednou a nic a tak jsem se ptal u T-mobile a Vodafonu a tam taky o spolupráci s mBank v tomto směru neuvažují, takže pešík :-(

Zdravím.. připojuji se k možnosti dobíjení mobilů a zároveň bych konečně uvítal refinancování americké hypotéky..

Nebylo by na škodu zavedení dobíjení telefonů přímo z internetového bankovnictví

No vida .... podle času u článku a v RSS už "jenom" 43 minut spoždění ...

Že by konečně spuštění fondů? Už by bylo na čase ..... Nebo že by zahraniční platby (ikdyž po nich netoužím)?

Jinak IB mě nepřijde nepřehledné, aby se muselo měnit pokud nepřibudou další ROZSÁHLÉ funkcionality.

Mohu říci rovnou, že termínované vklady budou sice částí releasu, ale nebudou okamžitě poté v nabídce. Jakékoliv změny úrokových sazeb s releasem nijak nesouvisí. Největší část změn se týká přehlednosti Internetového bankovnictví - jde nám o to, abyste museli "méně klikat".

Co přinese? No přece slibované mTermíňáky a snížení úroků na eMaxech :-(

Tak tady máme oficiálně ohlášený release. Možná by nebyla od věci malá anketka, co nás čeká nového a samozřejmě copak asi fungovat přestane.