zpátky

Plánovaná odstávka systémů mBank 15. února

Vážení Klienti,
chtěli bychom vás upozornit, že z důvodu druhé části plánované modernizace a údržby vnitřní infrastruktury nebude dostupné v noci 15. února (ze soboty na neděli) od 0:15 do 5:30 Internetové bankovnictví mBank a systém žádostí o produkty mBank a dynamická část informačních stránek (blog, mFórum). V době od 1:00 do 5:30 také nebudou autorizovány transakce platebními kartami. Omlouváme se za případné komplikace.

V průběhu dnešního dne vydáme také příspěvek na blogu na nyní velice diskutované téma - mHypotéky. Dodám, že v rámci dnes oznámené modernizace se také přiblížíme významným způsobem k eMAX+, který se pro vás snažíme co nejdříve zprovoznit (nasazení do systému, ale následovat budou ještě další nezbytné kroky - legislativní proces, nastavení systému žádostí a podobně).

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (18)

Vložit komentář

Chlapi... dyť to p. Zbiejczuk psal hned na začátku - 99% změna infrastruktury... co na tom chcete vidět? ;)
Ten eMax+ by to už ale chtělo... ;)
Kdyby tady někdo ;) aspoň naznačil úrokové sazby - o kterých se tady spekuluje... 3 a míň pro mne bude zklamání :(

bourač: jsme tu! funguje to!!
Kde jsou ty zmeny? Nic jsem nenasel.. Nekdo neco nasel?

už to jede, rozjíždělo se to jak šnek, přihlásit=cca minutu, příkaz k převodu další minuta teď v 6,54hod už to jede jako vždy. Nic jsem zatím nenašel, žádný změny ani kosmetické úpravy

Nedostanu se na účet! Já jen, že to už půl hodiny mělo šlapat!

Sbohem Kocoure! (jen pro sichr)

Za 2 hodiny a par minut to zacne!!!

Snad v rámci odstavení IB mBank zapracuje i na intuitivnosti a přehlednosti ovládání IB v sekci Kreditní karta. To je jinak děsné. :D

Zbysek: pokud máte screenshoty, budu rád, když mi je zašlete na e-mail uvedený pod článkem. Děkuji.

Mam stejny problem jako "DeeDEe", dejte vedet pokud mate zajem o print screeny. (cas pokusu: 13.02.09-12:54:57 GMT+12 a 13.02.09-12:59:49 GMT+12 (+/- nejaka ta minuta, nez jsem udelal prntscr.)

Dobrý den, zdá se, že Vaše odstávka začala již dříve? Dnes je noc z 12. na 13. a už mám problém s pouhým nahlédnutím do histori transakcí ? Už to trvá alespoň hodinu!
viz >
Systémová chyba
Je nám líto, tato služba je momentálně nedostupná.
Zkuste, prosím, provést zadaný požadavek znovu.
Opakuje-li se tato chyba, kontaktujte, prosím, naši mLinku na telefonním čísle 844 777 000 (+420 246 017 777).


Ty jsi teda optimista. Muj odhad je 1.25 a 2.60.
;-)

Moc se na ten emax+ těším.
Předpokládám že bude mít úrok tak 3% a současný emax klesne cca na 2.

a budou nejake viditelne zmeny?
treba zmena barev, polohy banneru nebotak neco?

Doporučuji založit eMAX a na eMAX+ nečekat - proč? Protože tyto účty se budou i v budoucnu dobře doplňovat, a mít eMAX a eMAX+ se samozřejmě nevylučuje. Pokud u nás již máte mKONTO, zařízení eMAXu je otázkou několika kliknutí v IB. Pokud jste případný nový zájemce, je nejlepší si založit jak mKONTO, tak eMAX - a jakmile bude eMAX+ zaveden, prostě si jej podobně otevřete přes internetové bankovnictví.

Proč nefunguje fórum? Nelze zobrazit všechny kategorie najednou!

Měl bych dotaz, možná to bude úsměvné, ale existuje alespoň rámcová představa, kdy by mohl být zprovozněn eMax +? v současnosti uvažuji o založení druhého účtu eMax jako doplňku ke stavebnímu spoření. Pokud by eMax+ byl zaveden v řádu týdnů asi by se vyplatilo počkat. Pokud bych však měl čekat půl roku, raději zatím založím eMax. Tak co myslíte? Díky

falcon: čtu :) ale changelog bohužel zveřejňovat nemohu. Douška o eMAXu+ je zde jako doplňující informace, ale odstávka má z 99% důvody modernizace hardware a síťových prvků, prostě infrastruktura. To, že k ní tak jako tak musí dojít a systémy budou odstaveny, jsme využili pro urychlení možnosti nasadit eMAX+ - pokud budou ještě jiné změny funkcionalit, půjde maximálně o kosmetické úpravy/opravy, nikoliv nasazení nových produktů. Jakmile jde o závažnější změny v IB - vždy se je snažíme na blogu detailně popsat (viz kartové Vánoce v mBank).

Tak vidím, že p. Zbiejczuk asi naše příspěvky vážně čte... :)
Už to není jenom o konstatování - vážení, tehdy a tehdy máte smůlu - my se budem "vrtat ve střevech systému" a co budem dělat - po tom vám nic není ;)
Informace okolo eMax+ jsou určitě zajímavé a věřím, že je nás víc, co nás tento produkt zajímá...
Nešlo by psát nějaký change-log - při modernizaci systému? rozdělený do sekcí mfora, mblogu, web stránek, IB, produktů apod?