zpátky

Další mKiosek blíž našim Klientům - Praha Průhonice

Po novince o mKiosku v Teplicích je zde další pozvánka: tentokrát do mKiosku v Hypernově v Průhonicích u Prahy.

Každý nemá příležitost navštívit stálé mkiosky, aby si mohl otevřít mBUSINESS účet, požádat o mPůjčku či kreditní kartu. Proto jsme se rozhodli umístit naše stánky i na jiná místa, abychom dali zájemcům více možností. Aktuálně je jedním z nich také m(ini)Kiosek v prostorách nákupního centra Hypernova v Průhonicích, obchodní oblast Čestlice. Jsme vám k dispozici v centrální části nákupního centra přímo naproti pokladnám 22 až 25 v těchto dnech: 23.1. až 25.1., 30.1. až 1.2., 5.2. až 7.2. a 12.2. až 14.2. (vždy od 9 do 21 hodin).

m(ini)Kiosek - Průhonice

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (15)

Vložit komentář

Zřizovat kiosky je pěkné a chápu mimopražské, že si stěžují na lepší dosažitelnost.
Ale uvědomujete si, prosím, že v Praze nemáte jediné obchodní místo na levém břehu Vltavy? A troufám si tvrdit, že zejména na Praze 6, s její koncentrací VŠ a kolejí, je mezi mladými lidmi nejvíc Vašich potenciálních zákazníků.
A kupříkladu v Řepích (nějakých 30.000 lidí) jsou neustále volné prostory v OC, nemluvě o "přilehlém" Zličíně s jeho obrovskou nákupní zónou...

Jardo, ono chytří lidé si taky zjistí, za jakých podmínek je připisováno 3,6% (tímto úrokem je zhodnocován vklad nad 40.000Kč).
Jinak souhlasím s tím, že je nesmysl mít v Praze mraky poboček a zbytek republiky téměř nic..

Dobrý, jen tak dál ... Hlavně v Praze dělejte pobočky...
A nezapomeňte, že je nutné znížit co nejvíc úroky, ať vám sebere klienty vaše konkurence ...
Byt dobry, neznamena, zaspat na vavrinech , ze jo ?
Gemoney vam prevezme polovinu vasich klientu, co budete delat ?
Je rozdil mit 3.6 % urok nebo jen 1,3 ci 2,8% ... Ale to pochopi jen chytri lide, ze jo ?

Breclav ani Hodonin asi s Pardubicemi srovnat nelze, presto si troufnu dotaz - chysta se zde kiosek? Diky za info.

No to je skvělé! A kdy dojde na Smíchov, nebo tam už něco je? Já tam bydlím a ničeho jsem si nevšimnul! A přitom bych stále chtěl v mBance pracovat! K čemu mi je registrace u ČNB a zájem pracovat ve Vaší bance, když jsem nedostal zatím žádnou kladnou odpověď. Bylo by to svělé, alespoň pro mě, mít to 5 minut do práce, která mě baví. . . A co TESCO Nový Smíchov?????????????????????????????????????????????????????????????? ?????

Omlouvám se, že jsem neodpověděl - Pardubice jsou pro mBank zajímavým místem - ale nevím, zda lze čekat otevření mKiosku v nejbližší době. Jakmile budeme mít více potvrzených informací o připravovaných obchodních místech, najdete je na mapce na stránce Obchodní síť - http://mbank.cz/obchodnis... - jak se můžete podívat, nyní tam žádné připravované FC nebo mKiosek nejsou, ale objeví se hned jak bude nějaká další lokalita potvrzena.

První bankovní bloger na nás z vysoka kašle... :-/

Dobrý den, chystá se v blízké budoucnosti otevření pobočky nebo Kiosku v Pardubicích? Děkuji.

Autor: ano průhonice nejsou v praze, ale všichni to berou za součást prahy :) a aby toho nebylo málo, tak to je v čestlicích, ale to nikdo neví kde to je, tak se říkají průhonice, které jsou hned vedle :) prostě praha průhonice :))

aldik7: jj přesně tak... a kde dnes VF je? hodně daleko a jede jak drak :)


ať nedopadne zachvilku jak u Vodafonu.. jestli se nepletu tak taky plánovali mít jenom pár prodejen a jinak preferovat e-shop a telefonní obchod ..a už mají prodejnu málem na každém rohu xD :-)

Pokud se nepletu, tak Pruhonice nejsou soucasti Prahy.

myslím, že to je hodně dobrej nápad. tuto formu prodeje používá více firem a některé jsou velmi úspěšné

a kde má kola??

Spousta lidí mi říká, že by rádi šli k Mbank, ale vadí jim, že nejblížší pobočka či koisek jsou v Liberci či v Praze. V Mladé Boleslavi je několik nákupních center (Bondy centrum, Hypernova, Interspar...) kde by se koisek jistě zařídit dal. A věřím, že by si své "zákazníky" velice rychle našel.

Běžný a spořící účet si lze v Průhonicích otevřít také.