zpátky

mBank v lednu také v Teplicích

Snažíme se být nablízku současným i budoucím Klientům - skoro celý leden proto můžete navštívit mobilní mKiosek v Teplicích.

V období od 8.1. do 25.1.2009 nás můžete mezi 9 a 20 hodinou přijít navštívit v OC Olympia Teplice, kde se nachází náš "putovní" mKiosek. Připravili jsme pro vás akci v podobě malého dárku ke každému založenému účtu. Pokud chcete žádost předvyplnit na internetu, vyberte prosím volbu mKiosek Ústí nad Labem.

Najdete nás v nové části (pravém křídle) obchodního centra Olympia, poblíž KFC a obchodu New Yorker. Nejlépe se k nám dostanete bezplatným autobusem č. 30, zastávka Olympia. Z jiných směrů potom linky 121, 128, 129, 137, 138, 139, 142.
Pro orientaci při cestě autem doporučujeme využít např. Google Maps. Obchodní centrum disponuje dostatečným počtem parkovacích míst. Těší se  na vás tým mKiosku Ústí nad Labem.

Naďa Pavlová Naďa Pavlová / mBank
mKiosek Ústí nad Labem
nada.pavlova -zavináč- net.mbank.eu

Komentáře (23)

Vložit komentář

Tomáš: to je proto, že akce trvala do 25.1.2009, jak je také výše uvedeno.

Tak jsem tam dneska byl 3.2.2009 v 12:30 a žádný stánek jsem nikde neviděl:-(

> Kiosek je dobrá věc, ale musí být trošku pružný a né, aby tam jeden klient strávil více jak 40 minut. To potom další "nový klient" čekání vzdá a rozhodne se služby mbank nevyužívat.
Mrzí nás, že "nový klient" čekání vzdal. Nelze stanovit, kolik času zabere vyřízení požadavků jednoho klienta. Je to individuální. Některý klient chce více produktů a informací, jiný méně. Mohu Vám doporučit, aby jste si zavolal(a) na mKiosek Ústí n/L a můžete si domluvit schůzku.Telefonní číslo je na stránkách mBank v sekci mKiosky.
Naďa

Kiosek je dobrá věc, ale musí být trošku pružný a né, aby tam jeden klient strávil více jak 40 minut. To potom další "nový klient" čekání vzdá a rozhodne se služby mbank nevyužívat.

Co na tom vidím špatného?
Jak se něco nepovede a v s kioskem ujedete, klient prodělá i prošmajdaný boty. :-)
Protelefonuje víc, než by rád ušetřil. Ne každá je zběhlý a asertivní v mailování.
Je smutný, že jste klesli na úroveň ovcí, které pro mobilní operátory nahánějí dušičky kde jen můžou.

Pane Zbiejczuk píšete, že je pravda, že klienti po založení účtu jej už příliš nepotřebují, tak proč jezdit za nimi a to pouze na nějakou krátkou dobu? Pro klienty jsou ty kiosky a FC dobré pouze když potřebují něco vyřídit co nejde přes IB, telefon nebo korespondenčně (npř. kreditku) a kvůli tomu přece nikdo nebude čekat zda náhodou za např. půl roku nepřijede do jeho města mobílní mKiosek. Nebylo by snad lepší se více zaměřít na to aby vše bylo možné vyřídit přes IB, telefon nebo korespondenčně a aby ty mKiosty a FC nemusely být nutně potřebné?
Pokud jde o připravovaný model franšíz tak si myslím, že se jich asi nijak rychle nedočkáme pokud se teprve připravují. Ono se už dost dlouho v mBank připravuje mnoho věcí a jejích realizace je stále v nedohlednu.

Rozhodně věřím, že se v průběhu roku dočkají i obyvatelé dalších měst - možná i Třinec nebo Břeclav. Také připravujeme pro tento rok model frenšíz - který by se měl týkat právě menších měst.
Vlazy: mKiosek může usnadit příchod novým Klientům - je pravda, že po založení účtu jej už příliš nepotřebujete - snažíme se samozřejmě být tam, kde je o nás zájem, věřím, že zájem Klientů a zájem banky se tak protíná.
Komedianti: co vidíte špatného na snaze přiblížit se Klientům?

Ano, je to opravdu tak. Jsou to komedianti co se stěhují podle toho kde ovce sypou. Tak to je hodně špatná tečka od mBank!!!

Oni si s tím jejích pojízdným kioskem zajedou asi tam kde budou chtít oni a ne kde by chtěli klienti. Ono takový pojízdný kiosek je dobrý asi pro získání nějakých nových klientů, ale pro ty stávající to asi příliš užitečné nebude. Klienti potřebují kiosek tehdy když potřebují tam něco vyřídit a to nemusí zrovna být v době kdy je pro ně ten pojízdný kiosek dočasně blízko.

taky zajeďte do Třinca s tym pojízdnym kyoskom, kurňa

emare, co tam jezdíš okukovat?

Opet a znovu s eprimlouvam za kiosek v Hodonine a v Breclavi. Neni to uplny zapadakov a nemuseli bychom pokazde do Brna. Dik! HonzaM

OK, takže maj dobrýho fotografa :)

>Jo mobilní kiosek není špatná věc - používá to více firem pro zvýšení počtu klientů/zákazníků - nechcete zavítat např. do Chebu? - trocha propagace by tu lidem neškodila.
Do Chebu by jsme rádi zavítali, ale z Ústí n/L je to opravdu daleko, nejbližší mKiosek je v Karlových Varech :-)

jo jo, je to rodinný podnik, mamka a dcerka je tam taky, akorát na fotkách je mamka hezčí...a trvá jim všechno hrozně dlouho... :-(( jsou to takový žeeeelvičky....

Zavítá mobilní kiosek také na Vysočinu? V Jihlavě je otevřeno nové nákupní centrum Citypark, tak by místo bylo adekvátní a zájem určitě také.

Ja tam teda zatim taky videl jenom nejakyho brejlatyho teenagera....?

> Autor napsal: kecaj, takhle pohledná ženská na kiosku nepracuje, to bych si jí musel všimnout

Ale pracuje :-)

Aleš (IT)

Jo mobilní kiosek není špatná věc - používá to více firem pro zvýšení počtu klientů/zákazníků - nechcete zavítat např. do Chebu? - trocha propagace by tu lidem neškodila.

kecaj, takhle pohledná ženská na kiosku nepracuje, to bych si jí musel všimnout :)

misto novych kiosku a center radsi zvednete uroky na emaxu

A co takhle aby byl v Teplicích trvalý kiosek?

Holky mají pěkné, Pavla či Pavlová :-)
Já bych popřál ústecké pobočce hezký výlet.
Ale banku jako takovou bych poprosil o jiné procedury nezahrnující návštěvu kiosků, já pojedu tento týden podruhé do Ostravy kvůli KK, to u předchozí banky (GE) jsem byl na pobočce jen dvakrát, při převodu účtu a pak při ukončení. A mezitím uběhlo asi 5 let.