Změna osobních údajů

Jak změnit osobní údaje?

 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci mBank, stáhněte si ji z Google Pay nebo App Store nebo Huawei App Gallery a pak aplikaci spárujte s účtem.


 2. Na úvodní obrazovce vyberte ikonu nastavení (ozubené kolečko v pravém horním rohu) a pak zvolte „změnit osobní údaje“. 3. Na následující stránce klikněte na tlačítko „Změnit údaje“. 4. Pokud vlastníte osobní i podnikatelský účet, vyberte, u kterého z nich chcete údaje změnit, a klikněte na „Dále“. Máte-li jen jeden typ účtu, budete automaticky přesměrováni do dalšího kroku.
 5. Klikněte na nápis „Upravit“ pro údaje, které chcete změnit. 6. Uveďte nové údaje. 7. Zvolte si způsob dokončení žádosti a klikněte na tlačítko „Dále“. Pokud nejste občanem ČR, je možné zvolit pouze dokončení žádosti na obchodním místě nebo korespondenčně. 8.  Pokud jste některé údaje nezadali, poprosíme vás ještě o jejich doplnění. Poté klikněte na tlačítko „Dále“. 9. Pokud jste vybrali možnost dokončení v aplikaci, nahrajte sken nebo fotografii obou stran svého dokladu a klikněte na „Dále“.10. Zkontrolujte si upravené údaje a klikněte na „Odeslat“. Hotovo.

 1. Přihlaste se do svého internetového bankovnictví a na úvodní stránce vyberte záložku INFO a pak v části CO CHCETE UDĚLAT? klikněte na Změna údajů.


 2. Pokud vlastníte osobní i podnikatelský účet, vyberte, u kterého z nich chcete údaje změnit, a klikněte na „Dále“. Máte-li jen jeden typ účtu, budete automaticky přesměrováni do dalšího kroku.


 3. Klikněte na tlačítko Upravit u údajů, které chcete změnit.


 4. Uveďte nové údaje a klikněte na Dále. 5. V sekci Způsob dokončení žádosti vyberte Online změna. Pokud nejste občanem ČR, je možné zvolit pouze dokončení žádosti na obchodním místě nebo korespondenčně.


 6. Pokud jste některé údaje nezadal/a, poprosíme vás ještě o jejich doplnění.


 7. Nahrajte sken nebo fotografii obou stran vašeho dokladu a klikněte na Dále.
  NA CO SI DÁT POZOR:
  - Nezapomeňte nahrát sken/fotografii obou stran vašeho dokladu
  - Dbejte prosím na čitelnost údajů dokladu na skenu/fotografii
  - Údaje zadané do žádosti se musí shodovat s údaji na fotce dokladu 8. Zkontrolujte si upravené údaje a klikněte na Odeslat.


 9. Potvrďte operaci mKlíčem nebo SMS kódem. Hotovo.