zpátky

Úspěšní žadatelé o kreditku, prosincová otevírací doba a plánovaná odstávka

Dnes něco novinek z posledních dnů: jak probíhá vyřizování prvních žádostí o kreditní karty, informace o probíhajícím IV. ročníku Ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek, plánovaná modernizace internetového bankovnictví a také změna otevírací doby Finančních center před Vánoci.

Již minule jsem psal, že od pátku budou moci první testeři požádat o kreditní kartu mBank. Tak se také stalo – a nyní máme již několik desítek schválených žádostí ve zrychleném procesu (úvěrový limit do 35 tisíc Kč), ale i pár žádostí o limity vyšší, v tom i karty Visa Gold (s úvěrovým limitem nad 100 tisíc Kč). Zájem je skutečně velký, zajímavé je, že nejvíc práce má zlínský mKiosek – tamější Klienti jsou také nejaktivnější na fóru.
Průběžně zpracováváme nejen žádosti, ale také připomínky a poznámky, které dostáváme jak od našich kolegů, tak od samotných žadatelů. Velice děkujeme za skvělou spolupráci.
Jinak já jsem novou kreditkou platil o víkendu své Vánoční nákupy – rozhodně se výrazně zvýšil počet míst, kde je vyžadován pouze PIN (zatím jsem se s variantou „PIN+podpis“ nebo pouze podpis nesetkal). Podrobné informace o kreditní kartě najdete na našich stránkách po víkendu.

Proč si musíte počkat? Je to kvůli tomu, že v noci 14.12. (ze soboty na neděli) dojde k větším změnám v Internetovém bankovnictví mBank. Peter (z oddělení produktů) plánuje napsat nejen o kreditních kartách, ale právě i o novinkách, kterých se ještě před Vánoci dočkáte. Nejsou to revoluční změny, ale určitě potěší – mnoho z vás si už dlouho přálo např. on-line nastavení limitů pro internetové platby přímo v IB. Tentokrát také rozesíláme e-mail s upozorněním, že 14.12. mezi 0:30 a 7:00 (pravděpodobně kratší dobu, čas 7:00 je i s rezervou) nebude možné využívat Internetové bankovnictví, systém žádostí o nové produkty. Zároveň upozorňujeme, že bude částečně odstavena i obsluha platebních karet.

Přáníčko

Přání pro mBank k 1. narozeninám

Obrázek výše je jedním z těch, které jsme dostali od dětí na pražské oslavě – děkujeme a i další nahrajeme brzy do galerie na náš účet na Picase.
My jsme slavili první narozeniny, ale populární anketa o Nejabsurdnější bankovní poplatek se dostala už do čtvrtého ročníku. I letos můžete hlasovat pro svého favorita – na známém serveru www.bankovnipoplatky.com. Zatím vede jednoznačně poplatek za nadměrný vklad (téměř čtvrtina hlasů), já jsem hlasoval pro číslo 15: Poplatek za změnu/zrušení trvalého příkazu/příkazu k inkasu.

Další aktuální informace před Vánoci: v nastávajícím shonu vám vycházíme vstříc a proto budou mít některá z našich Finančních center otevřeno i v sobotu – jedná se o Brno Joštovu, Brno Masarykovu, Liberec a Ostravu (vždy od 10 do 15 hodin). V Hradci Králové bude otevřeno poslední předvánoční víkend: v sobotu i v neděli (20. a 21. prosince) od 9 do 13 hodin. Finanční centrum na pražském Pankráci (vedle čerstvě otevřeného centra Arkády) můžete navštívit v sobotu i neděli od 10 do 18 hodin, čímž se blíží našim mKioskům, které se na vás těší o víkendu vždycky. Aktuální informace najdete vždy v sekci Obchodní síť

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu