zpátky

mKarta Svět se vyplatí i při nákupu v zahraničních e-shopech

mKarta Svět nabízí takové směnné kurzy, jaké jen tak někde nenajdete! Z toho důvodu je to ideální platební karta pro ty, kteří rádi cestují, ale i pro ty, kdo nakupují v zahraničních e-shopech.

 

 

mKarta Svět je ideální parťák na cesty do zahraničí. Díky skvělému kurzu s ní šetříte při každém placení, ale nemusíte bát ani toho, že byste v případě potřeby museli zdlouhavě hledat bankomat, ze kterého byste si mohli vybrat hotovost. S mKartou Svět si totiž můžete vybrat z jakéhokoliv na světě a pokud vybíráte částku alespoň 1500 Kč nebo její ekvivalent v cizí měně, pak neplatíte žádný poplatek.

 

 

Výhody mKarty Svět ale oceníte i v případě, že nikam necestujete a jen brouzdáte doma po internetu. Pokud si totiž chcete udělat radost a koupit si něco v zahraničním e-shopu, tak vám její skvělý směnný kurz zaručí výhodný nákup. Pokud jste si například vybrali v zahraničním e-shopu telefon za 400 €, tak vás bude mKartou Svět stát 10 296,88 Kč* nebo s běžnou kartou 10 502,38 Kč**, což je rozdíl zhruba 200 Kč!

 

 

Zkrátka a dobře – nastavili jsme mKartu Svět tak, aby byly její kurzy pro naše klienty co nejlepší a nemuseli si lámat hlavu s kurzy. #ZivotNaPrvnimMiste

 

 

*Kurz mKarty Svět 13.3.2019 (EUR 25,7422)
** Kurz běžné karty, jejíž kurz se odvíjí od kurzu kartové asociace VISA a má přirážku 2,2 % za převalutování.

 

 

 

 

 

 

  

Kategorie:

Aktuality, Produkty