zpátky

Víte, jak si přes mobilní aplikaci objednat, aktivovat nebo zablokovat platební kartu? Poradíme vám!

Mobilní aplikace od mBank přináší svým klientům mnoho výhod. Ušetří díky ní mnoho času, protože řadu věcí vyřeší přes svůj telefon. Víte, že si přes mobilní appku můžete například objednat platební kartu, aktivovat ji, nastavit si u ní limity, nebo ji naopak při ztrátě okamžitě zablokovat? Podívejte se na naše videa a zjistíte, že je to úplně jednoduché.

 

 

Potřebujete si objednat novou platební kartu? Pobočku už dávno navštěvovat nemusíte. Stačí vzít do ruky mobilní telefon a po pár kliknutích máte hotovo.

 

 

Přišla vám nová platební karta, kterou je potřeba aktivovat? S mobilní aplikací je to hračka. Za chvíli máte hotovo, takže kartu můžete okamžitě využívat podle libosti.

 

 

I limity u vaší platební karty dokážete nastavit v mobilní aplikaci. Pokud si chcete ty současné upravit, koukněte se na video, kde vám v pár krocích vysvětlíme, jak limity přenastavit.

 

 

Ztráta peněženky s platební kartou je poměrně běžnou a zároveň nepříjemnou záležitostí. Co ale dělat, když jste uprostřed noci ve městě, všechny pobočky jsou zavřené a zrovna si nemůžete vzpomenout na číslo mLinky? Stačí se přihlásit do mobilní aplikace a za pár vteřin si kartu sami zablokujete. Podívejte se, jak na to.