zpátky

Potřebujete půjčit peníze? Zažádejte si o mPůjčku Plus přes mobilní aplikaci 

Hodily by se vám peníze na rekonstrukci vašeho bytu? Nebo plánujete přestavět dětský pokoj, ale nemáte ho čím uhradit? Nezoufejte. Pokud jste naším aktivním klientem a máte od nás vygenerovanou předschválenou nabídku úvěru, zažádejte si prostřednictvím naší mobilní aplikace o mPůjčku Plus a máte po starostech. Je to úplně jednoduché a rozhodně nemusí jít pouze o zútulnění vašeho bydlení. Podívejte se, jak na to.

 

Po přihlášení do naší appky klikněte v horní liště na kolonku ÚVĚRY. Následně se vás aplikace zeptá, zda chcete peníze navíc a zároveň vám ukáže, kde si o ně požádat.

 

 

Po kliknutí na modře zbarvené písmo se před vámi objeví nastavení vaší mPůjčky Plus. Zvolíte si, jakou částku si chcete půjčit a jak dlouho byste chtěli peníze splácet. Velkou výhodou je, že nabídka je bez dokládání vašich příjmů.

 

 

Následně se před vámi objeví tzv. kreditní informace, které vám oznámí, jaká bude výše vaší měsíční splátky, dále pak RPSN a výše úroku. Všechny důležité informace o půjčce máte na jednom místě.

 

 

Poté vyplníte své kontaktní údaje a kliknete na tlačítko DÁLE. Vše je naprosto intuitivní. V dalším kroku doplníte svůj rodinný stav, vzdělání a také to, zda bydlíte v domě nebo bytě. Dále vyplníte výši vašeho čistého měsíčního příjmu.

 

 

Po přidání několika dalších osobních údajů si v aplikaci zvolíte, jaký způsob podpisu smlouvy využijete. Pokud vše chcete vyřešit elektronicky, doporučujeme zvolit podpis smlouvy prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace. Následně potvrdíte, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů a žádost o naší mPůjčku plus je dokončena. Poté už jenom počkáte, až vám do mobilní aplikace pošleme dokumenty s žádostí o podpis smlouvy a vše je hotovo.