zpátky

Zřízení nového účtu a debetní karty v mobilní aplikaci mBank

 

Jste stávajícím klientem mBank a potřebujete si založit nový účet nebo si chcete ke svému stávajícímu mKontu pořídit např. zlatou mKartu nebo bezkontaktní mNálepku? Od této chvíle máte možnost všechno vyřídit v naší nové mobilní aplikaci. Napoprvé stačí postupovat podle tohoto článku a příště už to jistě zvládnete sami. Stejně jako celá mobilní aplikace mBank jsou i tyto úkony velmi snadné a intuitivní.

 

 

Otevření nového účtu pro klienta (např. eMax Plus)

1. Nejprve si v části Finance otevřete záložku Účty, kde si můžete nový účet velmi rychle založit. Žádost je možné podat kliknutím na „Chci nový účet“.

 

2. Zobrazí se vám žádost

 

3. Přímo zde najdete i možnost vydání nové debetní mKarty k účtu. Stejně tak můžete požádat o zlatou mKartu, platební mNálepku nebo spořicí účty. Na další straně je potřeba potvrdit souhlasy a následně bude vaše žádost podaná.

 

 

Žádost o novou debetní kartu (včetně platební nálepky)

Stejně, jako jsme zmiňovali výše, můžete postupovat i při žádosti o novou mKartu. Stačí v záložce „Karty“ kliknout na „Chci novou kartu“. Celý proces už znáte i ze svého internetového bankovnictví. V žádosti jsou vaše osobní údaje vyplněné, nemusíte je tedy znovu vypisovat.