zpátky

Nový projekt mAccelerator přinese výhody start-upům, investorům i klientům mBank

 

mBank představila nový projekt mAccelerator, který využije inovace start-upů pro zlepšení produktů i klientských služeb. Jde o investiční fond založený v dubnu 2017, do kterého mBank pro rozvoj finančních technologií zainvestovala 50 milionů eur.

 

mAccelerator můžou oslovit všechny start-upy z České republiky, Slovenska, Polska i dalších zemí. Fond není nijak geograficky omezen. Co ale firmy musí splňovat je nabídka FinTech, tedy nových technologií využitelných ve finančním, potažmo bankovním sektoru.

 

Postup je velmi jednoduchý, stačí se přihlásit přes formulář na webu www.mAccelerator.vc. A pokud váš projekt zaujme, mAccelerator se s vámi spojí, abyste se domluvili na všem potřebném.  Následně posoudí obchodí procesy a s vlastníky se stanoví investiční plán, který bude výhodný pro obě strany.

 

Start-upy tedy díky mAccelerator získají příležitost k úspěchu. Investoři nebudou mít nouzi o projekty, do kterých se vyplatí vložit kapitál a klienti mBank zase získají nejmodernější služby na bankovním trhu. Digitalizace a mobilizace bankovnictví by měly zákazníkům přinést větší možnost zapojení se do procesů a také jednodušší komunikaci s finančními institucemi.

 

Podívejte se na videa: